Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4500Ft , Eladó: hencico
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Hajdúszoboszlón és Debrecenben. Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Telihold

Korcsoport: >54
2019. augusztus 4.

Hát, nem könnyű, nem egyenletes és nem matt. Ragyogni ragyog: az olaj és az izzadság az arcomon. Fullasztó. Ezzel nagyon befürödtem. További probléma, hogy végül két flakonnal kellett megvennem, mert a színe miatt kevernem kellett a kettőt (nyilván túl világos illetve túl sötét). Ez még nem is lett volna akkora baj, mivel más termék esetében is előfordult már, és simán megoldható volt. Viszont szó szerint beizzadtam alatta, fullasztó érzés volt. Mivel nagyon szerettem volna használni, nem akartam hinni a saját tapasztalataimnak se (naná, ennyi pénz és nagy elvárások után), viszonylag sokszor próbálkoztam vele, mire végül beláttam, hogy nem nekem találták ki. Mondanám, hogy szárazabb bőrre talán jó lesz ez a masszív, számomra olajos réteg, de sajnos.egyértelműen szárít. Visszatértem a korábbi fényvédőmhöz. Nem sűrűn szoktam ilyet megállapítani, de ez abszolút pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Nem tudom miért, de olyan mintha zsírosítaná a bőröm. Nem fed eléggé, mindkét színben megvettem (sajnos), nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Sheila

2019. augusztus 2.

Nem szerettem meg. Engem is a fényvédős-matt-enyhén színezett ígéret vonzott be, de nálam ez a termék nem vált be.
Iszonyú folyós az állaga (ez még nem volna baj), de a flakon kemény és egy pumpa sincs rajta, se kinyomni, se kiönteni nem lehet rendesen, max kirázogatni akkor meg folyik mindenhova. Se ecsettel, se kézzel, se blenderrel nem lehet normálisan felvinni, vagy csíkoz vagy beszívja az eszköz. Elsőre olajosnak tűnik, ami bár púderes-szerűre szárad, de a bőrömön mégis képez egy kellemetlen zsíros érzetet, továbbá csúnyán beleül a ráncokba meg a pórusokba és még azokat is felnagyítja ami amúgy csak mikroszkóppal lenne látható...lepúderezve meg durván maszkos. 2 csillagot akartam adni, de mire ezt leírtam, rájöttem, hogy utálom ahogy van, szóval 1* :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

MGizella

2019. augusztus 2.

Nagyon örültem, hogy végre egy olyan BB-kérm-fényvédő kombinációt dobnak piacra, ami nyárra tökéletes választás lehet. Sajnos csalódnom kellett, nem erről van szó, így nem is váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Felkenve először zsíros érzetet ad, de végül egy púderes finishe van. Kombinált a bőröm, de még így is szárít, cserébe nagyon enyhe fedést ad. El fogom használni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

erasm98

2019. július 28.

Nagyon, de nagyon akartam, hogy működjön a dolog. És kb működik is, de nem mindenben passzolunk, így újra biztos nem veszem.
A legnagyobb probléma az, hogy ez tényleg zsíros bőrűeknek lehet jó. Ha csak arckrémet viszek fel előtte, akkor egy fél óra múlva beleül a ráncokba, hámlani kezd a bőröm foltokban, szóval szárít is.
Ha arcolajat viszek fel előtte, akkor egészen tűrhető az eredmény, de azt hiszem jobban járok, ha a pupa bb krémem mellé keresek egy sima fényvédőt. Hiába szép a színe, jó az állaga (nekem megkönnyítette a dolgom a felvitelben a folyós állag) és szépen egységesít, ha egyszerűen nem jó a bőrtípusomnak.
Hátrány még, hogy szerintem nagyobb mennyiség kellene ahhoz, hogy elég erős védelmet nyújtson. Szimpatikusnak tűnt a színezett fényvédő ötlete, de már mégsem találom olyan jónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

jvivi

2019. július 25.

Nos, nagyon lelkesen vásároltam meg, de komoly csalódást okozott... Annyira folyékony, hogy számomra esélytelen felpacsmagolni belőle az elvi mennyiséget. Kiemeli a száraz részeket, és nagyon nehéz egyenletesen eloszlatni, hogy ne legyen foltos. Nekem nem tetszett a tapintása sem a bőrömön miután megszáradt. Pozitívuma, hogy sok színezett fényvédővel ellentétben, ennek valóban értékelhető fedése van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

zsucci93

2019. július 23.

Másokhoz hasonlóan én is magas elvárásokkal indultam neki a tesztelésnek. Nem olvastam az itteni véleményeket, nem akartam, hogy befolyásoljanak, de most ahogy végigfutottam őket sok pontban hasonlítanak az észrevételeim. Nagyon folyós, a csomagolás sem túl előnyös, mivel mindenfelé szétfolyik rajta. Önmagában napvédelmre nem elég. Rövid távon szép matt finish-e van, de 20 perc után érzem, hogy húzódik alatta a bőröm, nap végére teljesen kiszárít (aláhidtratálas mellett), plusz mindemellett nem túl időtálló zsíros bőrön. Púder mellett is szétesik 6-8 óra után. A színe nagyon sárga. Nem rossz, nem rossz, de nem lett igazi szerelem. Végül csináltam egy koktélt a purito BB krémjével, és így fogom elhasználni, de biztosan nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

lauraszolloskei

2019. július 21.

Régóta vágytam a termékre és szülinapomra kaptam meg. Kifejezetten szeretem, de a teli hónapokra biztosan visszatérek egy magasabban pigmentált alapozóhoz, mert ez csak egy leheletvékony, könnyed “krém”, amitől egységesebb lesz a bőrkép, viszont tényleg olyan bőrön szép ami szinte hibátlan. Örülök, hogy magas fényvédőt tartalmaz, emiatt 5 pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

timeam

2019. július 14.

Olvastam, hogy nagyon megosztó ez a termék. Nálam is többféleképpen szerepelt az elején, de amióta rájöttem, hogy az én bőröm/arcápoló termékeim mellett hogyan érdemes használni, azóta imádom és soha nincs vele problémám. Szerintem ez lehet a kulcs, csak sokan nem adják meg neki a kísérletezés esélyét. Nálam az jött be, hogy a szérumok és hidratáló krém után várok egy picit, hogy azok teljesen beszívódjanak. Illetve nyáron nekem teljesen felesleges előtte külön hidratáló krém, hiszen ez nálam tökéletesen teljesíti azt a funkciót is. Tavasszal, amikor megvettem, valóban kukacos lett az akkor használt hidratáló krémemtől, emiatt akkor egy másikat használtam előtte és azzal már szépen tudott együttműködni.
Egyébként nagyon folyékony az állaga és elsőre kicsit zsíros érzetű, ami pár perccel a felkenés után szép púderesre változik. Ettől gyönyörű lesz az összkép. Nekem úgy a legegyszerűbb felvinnem az arcra, hogy először mindenhova csak elnagyolva felkenem a kellő mennyiséget és utána két kézzel szépen eldogozom, így lesz a legegyenletesebb és sehol sem marad vastag. Utána várok pár percet, amíg púderessé válik és úgy mehet rá simán a púder és a többi smink.
Nekem nyárra elég lesz 1 üveg is, most tartok a felénél úgy, hogy 2 hónapja használom. Nekem nagyon bevált, amikor sokat vagyok a napon, akkor csakis ezt használom, a többi évszakban nekem elég lesz a PC 30 faktoros színeztett hidratálója is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Lillus96

2019. július 13.

Szuper az összetevő listája, és ígéretei alapján pont az én bőrömnek való. Még csak párszor próbáltam, de tetszik, hogy ilyen folyékony, mert könnyű eldolgozni és nem lesz foltos. Emellett először kicsit olajos a textúrája, ami aztán később az arcon valóban púderessé változik. A bőröm nem fénylik tőle, fedése nem magas, de tényleg ad egy egységes, természetes bőrképet, nyárra pont ilyet kerestem. A nap végéig is bírja az arcon. Hátránya, hogy valószínűleg nem kenünk fel belőle annyit, amennyit kellene, de örülök, hogy találtam egy fizikai, magas faktorszámú és minőségi színezett fényvédőt. Idáig az arcra való, csak fizikai fényvédők iszonyat fehérré meszeltek, és szinte megfulladt alattuk a bőröm. Ennél a terméknél pedig meg sem érzem, hogy az arcomon van, a színből pedig még egy picit sötétet is sikerült választanom, vagy inkább azt mondom, határeset, így nyárra még belefér egy kis barnulás mellett. Nem vagyok az a hófehérke típus, de annyira nem is sötét tónusú a bőröm, így gondoltam a három árnyalat közül a 02-világost választom, persze legjobb lett volna ha előtte kipróbálom vagy legalább látom élőben a színeket, de megkockáztattam enélkül megrendelni. Hát, az úgynevezett világosat nem mondanám világosnak, inkább kreol bőrűeknek ajánlanám. Kiváncsi lennék milyen a 01-natural, de egyelőre elhasználom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.