Bioderma

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Napbarnított bőrre. Kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz. Lágy, könnyen felvihető textúra, amely üdévé és ragyogóvá teszi az arcszínt, s azonnali kellemes púder hatást biztosít.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú (UVA és UVB szűrők), valamint a Cellular BIOprotection® technológia segítségével. Víz- és izzadásálló, rendkívül fotostabil, hosszantartóan hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmények.

rayeri

2012. június 1.

A többi Bioderma termék nálam aratott sikerén felbuzdulva próbáltam ki. A tégelyben lévő sötét szín csalóka (először megijedtem, hogy rosszat küldtek, pedig a light árnyalatot rendeltem), felkenve szépen illeszkedik a bőrhöz. Mivel esténként hámlasztok, olyan fényvédőt kerestem, ami a lehető legnagyobb védelmet nyújtja. Ezt a feladatát maximálisan ellátja, kisgyermekes édesanyaként rengeteget vagyok a szabadban, sosem égek meg vele! Az állaga krémes, a színét szépen tartja, melegben sem mászik el. Az egyetlen bánatom, hogy borzasztóan fénylik tőle a bőröm, fedő púder nélkül nem tudom használni. A kettő együtt viszont épp elég ahhoz, hogy a bőröm ne tudjon lélegezni és pattanásokat produkáljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Alice83

2012. május 15.

Használtam ezt is nyáron..nagyon jó, olcsóbb mint az avene, viszont az én hóka bőrömhöz ez is túl sötét, még nyáron is:(..viszont nem lettem tőle pattanásos (ellenben a legtöbb fényvédővel) jól fedett, akár fényvédő fölé is rakható (bár én inkább helyette használtam)..Érdemes az akciókat lesni, mert konkrétan ingyen kaptam egy szájfény mellé..szóval nálam 5*..

update: egyszerűen nem tudok tőle szabadulni, újra vettem egyet mert hiányzott.. ez tényleg egy olyan alapozó mely annyira szépen fed hogy képes vagyok mellé barnítókrémet használni hogy a színkülönbségeket korrigálja..nyáron ez lesz a legjobb, mert nem folyik szét az arcomon és bababőrt csinál..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Cremorne

2012. május 9.

Valóban remek. Nekem világos a bőröm, (Clinique alapozó Ivory) és csodák csodája, májusban már nem üt el a bőrömtől. Ami számomra meglepő volt, hogy remekül mattít és jól tart tart egész nap.
Felvitelkor nem az a púderes, hanem nagyon könnyen eldolgozható krémes állagú.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire elégedett leszek vele - azt mondanám 3 az 1-ben: fényvédő, púder és egy csodásan mattító termék.

Még annyi, hogy volt teszter a patikában (Diósdon), anélkül nem vettem volna meg.

Ez egy magabiztos ötös értékelésű termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 9.

Felvitelkor nem az a púderes, hanem nagyon könnyen eldolgozható krémes állagú.

Ez egy magabiztos ötös értékelésű termék.

dyna

2011. július 13.

Két hete használom, és csak a legjobbakat tudom elmondani róla. Tökéletes fényvédelmet biztosít, miközben szépen mattít, és egy kis napbarnított árnyalatot kölcsönöz az arcbőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

bagaela

2011. július 2.

Tartottam ettől a terméktől, féltem, hogy nagyon csillogni fogok vele, de nem. Felvitel után lepúderezem, és egész nap szinte nem is kell javítanom rajta, nagyon meglepett. Bátran használom a szemkörnyékemre is, a szemhéjamra is, nem irritálja az egyébként érzékeny szememet sem.
A világosabbat vettem, nagyon szépen beleolvad a bőrbe a színe, tényleg csak egy kis napsütötte hatást ad. A szivecs helyett egy széles alapozóecsettel viszem fel. Gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

cirmok

2011. április 3.

az egyik legjobb tavaszi befektetés volt! régóta szemeztem vele, mert nem igazán kedvelem az arcomon a fényvédő krémek állagát, nyálkás-zsíros, filmszerű volt eddig mindegyik. Fényvédő viszont kell. Attól is tartottam előtte, hogy a vízhiányos arcomra nem lesz túl jó megoldás egy púder.
DE: megvettem, és nagyon bevált! (+ kaptam egy Bioderma Sensibio arclemosót is ajándékba a gyógyszertárban, ennek nagyon örültem, mert évek óta ezt használom.)
Szóval: a világosabb árnyalatút vettem, sötétnek tűnt a dobozban, de az arcon (ahogy az előző kommentelő is mondta) inkább napsütötte árnyalatot ad (most április eleje van, egy hónapon belül barnul annyit az arcom, hogy teljesen megegyezzen a púder árnyalatával).
Az állaga nem poros, hanem enyhén krémes, nagyon jól tart egész nap. Ráadásul úgy viselkedik, mint egy könnyű alapozó, elfedi a bőrhibáimat is, így első számú smink-kellékké is vált, egyszerűen lecseréltem erre az alapozómat.
Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 3.

Mindenkinek ajánlom.

Ancico

2010. szeptember 8.

Jó fizikai fényvédő

Néha felviszem ezt is a fényvédő fölé, többnyire nem lesz maszkszerű, nem folyik, sőt ha nincs száz fok, mintha kicsit mattítana is, persze lehet azért van ez, mert a szivaccsal kicsit felitatom a fényvédőmet is. Egyszer volt csak nagyon nem jó, nyár közepén egynapos autóút alatt légkondi nélkül...de akkor bármi szörnyű lett volna. A világosabb árnyalata is nagyon sötétnek tűnik a dobozban, bőrön éppcsak ad egy kis napbarnított tónust.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 8.

Jó fizikai fényvédő

Szeretem.

Emolliensek: Isodecyl Neopentanoate, Diisopropyl Sebacate, C12-15 Alkyl Benzoate, TRI-C12-13 Alkyl Citrate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Simethicone, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).