Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4500Ft , Eladó: hencico
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Hajdúszoboszlón és Debrecenben. Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nikole01

2019. július 11.

Nagyon szép, egységes és természetes bőrképet ad. Nem kell belőle sokat felvinni, és szuperül kordában tartja a kifényesedést. A legjobban mégis azt szeretem benne, hogy hosszútávon kevesebb a bőrproblémám van. A pórusaimon is látszik, hogy kevésbé tömődnek el, ami nem mondható el pl. egy Loreal alapozó után... Szóval nekem nagyon bejött! :) A legontosabb az egészséges bőrkép és a fényvédelem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

maczkovivien

2019. július 6.

Egy hete használom, eddig teljesen jól működik. A színe teljesen természetesen hat az arcomon, gyorsan beszívódik, szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

szanii

2019. július 3.

Sok gondolkodás és az itteni vélemények alapján vettem meg. 4200 volt akciósan, először kicsinek találtam, de már megbaratkoztam a méretével. Első használatnál jól felráztam, tenyerembe raktam, megijedtem a narancssárga színétől (légvilágosabb van meg), de felkenve nagyon szépen illeszkedett az arcomhoz. Végül 2 rétegben raktam magamra, először olajos volt aztán bemattult. Szép púderes a hatása! Egész nap kitart. Azóta már többször használtam, és nagyon megszerettem! A nyár alapkelléke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

esztiinberlin

2019. június 26.

Sziasztok!
En ajandekba kaptam egy tubussal, de biztosan venni fogok, ha elfogy.
Gyors es könnyü a felvitele, a szines teljesen idomul az arcszinemhez, de a legjobb, hogy ved a karos sugaraktol.
Remkül mattit (6-8 ora), pedig az en zsiros börömmel nincs könnyü dolga ebben a melegben...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Sziasztok!
En ajandekba kaptam egy tubussal, de biztosan venni fogok, ha elfogy.

orsesz

2019. június 23.

Májusban szereztem be, azóta több, mint a felét elhasználtam már és biztos újra fogom venni, meg vagyok elégedve.
Végre egy olyan fényvédő, amitől nincs ragacsos érzésem és nincs fénylő homlok. Tizenórák után, nagyon meleg párás napon is csak minimális fénylés volt, csoda lett volna ha nem izzadom le.
Vendéglátós vagyok, teraszon dolgozom, szóval volt lehetősége bizonyítani a fényvédelmet is, sosem égtem le.
Nekem a legvilágosabb szín van, tetszik az az egészséges bőrszín amit ad, nem várok alapozó fedést ha van 1-2 apróbb hiba azt korrektorral fedem el és kész, szerintem nyárra ennyi bőven elég. Szilikon blenderrel vagy kézzel szoktam felvinni, én a szivacs blendert amúgy sem preferálom, egyébként is minden cseppjéért kár lenne amit beszívna.
Pattanást nem okoz, egyetlen "szépséghibája", hogy hidratálni kell mellette, mert ennek hiányában száríthat (de a termék dobozán is leírják, hogy hidratált bőrre kell felvinni).
A PomPom egyik virágvizes zseléjét használom és nekem így bőven elég, szóval nem szárít olyan rettenetesen, hogy zsíros krémekhez kelljen nyúlni.
Tudom van olcsóbb fényvédő is, de jobb nincs. Nekem minden cseppje megér minden forintot, nem keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

rhaenys

2019. június 17.

Először megijesztett, hogy nagyon folyós, de sikerült szépen eloszlatni, szerintem megfelelő mennyiség is került fel. Tetszik a fedése, nyárra, hétköznapokra bőven elég, gyorsan szárad, nagyon természetes a hatása. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. június 17.

A vártnál jobban bejött, legalábbis a vélemények alapján bátortalanul vettem meg, de aztán első használatkor már wow volt, annyira szép bőrképet csinált. Mindig is a matt arcbőr volt a gyengém, talán azért mert extrán zsíros bőröm volt mindig, ez a termék pedig valahogy összekapja az arcot, összehúzza a pórusokat, mintha még feszesítene is. A színe (light) pedig pont megegyezik a nyakam-mellkasom színével (az arcom világosabb), így tökéletes az összhatás. Számomra minden BB-krémemnél és alapozómnál jobban teljesít. Egységes bőr, természetes hatás, tartósság, mindez megvan. Egyetlen pici bibi, hogy elsivatagosítja a bőröm, pár óra után úgy érzem, szétreped az arcom. Ha erősebben aláhidratálok, akkor viszont már az előzőekben leírt mattság, tartósság, feszesség nem annyira igaz. Ma egy fizikai fényvédős hidratálót tettem alá (így megoldottam a megfelelő spf problémáját is), amivel egész jó volt, de sajnos az a hidratáló fehéres réteget hagy, így nem hozta ugyanazt a színt, mint nélküle. Kézzel is felvihető, de rajtam szebben muzsikál, ha nedves blenderrel viszem fel, bár így megintcsak nem megy fel a megfelelő mennyiségű spf. Mindezek ellenére nekem nagyon bejön ez a termék, hiánycikk a felhozatalban az ilyen jó kis színezett, fizikai fényvédős, illatmentes, ráadásul 50 spf-es, és emellett természetesen matt alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 17.

kovexti

2019. június 11.

Szeretem, de kicsit beacsapósnak érzem. Szerintem nem lehet belőle eleget felvinni :/ Nekem tetszik az állaga, nem is fogy olyan gyorsan mint azt gondoltam. Ennek ellenére nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

sezi

2019. június 5.

Víz szerűen folyékony. Az elvi mennyiséget képtelenség belőle felvinni. kiszárította az arcom hidratálókrémmel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Louisa

2019. május 29.

Vadaszok a szinezett fenyvedo keszitmenyekre, ez nagyon kivancsiva tett, mert nekem is kombinalt az arcborom.
Par alkalommal hasznaltam, sajnos nem nyerte meg el a tetszesemet. Ez a fluid allag nem a kedvencem. Nem tudom mennyit kellene felvinnem a megfelelo vedelemert, olyan csaloka. A szine szuper, fedese szerintem nem sok van (pedig jol felraztam), az a puderes finish a vegen annyira kiemeli a bor szarazkas felso reteget, hogy hihetetlen. Masodik alkalommal reggel kremes lemosoval es Foreoval tisztottam az arcomat, hogy szep alapra kenhessem fel, akkor is par oraval kesobb foltossa valt rajtam. Nagyon csunya volt, meg ha nem lett volna rajtam semmi az sem zavart volna ennyire.
A Paula’s Choice vilagoskek kremje helyett keresek olcsobb alternativat, de ismet bebizonyosodott, hogy nem tudjak uberelni, nekem az valt be.

2 honap elteltevel +1 csillagot adtam neki. A borom jobb alapotaban, amikor nincsenek felszini szarazsagok, akkor a Bioderma altal hozza csomagolt “beauty blenderrel” tudom legszebben felvinni. Vegso elkeseredesemben nyultam hozza, mert amugy nevetsegesnek talaltam ilyesmivel kenegetni egy fenyvedot az arcomra, de nekem bevalt. Magat a kremet pedig ugy tunik szereti a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.