Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4500Ft , Eladó: hencico
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Hajdúszoboszlón és Debrecenben. Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.

UrbanTimea

2020. április 23.

Nyáron használtam külön alapozó és külön fényvédő helyett. Természetes a fedése, de nekem nincsenek nagy bőrhibáim amiket takarni kéne. Rá kell érezni a folyós állagára, én kézzel szoktam felvinni. Az arcom kezd el először izzadni a melegben, így egy fizikai fényvédő (vagy bármi más) nem tartós ilyenkor, de igyekszem minél kevesebbet napon lenni. Ha ezt nem tudom megoldani, akkor egy másik terméket használok ami átlátszó és így könnyen újra kenhetem.
Az egy csillag levonást a kopás miatt kapja, könnyen lejön egy óvatos orrfújásra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

maow

2020. március 28.

A Clinique City Block helyett kerestem egy olcsóbb alternatívát (azt sem szerettem 100%-ig, de még ez volt a legelfogadhatóbb, amit eddig próbáltam), így esett a választásom erre. Nagyon nehéz jó fizikai fényvédőt találni, és a Bioderma személyében sem sikerült megtalálnom a tökéleteset, viszont szerintem jobb, mint a Clinique, mert 1. több árnyalatból lehet választani, 2. olcsóbb. Csak emiatt kap három csillagot, mert amúgy egyáltalán nem kedveltem meg.
A Bioderma legvilágosabb árnyalata is picit sötét nekem, de még az elmegy kategóriába esik. A felvitele egy macera, mert nagyon folyós, és sokáig tart eldolgozni, hogy ne legyen csíkos, és hát ugye a nem megfelelő színárnyalatot korrigálni is kell. Bár olajkontrolálást ígér, 4 óránál tovább nem sikerült kordában tartania a kombinált bőröm kifényesedését, sőt, konkrétan alig vártam, hogy lemoshassam, mert inkább zsírosított. Felkenéskor púderes finisű, meglehetősen természetellenes hatást kelt, de ebből a púderes finisből pár óra alatt nem lesz semmi, és napközben a kifényesedés miatt sem egy szép látvány. Érdekes módon baromira ki tudja szárítani a tenyeremet, ahová kiöntöm, győzöm utána hidratálni. Mint bármelyik fizikai fényvédő, ez sem túl tartós, pl. óvatos orrtörlés után rögtön lekopik. Elhasználtam egy tubussal, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

hnikici

2020. március 8.

Használhatatlan!!!! Olyan az állaga mint a víznek. Nagyot csalódtam, és megbántam, hogy megrendeltem. Ennyi pénzért elvárható lenne, hogy legalább fel tudjam normálisan kenni az arcomra, ne csak színezett vizet pacskoljak szét az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

babolka

2020. március 6.

Leginkább a fényvédő faktor miatt vásároltam. Eléggé szárítja az arcot, ezért bőségesen szoktam alá krémet kenni, mert különben elég hamar kiszárít. A sötét karikákat nem tünteti el teljesen, de mindennapi használatra szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

szbfruzsi

2020. március 2.

Én most télen kezdtem el csak használni a mindennapokban
Tökéletes, nem szárított, kézzel viszem fel így nem lesz csíkos
Fixalni szoktam így a 8 órát simán kibírja ami nekem elég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Én most télen kezdtem el csak használni a mindennapokban
Tökéletes, nem szárított, kézzel viszem fel így nem lesz csíkos
Fixalni szoktam így a 8 órát simán kibírja ami nekem elég

BLili

2020. február 16.

Ha csak most kezdeném a fizikai fényvédő keresést és ez lenne az első, akkor azt mondanám, hogy hát ez nem jó, de így, hogy évek óta keresek egy épkézlábat, vagy közel elfogadhatót, ha nem is jót, akkor ez beleesik abba a kategóriába. De csak a kényszer miatt.
Nagyon púderes finisű, nagyon látszik, hogy van valami az arcomon, mint valami rossz alapozó. Kukacosodik, nagyon ragad, mindent összeken: ruhát, telefont, stb. Folyton érzem, hogy van valami az arcomon. Sokáig tart felkenni, mire megszárad valamennyire, az legalább egy negyedóra. Csíkoz is, nagyon alaposan kell eldolgozni. Egyszóval: ****. De ahhoz képest, hogy milyenek az eddigiek, ez legalább színezett és nem szárít. 5 db mintát kaptam a patikában, kettőt elhasznaltam, amik nagyon kiadósak voltak, mivel 2 mlsek voltak, a maradék hármat nincs kedvem elhasználni, így is örülök, ha kijönnek az eddigi foltok a ruháimból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

IchliebeChremes

2020. január 20.

Szerettem a nyáron használni. Kicsit sötét volt az én bőrömhoz, de annyira nem volt vészes. Örülök hogy fizikai, mert a kémiai irritálja a bőröm. Most ilyenkor az őszi-téli-tavaszi időszakban elég nekem az SPF 30, de nyáron újból visszatérek hozzá, nagyon megszerettem. Állaga elég furi, nagyon folyós, az zavaró tényező volt még, de ezektől függezlenül újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Fruzsiii

2020. január 3.

Nekem van màr bevált fényvédőm a Niodtól,de gondoltam megnézek egy picit olcsóbb alternatívát,erre esett a választásom,mert csak a fizikai fényvédők jöhettek szóba.Nem rossz készítmény,nem irritálja a bőröm,viszont a smink nem igazán mutat jól rajta illetve hámlasztja rendesen a bőröm,és elég furi amikor pár óra után pici darabokba összeáll,olyan mintha morzsás lenne az arcom tőle😀nem fogom újravenni,de azért elhasználom,mert nem volt egy olcsó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

RonjaR

2019. december 8.

Nagyon szeretem! Fizikai fényvédőt kerestem, és maximálisan elégedett vagyok vele. Egész nyáron használtam, és nagyon szépen tette a dolgát, úgyhogy kiérdemelte az állandó helyet a krémjeim között.
Elvileg kombinált/zsíros bőrre való, az enyém viszont érzékeny és száraz, ezért egy kis hidratáló krémmel összekeverve használtam, így nem szárította ki a bőrömet. Nagyon fehér az arcszínem, úgyhogy a 01-es árnyalat nekem pont jó, a 02 sajnos már sötét (főleg télen).

Jó tudni: ugyan egységesíti kicsit az arcbőrt, de mivel nem alapozó és nem BB krém, ezért nem igazán fedi el a bőrhibákat. (Számomra ez pozitív, mert pont ilyen terméket kerestem, de lehet, hogy valaki másra számít.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Svraki

2019. december 3.

Magas hényvédelem miatt vettem meg a termékét, meg hát gondoltam a gyerek mellett jó lesz alapozó helyett... Egész nyáron használtam, de vegyesek az érzéseim vele! Nehéz eloszlatni, fedése gyenge, száraz és zsíros bőrfelületeken teljesen más képet mutat! De jól egységesíti a bőrt aláhidratálás után. Jól lehet rá sminkelni miután teljesen beszívódott a bőrbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.