Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagyon magas védelmet nyújt érzékeny bőrre. Fotostabil összetevőkkel.
  • Könnyű állagú, nem hagy fehér nyomot. Arcra és testre egyaránt használható.
  • Hypoallergén, nem komedogén. Parabén és illatanyag mentes. Vízálló.

stilusnaplo

2012. július 27.

Csak dicsérni és ajánlani tudom, ahogy az előttem szólók is. Akkor sem égek le, ha csak vékony rétegben kenem fel. Strandon szoktam arcra is használni, hogy ne kelljen többet magammal vinni, kicsit fényes marad, de engem nem zavar. Nem lehet vele barnulni, ha valakinek ilyen céljai lennének, akkor válasszon mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

lollypoppy

2012. január 5.

Iszonyú jó fényvédő, tényleg maximálisan véd a leégéstől, és a vízben is jó sokáig kitart. A 400 ml-es kiszerelés nekem bőven elég tavasztól őszig úgy, hogy minden nap használom a ruhából kilógó testrészeimre + ált. egy hétig nyaralok vízparton. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon drága, szerencsére eddig mindig meg tudtam szerezni a Bioderma törzsvásárlói kedvezményében ajándékként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

Ancico

2010. december 18.

jó, viszonylag könnyű

Használtam az arcomra is, mikor nem volt Max Fluidom, úgy emlékszem a doboza is ajánlja arcra. Nem volt rossz, a textúrája nekem olyannak tűnt mint a fluid, talán egy lehelletnyivel könnyebb is. A védelme is maximális, bár erre is kell valami ami lemattítja. Mivel spray, fújni kell, de ez nem jelentett gondot, a kezembe fújtam, mintha tubusból nyomnám, nem spriccel szét nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 18.

jó, viszonylag könnyű

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.