Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagyon magas védelmet nyújt érzékeny bőrre. Fotostabil összetevőkkel.
  • Könnyű állagú, nem hagy fehér nyomot. Arcra és testre egyaránt használható.
  • Hypoallergén, nem komedogén. Parabén és illatanyag mentes. Vízálló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

svekits

2018. július 23.

Idén nyárra ezt vettem testre. Nekem tetszik, nem barnulok vele, ha rendesen használom, ami nálam fontos szempont, könnyű használni is, könnyen kenhető megfelelően folyékony. A szórófeje nekem szanaszét megy, vagy nem tudom, inkább szeretem a tenyerembe fújni és úgy felkenni, vagy én vagyok nagyon béna, vagy tényleg nem jó a szórófej, mert a múltkor az asztal lábát is sikerült vele lefújnom. Szükség esetén az arcomon is jól működik. Enyhe fimréteget hagy a bőrömön (színe nincs, csak érzetre olyan viaszos), szerintem ez sokakat zavarhat, mondjuk lehet én használok belőle túl sokat. (Egyszer megáztam vele és ilyen nyálkában folyt le a karomról a cucc :D). Mondjuk rajtam a legtöbb testre kent fényvédő réteget hagy, beül a könyökömbe stb, szóval már megszoktam :D Nem barnulok vele, és nekem ez bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

krisztis

2018. június 20.

Nálam kitűnőre vizsgázott ez a fényvédő: Egy hetet töltöttem Egyiptomban a Vörös-tengeren egy hajón, és napi egyszeri kenéssel (úszás után persze újra) nem égtem le vele egyszer sem. Egyik nap kihagytam véletlenül egy kis részt az oldalamon, na azon a részen természetesen nagyon lepirultam, de a napozás utáni testápoló (szintén Bioderma) segített, másnapra eltűnt a kis folt. Egyik nap gondoltam már elég lesz az 50+ ból, hát nem volt igazam. A 30-as olajat kentem csak a hátamra, sajnos estére az a rész is bepirult. Tehát azt hiszem hatékonyan sikerült letesztelnem. (nem azt mondom hogy a 30-as olaj nem jó, csak nem 40 fokban a nyílt tengeren). A kiszerelés mondjuk nem az igazi, a pumpát nagyon nehéz használni, de emiatt nem gondolom hogy kevésbé hatékony. Szuper termék, tényleg 100%-os, biztonságos védelmet nyújt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

papramona

2018. június 4.

Nagyon szuper! Életem fényvédője! Tényleg nem hagy fehér foltot, pillanatok alatt fefelszívódik könnyen elkenhető, de mégsem folyós, nem ragad, alig fénylik, jó az illata is, tűző napon nem égek le tőle, nem irritálja az ekcémám, az egyetlen, ami nehezebb nekem a pumpa benyomása, biztos gyerekzáras. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Szinda

2017. szeptember 8.

Nagyon elégedettek vagyunk vele! Akár tengerparton, akár itthon tóparton használtuk, egyszer sem égtünk le és szépen barnultunk. Bár nehezebben kenhető, de a pumpás kiszerelés megkönnyíti a felvitelét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Hiuz

2017. augusztus 21.

Külföldi tengerpartos nyaraláshoz választottam, védelem szempontjából nem bántam meg, nem hagyott leégni, és még barnulni is lehetett tőle, persze visszafogott mértékben, ahogy írta is egy előttem hozzászóló. Nekem a krém állaga annyira nem jött be, nehezebben kentem, oszlattam szét, mint más fényvédőket, nehezebb volt pumpálnom,mint más krémeket. De tény, hogy működött, és az összetevői is szuperek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

bélám

2017. június 25.

Álom ez a cucc!!!
Tegnapi sztori: a 32 foknak hála elmentünk a szomszédos 40 éves, szoci strandra pancsolni. Én vadul kenegettem magam és a többiek meg röhögtek rajtam, h 50 faktoros muhahahaa....
Barátom mondja, h bírja ő a napfényt elég a vállára egy kicsike... bekente a mellkasát meg a vállát, ameddig elért a keze. Az eredmény hófehér vállak és egy vérvörös hát. De csak lapockától, mert addig ér el a keze. Még az ujjainak a nyoma is látszik.
Szóval esélytelen leégni vele, viszont kellemes barnaságot lehet kapni. Én egyáltalán nem szeretnék barnulni, de ezt a kis bronzos árnyalatot még én sem bánom 😊
A szórófeje tökéletes. Nem száll mindenfelé, ami által pocsékba mehetne. Oda kerül a krém ahova fújom, nem folyik, nem ragad.
Pluszban kiválóak az összetevők, teljes mértékben megéri az amúgy nem kevés árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Álom ez a cucc!!!

Convallaria

2017. június 13.

Messze a legjobb fényvédő, amivel valaha találkoztam. Nekem nagyon fehér a bőröm és szeretném ilyennek megőrizni. Amikor ezt használom, akkor garantáltan nem barnulok le még hosszabb időt töltve a tűző napon sem. Arcra nem próbálnám ki, de nyaktól lefelé kiválóan működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

knoemi

2016. július 31.

Promóció során próbáltam ki. A fehér anyajegyes bőrömre napi használatra ajánlotta a bőrgyógyász. Elégedett voltam a hatásával. Egész nap védett a tűző naptól és nem éreztem úgy, hogy egy réteg fényvédő van a bőrömön. Az ára elég borsos, viszont sokáig elég. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

MissSzasa86

2015. október 29.

Húgomtól, aki kozmetikus, és nagyon ügyel a fényvédelemre, kaptam tavaly nyáron ajándékba Imádom. Szuper az állaga, arcra is használható, nem csak testre. Kellemes az illata, gyorsan felszívódik. Ajánlom mindenkinek, akinek fontos a fényvédelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

darcy

2013. július 4.

Habár az eddigi Avonos fényvédőmmel elégedett voltam, egy ideje szemezni kezdtem a spray verziókkal, mert azt gondoltam, hogy azokat talán könnyebb felvinni. Alapból az "új" Photoderm KID-et néztem ki magamnak, de az persze nem volt a patikában, csak a régi. Ezt félig-meddig találomra vettem meg, mert az összetevőket nem tudtam előre megnézni. Egyelőre úgy tűnik, hogy jó döntés volt!
A felvitele mondjuk nem egészen olyan, mint ahogy én azt elképzeltem, de valószínűleg nekem voltak túlzott elvárásaim.
Egyébként valóban könnyen eloszlatható, finom állagú folyadék,ami elkenve aránylag gyorsan beszívódik. (Kicsit sokat kell pumpálni, hogy mindenhova jusson belőle.)
Arcra is használtam, és jól bírta a bőröm, de a sminkelés valahogy nem nagyon ment rá. A Max Factor CC mintha nem akart volna megtapadni utána a bőrömön. (Lehet, hogy kicsit többet kellett volna várnom utána?) Én inkább testre ajánlom.

Update: Arca továbbra sem az igazi. Fénylik és nekem a smink sem marad meg jól rajta. Ha valakinek elég csak egy kis púderes fixálás, akkor ok, de az alapozóm nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.