Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4500Ft , Eladó: hencico
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Hajdúszoboszlón és Debrecenben. Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.

Szepis

2019. április 8.

Ahogy megláttam a hirdetést még el sem olvastam az itteni véleményeket már akartam:D, utána persze elolvastam a véleményeket és egyetértek, de velem valahogy még sem működik vagy még nem jöttem rá, hogyan lehetne a legjobb. A "természetes 01" színt választottam az rendben van, hála az égnek hibátlan a bőröm, de elsőre kézzel kentem fel, mintha semmi nem lenne az arcomon másodjára már a hozzá kapott szivaccsal, avval sokkal jobb, a hatása először tényleg olajos utána pillanatokon belül púderes száraz szinte issza a bőr(öm) és itt a bibi, olyan mintha sosem lenne elég amit felkenek és napközben észrevettem, hogy akár alá krémezek akár nem.... száraz-foltok jelennek meg az arcomon, reggel este krémezem/olajozom az arcom a krém előtt is termál vizes spayt használok és még is olyan, mintha sosem kenném az arcom:/ ez egy kicsit frusztrál és kellemetlen, de mondom lehet még nem jöttem rá, hogy a legjobb számomra a tartósságot hozza a matt hatást is. Nem rossz, nem vonok le pontot mert mindenki más a bőre és lehet nekem felvitel előtt többet kell foglalkoznom a bőrömmel vagy más krémet alákenni stb. De egy próbát megér, aki ilyenre vágyik, mert egy "gagyi" alapozó sem olcsóbb és ez még is csak jobb összetevő szempontjából és 50+ faktoros(!).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Nittuska

2019. március 29.

Sok jót olvastam róla így hát megvettem és épp akciós volt online + szivacs is járt hozzá. (4700 Ft)
Az állaga full hasonlít a régi kedvenc fényvédőmhöz amit már nem gyártanak (Isehan Sunkiller baby milk rózsaszín)
Folyós, felvitelkor olajos de hamar "beszívódik"
Nekem a natural a legvilágosabb árnyalat van meg ami tök jól passzol az arcomhoz, végre majd nyáron a nagy melegben nem kell alapozót viselnem, mert ez is tökéletes lesz..
Remélem nem fog irritációt vagy bármi rosszat okozni hosszabb távon. Megelőlegezem addig is az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Folyós, felvitelkor olajos de hamar "beszívódik"

Jutka1989

2019. március 28.

Sokat gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e, mert több fényvédőt használtam már és egyik sem vált be. Első használatkor nagyon meglepődtem, mert elég olajos érzés felkenni, elég híg és jól fel kell rázni. Azt hittem, hogy nem fog beszívódni, de pár perc után nagyon szépen igazodik a bőrömhöz, nincs ragacsos érzet, nem marad fényes a bőröm. A Light szín van meg, tökéletes a színe. Egyáltalán nem feltűnő, hogy fényvédő van rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Futureline

2019. március 27.

Mar kaphato a Magyarorszagi patikakban is! A legvilagosabb arnyalat is elerheto. Nekem a light van meg ami tokeletes, egeszseges borszint ad es nem ut el a borszinemtol. Szeretem erezni hogy elek, az azsiai szellemhulla kinezettol rosszul vagyok. Egy enyhen fedo BB kremmel siman felveszi a versenyt. En mar ezt hasznalom helyette. Sokkal szebb es termeszetesebb a vegeredmeny. Az allaga nagyon folyekony amit szeretek, olyan mint egy cushion alapozo. Ala kell hidratalni de nyaron magaban is oke. Nem fenylik meg a legnagyobb melegben sem, kitart egesz nap. Nem okoz irritaciot szemkornyeken sem ellentetben a Vichy es tarsaival. Konnyed legies erzes nem zsiros vagy nehez. Hasznalat elott fontos az osszerazas! Neha kulonvalik a ket kulonbozo konzisztenciaju anyag. Ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Andesz

2019. február 23.

Megmagyarázhatatlan számomra,hogy miért nem kapható a gyógyszertárakban,de még a webshopokban sem. :O Notinon is csak két szín van,nekem pont a legvilágosabb kellett volna,na az pont nincs ott sem.Az Ebayen találtam rá.Ha a postát is hozzáadom,annyiba kerül mint a Notinon.Csak ezt akarom használni mindig,nagyon szeretem.Még a kritikus kamaszlányom is megdicsérte az arcbőröm mikor ezt tettem fel.Szépen egységesít,picit fed is és ami a legfontosabb,védi az arcom a naptól.Bár lehetne több is a flakonban mert ez csak 40 ml,így gyorsan fogy,de én újra beruházok rá.Ha valaki megtalálja itthon valahol a natural árnyalatot,kérem jelezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

CeCeDrake

2019. február 4.

Hónapokig kerestem a patikákban, de sehol nincs. Nem értem, hogy miért 🤷🏻‍♀️
Aztán itt olvastam, hogy notinon fellelhető. Vettem egy goldent és egy lightot, mivel akciós volt.
Ez egy jó termék, sajnálom, hogy még online patikában sem lehet kapni.

Folyik nagyon, meg jól össze kell rázni használat előtt.
Kézzel a legjobb felvinni.
A kombinált vízhiányos bőröm nem kíván alá külön krémet, de akkor sincs semmi, ha a szérum után még hidratálok is.
Felvitel után fénylik, nagyon olajos, én majdnem lemostam, hogy "már megint kidobtam egy rakás pénzt". Aztán jön a púderes finish! Nem az a nagyon vad púderes, olyan szép. Valóban nude, egyáltalán nem érzem, de mégis ott van.
Keverem a BB krémemmel, akkor sincs probléma.
Jó ez a cucc, használgatom, remélem egyszer elér a patikákba is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Hónapokig kerestem a patikákban, de sehol nincs. Nem értem, hogy miért 🤷🏻‍♀️
Ez egy jó termék, sajnálom, hogy még online patikában sem lehet kapni.

Folyik nagyon, meg jól össze kell rázni használat előtt.
Kézzel a legjobb felvinni.
Keverem a BB krémemmel, akkor sincs probléma.
Jó ez a cucc, használgatom, remélem egyszer elér a patikákba is.

csillag

2018. augusztus 29.

Egy könnyű fedésű high end alapozòt helyettesìtő fényvédő! Vegyétek! Nagyon tartòs!!! Száraz bőrre hidratálas kötelező, mert fizikai lévén szárìt. A matt finish garantált, igen frankò inci. notinorol vettem a light árnyalatot, de kicsit sötét. Elég fehér bőrű vagyok bár sárga tònussal. Elhasználom, persze, de ha megtalálnám valahol a legvilágosabbat az lenne maga az álom. Köszönöm Bioderma!!!! És köszi Makk Zsuzsò, felléptem az oldalra és a Te véleményed volt szem előtt!! Nem tudom a magyar bloggerek miért nem ìrtak eddig ròla!!!! Ja mert Mo-n még nincs, lehet!!! Hát, legyen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Makk Zsuzsó

2018. július 5.

Na végre egy fizikai fényvédő, amiről ódákat lehet zengeni! Nem tudom, a Bioderma magyarországi forgalmazója miért rejtegeti előlünk ezt a cuccot, mindenesetre bánhatja, mert ha árulnák, tuti best-seller lenne.
Először is, ez egy nagyon-nagyon könnyed fluid, ami szinte már folyadék és használat előtt jól össze kell rázni, hogy csörömpöljenek benne a golyók, (Olyanok, mint a körömlakkban.) Némely videóban ajánlgatják a blendert, de szerintem kézzel is pont olyan szuperül fel lehet vinni. Én PC tonikot és C-vitamin szérumot tettem csak alá, hidratáló nem is kellett. A fedése enyhe-közepes, mint egy könnyedebb bb krém és csodaszépen terül primer nélkül is. Gyönyörűen egységesíti a bőrt, lehelletkönnyű, tényleg nude, nem érezni, és ami a legjobb, nem is látni, hogy rajta van a bőrön. Bárcsak ilyen lenne minden alapozó! Kicsit várni kell felkenés után, nekem nem váltott át rögtön erre a púderes textúrára, inkább dewy, de bársonyos finist ad. Icipici fixáló púder és kész. Egész nap hidratált az arcom, és persze maximálisan védett. Nem lehet belekötni, egyszerűen tökéletes. Nekem kombinált-vízhiányos a bőröm, de biztos, hogy még az extrém száraz bőrűek is imádnák, mert alá lehet hidratálni.
Elvileg 3 színben létezik, a legsötétebb golden, egy közepes light, és a legvilágosabbat hívják naturalnak, ki tudja miért, szerintem fordítva logikusabb lenne. Nekem a light árnyalat van meg, ami tökéletes, de a nyári színem ennél sötétebb lesz, elképzelhető, hogy megveszem a goldent és kikevergetem a megfelelő árnyalatot.
Szerintem még sosem írtam ennyit egy fényvédőről, de tényleg extázis van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Szerintem még sosem írtam ennyit egy fényvédőről, de tényleg extázis van.

Aquariusgirl

2017. augusztus 10.

Én is Notino-n vettem, bár őszintén én nem találtam színeket, egy volt, azt rendeltem meg, szerintem a legvilágosabb lehet. Érdekes kis cucc ez. Nagyon fel kell rázni, nagyon folyik, uh vigyázva kell önteni belőle. Először cefet olajos, de néhány perc múlva kezd púderessé válni. Rajtam marad egy pici olajos réteg, erre zsepit lapogatok és felitatom a felesleget. Egyáltalán nem ragad és nem is lesz diszkógömb a búrám - ami óriási teljesítmény, mert mindentől az lesz egyébként - picit talán még szárítja is a bőröm nap végére. És nekem egy kicsit beleül a pórusokba. Ezekért én keverem az imádott HAWAIIAN TROPIC 30 vagy 50-es naptejjel és azzal tökéletes a fejem :-) Jó, 40 fokban azért nem állítom, h tökéletes,..............................de jó. Nem vonok le csillagot a nálam tapasztalható apró hibákért, mert messze a legjobb fényvédő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

izabella73

2017. augusztus 3.

Notino-ról rendeltem meg a legvilágosabb színt,mert egyik gyógyszertárban, sőt máshol sem találtam ezt a terméket.Meglepően folyékony az állaga,használat előtt jól fel kell rázni.Én kézzel viszem fel,mert úgy vált be legjobban,de előtte a kézfejemre öntök ki belőle és eldolgozom mert olyan mintha kis szemcsék lennének benne.Fedése hasonló mint egy bb krémnek,viszont még száradás után is mindent megfog ami hozzáér.Ezért nem vonok le pontot,mert összességében nagyon jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.