Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4500Ft , Eladó: hencico
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Hajdúszoboszlón és Debrecenben. Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.

Doorikad

2019. november 26.

A 02-es árnyalatot használom. Itteni vélemények miatt tartottam tőle, h szárítani fog, de pozitív csalódásként konstatáltam, hogy nem :) Csak az orromon emeli ki jobban a száraz hámokat, de az orrom szinre mindig hámlik, nem ez a krém okozza. Alá hialuronsavas szérumot és vizes lotiont kenek, majd a tenyerembe kiöntve, ujjal kenem fel apránként a krémet. Egységesebb, kellemesebb lesz tőle az arcbőröm és a -színem, finom, púderesebb a végeredmény. Elég sokáig matt matad a homlokom is (pedig pl. a Shiseido színezett hidratálóját használva elég hamar kifényesedik). És mintha kevesebb mitteszerem lenne, mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

lupelupe

2019. október 28.

Hosszas hezitálás után a 02 light árnyalatot vettem meg, és sikerült is eltalálnom a megfelelő színt. Mint fényvédő hibátlanul működik, s a fedése is tökéletes számomra. Egyetlen dolgot nem kedvelek benne: nagyon szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Mia0602

2019. október 27.

2019.augusztus
Színezett fizikai fényvédő. Fényvédő, vagyis nem BB krém, főleg nem alapozó. Aki próbált már fizikai fényvédőt az tudja, hogy fehér réteget képez a bőrön és nem szívódik be. Ez a dolga. Színezett, vagyis nem fehér réteget hagy. Hurrá!!! +1* Gyönyörű púderes réteget képez (pedig én nem szeretem a matt finist) puha, lágy selymes tapintású a bőröm a használatakor. +1* Fed annyira mint egy BB krém. Az alapozókat nem is szeretem. Első találkozásunk egy termékminta formájában történt. Szerelem volt első használatra. Aztán megkaparintottam a legvilágosabb árnyalatot (natural) , de nem volt felhőtlen a viszonyunk. Hidratáló kell alá, mert a fizikai fényvédő szárító. Az egy hónapos használat alatt arra a megállapításra jutottam, hogy túlhidratálni sem szabad alá. Ugyanis ebben az esetben,nekem legalábbis a Bioderma nehezebben száradt, porosodott be. Úgyhogy csak egy krém és a Bioderma. Így a (megfelelő ?) mennyiséget én 3 részletben 10 csepp majd 2x 5 csepp viszem fel és ezt elég gyorsan beszívja ??? dehogy szívja! Csak gyorsan szárad a bőrömön.+1* Az hogy fluid engem cseppet sem zavar a bal markomba csepegtetem és jobb kezem középső ujjával szépen felpettyezem a bőrömre, majd lapogató mozdulatokkal eldolgozom. Nem kenem, mert úgy csúszkált össze-vissza. Szóval nekem ez a tökéletes FÉNYVÉDŐ és még BB krém vagy alapozó sem kell. 8 órát simán kibír, kopik közben, de én kerülöm a napfényt.

2019. október
Még egy kis dicséret! Miután egy másik fényvédővel (Bioderma Photoderm Mineral) 2 nap alatt hámlósra szárítottam az orrom megnéztem ez miért is jobb. Azzal ellentétben, ebben bőven van hidratáló anyag. Sőt még BHA is! Most már értem miért dicsérték nyáron a bőrömet. Egy flakon 40 alkalomra volt elég, nekem megéri. Fényvédő-bb krém hidratálóval, hámlasztóval havonta 5-6 ezerért, teljesen megéri.
Adnék még öt csillagot, ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 27.

2019.augusztus

2019. október
Adnék még öt csillagot, ha lehetne.

dideki

2019. október 26.

Amikor először megvettem, és kipróbáltam egyáltalán nem értettem, hogy mire ez a nagy hype, akkoriban PC-s fényvédőmet használtam ezerrel, és amellett labdába se rúgott, de az nyár végén elfogyott és úgy éreztem luxus lenne egy alapvetően jó összetevős, magas fényvedelemmel rendelkező krémet a fiókban őrízni...Szóval másodszorra nekifutottam, és láss csodát: elégedett vagyok. Nekem a fedése (amennyi elvárható) is teljesen oké, egységesítésre tökéletes, nem okozott pattanásokat, szóval abszolút ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Zsuzsuzsza

2019. szeptember 17.

Lehetséges ,hogy az egyetlen vagyok ,akinek ez a termék nem vált be. nagyon akartam szeretni ,de...semmilyen módszerrel (sem kézzel ,sem szivaccsal )nem tudom szépen eldolgozni.Csíkos marad ,a pórusaimba beleül ,pár óra után pedig kritikán aluli ahogy kinézek , ha ezt használom.A márkát nagyon szeretem , de ezt a terméket nem venném meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

bernadettu

2019. szeptember 13.

2019.09.13. Most, hogy a kánikulának vége sokkal jobban szeretem használni, de most feleslegesnek érzem az SPF50-et. Ha valaki hozzám hasonlóan könnyen leizzad, nem fogja szeretni, egy csillagot azért visszaadok neki.

2019. június 10: Még tavaszi Glamour napok környékén vásároltam, amikor csak 4-5 csillagos értékelései voltak illetve a magas SPF szám is szimpatikus volt, így akcióban megvettem.
Nekem is hozzácsomagoltak egy sminkszivacsot, de azt tapasztaltam, hogy kézzel felvíve szebb lett az eredmény, szivaccsal besárgult sajnos. A01 Natural árnyalat van meg.
Melegben izzadással lefolyik az arcomról, ezért kell mellé egy erős smink fixáló is. És önmagában nem támaszkodok rá, mint fényvédő, egy kevert 50 faktoros naptejet használok alá.
Nem igazán praktikus a csomagolása, egy pumpa jó lenne hozzá.
A fedése elég kevés, pattanásokra kell a korrektor, de szépen egységesíti a bőrt.
Összességében nem rossz, de ha elhasználom, szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Nem igazán praktikus a csomagolása, egy pumpa jó lenne hozzá.
Összességében nem rossz, de ha elhasználom, szerintem nem fogom újravenni.

sztinke

2019. szeptember 12.

2019. május 14.: Néhány hete vettem. A Natural árnyalatot választottam, ami sajnos nekem is túl világos és önmagában kicsit szárítja is a vízhiányos, kombinált, tág pórusú bőrömet. Viszont bb krémemmel keverve (Clinique, Lancome) tökéletes a végeredmény, egységes, természetes fedés, ami meglepően tartós.
Igaz, jobban örültem volna, ha önmagában beválik, és se a szín (bár ez orvosolható, ha legközelebb másik árnyalatot választok), se az állag miatt nem igényel kombinálást másik kencével, de mégis elégedett vagyok, mert tartósítja és mattabbá teszi a bb-krémjeimet és közben véd a naptól. Ja, és egyáltalán nem irritál vagy tömíti el a bőrt.
Szerintem egy próbát megér zsírosodó bőrre.
(Korábban Paula színezett fényvédőjét használtam, tulajdonképpen elégedetten. Az is jól véd, nem irritál és univerzális a színe. De ahhoz képest a Biodermának erősebb a fedése, tartósabban mattít és az ára barátibb.)

Update: Tökéletesen elégedett vagyok vele. Végigcsináltam vele a nyarat, napi használattal. Azóta beszereztem a Light árnyalatot, ami tökéletes. Nem is kell semmivel kevernem, sem a szín, sem az állag miatt. Egész nap tart, pont annyira fed, amennyire igénylem (egységesíti a bőrszínt), egyáltalán nem égtem le mellette (strandon sem) és egyáltalán nem árt a bőrömnek (nem irritál, nem zsírosít, nem pattanásosít). Tény, hogy még mindig szárít kicsit, de fokozottabban aláhidratálok és éjjel is jobban ápolom a bőröm, így a szárító hatás sem vészes.
Ami plusz pont, hogy szemhéjra kenve a szemsminket is tökéletesen tartja! De komolyan! Reggel fél 7-től este 11-ig a kánikulában, meg se mozdult a festésem!
Szeretném egész évben ezt a terméket használni, kérdés, hogy a téli hideggel hogy birkózik meg a bőröm közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Szerintem egy próbát megér zsírosodó bőrre.

mano

2019. augusztus 24.

Icipici fedése van csak, ezért még korrektorral rá szoktam dolgozni, de nyárra nekem ennyi elég is. Nap ellen jól véd és nagyon jó érzés eldolgozni a bőrön. Sajnos nekem eléggé szárítja, pedig rendesen aláhidratálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

roro

2019. augusztus 10.

Azzal szeretném kezdeni, hogy azon kívül hogy a bőröm nagyon érzékeny és pirosodásra hajlamos, nincsenek komoly bőrproblémáim. Néhány mitesszer az orromon és az államon, ennyi.
Mivel befürödtem az összes hipoallergén kémiai fényvédővel, színezett fizikai fényvédőt kerestem amiben nincs parfüm és alkohol, és eggyel vagy kettővel a PC alatt van árkategóriában. A gyógyszertárban ezt ajánlották.
Azt nem tudom elképzelni, hogy olajos bőrön hogy működik, mivel hiába folyékony, inkább olajosan csúszós mint vizes.
Tény, hogy mattra szárad, viszont hagy egy réteget a bőrön, ami engem nem zavar, sőt, nekem kifejezetten jól esik, mivel kicsit száraz, de normál a bőröm.
Ami nekem hatalmas pozitívum, hogy már három hete használom, és egyáltalán nem irritál és leégnem sem sikerült vele.
A közepes árnyalat éppen nem sötét most nekem nyáron, bár száradás után teszek az arcomra egy kis korrektort. Először elég sárgának tűnt, de szép semleges lesz kb 20 perc után, szerencsére... Így nekem nagyon szép bőrképet ad.
Mindent összefog, csak öltözés után lehet használni.
Hámlasztómmal, nyari hidratálómmal jól működik.

Ui: szerintem nagyobb sikert értek volna el vele, ha eleve érzékeny bőrre ajánlják, nem kombináltra, de ez az én véleményem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Mindent összefog, csak öltözés után lehet használni.
Hámlasztómmal, nyari hidratálómmal jól működik.

ostra

2019. augusztus 4.

olajos érzetet hagy, csomósodik és túl sűrű felkenve. hatalmas NEM. egy biodermától nem ilyen minőséget várna az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.