Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4500Ft , Eladó: hencico
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Hajdúszoboszlón és Debrecenben. Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HauszDora

2019. május 3.

Fényvédő nélkül egy lépést sem teszek és a színezett arckrémeket is kedvelem. Szóval a nude touch nálam telitalálat volt. Először megijedtem az állaga miatt, mert nagyon híg. Kézzel nem igazán lehet felvinni, de szivaccsal szépen el lehet dolgozni. Alapozó alá vagy korrektorral szoktam használni, mert a bőrhibákat nem fedi el, viszont egységesebb-szebb a bőröm tőle. Összességében nekem tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Csucsi08

2019. április 29.

2019.04.29 Adtam jó pár napot a próbálkozásoknak. Most azért jöttem vissza, hogy egy csillaggal többet adjak neki. Végül úgy alakult, hogy nekem kizárólag nedves blenderrel működik a felvitele. Ezzel valóban szépen lehet eldolgozni, viszont annyit elszív ugye a szivacs, hogy ez egy ilyen termék esetében iszonyatos pocséklás. Így sajnos a megfelelő fényvédelmet úgy tudom csak elérni, hogy másik fényvédőt kenek alá. Így összességében inkább BB krémként működik, ami hamar el fog fogyni... Sajnos nem éri meg

2019.04.20 Meg volt már a mindennapi rutinom, de az újdonságoknak nagyon nehéz ellenállni. Főleg, hogy tetszett, amit ígért, és sok volt a pozitív vélemény is.
Első alakalommal feltéve borzasztó volt, úgy elment a kedvem, hogy fel is tettem eladásra. Mivel pár nap alatt senki sem érdeklődött iránta, gondoltam adok neki még esélyt, és inkább tesztelgetem. Őszintén szólva eddig még egyszer sem sikerült normálisan az arcomra kennem. Semmilyen termékemmel nem akar együttműködni, próbáltam nappali arckrémre, primerre, még más fizikai fényvédőre is feltenni, de mindennel kukacosodik és csúnyán beleül a pórusaimba. Ilyet még más termékemmel nem tapasztaltam. Talán egyedül a másik fényvédőm felé kenve volt elviselhető az összkép, de ha fényvédő felé teszem fel, akkor minek is vásárolnék ilyen terméket... A színe pedig nagyon sárga! Nekem viszont mindig mindenből a legvilágosabb kell, így nem is volt kérdés, hogy ezt az árnyalatot válasszam.
Semmiféleképp sem újravevős, illetve örülök, ha nagy nehezen ezt el fogom használni. Nagyon nagyon sajnálom, hogy ennyire nem jövünk ki egymással :(
De mindenképpen hozzátenném, hogy nagyon kedvelem a Bioderma márkát, és a termékeit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

DiaM

2019. április 20.

Rozaceás, hiperérzékeny és problémás bőröm van. A krém a csomagolástól eltekintve számomra szuper. Elfedi a pirosságot, egységesíti a bőröm és szépen mattítja is az általában diszkógömb fejemet. Kézzel viszem fel, mert nagyon híg és gyorsan szárad, de teljesen sima összképet ad. Mintha nem lenne rajtam semmi, nem is látszik és nem is érzem, csak a bőröm szép tőle. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, de nyárra szerintem jó lenne a közepes is pedig elég fehér bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Hermina99

2019. április 20.

Nem az, amire számítottam. Újdonság, hype, akció, persze, hogy megvettem én is.
Számomra problémás a csomagolás, egy majdnem teljesen merev flakon, amiből csak óvatosan lehet kinyerni a megfelelő mennyiséget, mivel a termék állaga meglehetősen folyós. Elsőre sikerült is jól megborítanom. Naivan gondoltam, hogy sebaj, úgyis az ember a fényvédőt nem szabad, hogy sajnálja, adjunk a mennyiségnek! Próbálkozásaim során a tenyerembe öntöttem, onnan aztán próbáltam ujjal felvinni, eldolgozni- lehetetlen. Aztán áttértem a szivacsra, azzal már picit jobban eldolgozható, de akkor meg a fele a szivacsban marad- a hatékonyság innentől kérdőjeles. Nagyon vigyázni kell, hogy szemöldökbe ne kerüljön, mert onnan már csak dara állagban fogod viszontlátni. Ugyanez áll a hajtő vonalára, ahogy a babahaj tövéhez jut a fényvédő, kukacos, darás lesz, én már csak egy púderecsettel tudtam lesöpörni, a hajamból kifésülni a teljes száradás után. Ha már fent van, hamar szárad, én kicsit olyannak érzem vele a bőrömön, mint amikor kerti munkában megizzad az ember, aztán hirtelen lehűl és a verejték a porral egy húzódó réteget képez az arcon.
Többször nekifutottam, mert nem akartam feladni, de tökéletesen szép eredményt nem sikerült elérnem. Illetve, ha nem nézett ki rémesen maszkosan, csíkosan, foltosan, akkor meg idegesített, hogy lehet, nem elegendő mennyiségben tettem fel az ígért 50-es védelem eléréséhez és ezt így áprilisban megélni nevetséges, mi lesz majd nyáron? Nekem a terhességeim óta sajnos csúnyán foltosodik a halántékom, szóval nincs időm tovább kísérletezgetni vele, visszatérek a Clinique-hez.
Talán azoknak jobban bejön, akiknek zsíros a bőrük, vagy nem törekednek az elvi mennyiség felvitelére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Nem az, amire számítottam. Újdonság, hype, akció, persze, hogy megvettem én is.

fdorottya

2019. április 17.

Hát hatalmas csalódást okozott. Nekem nem mattította a bőrömet, fényes lett. Nem tetszik, hogy ennyire folyékon. Gyorsan szárad, így eloszlatni nem tudom olyan szépen. Zsírosodást nekem nem akadályozta meg. Arcképem nem lett szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

tmelcsi73

2019. április 17.

Én kb 3 hete használom, nekem nem zsíros a bőröm inkább száraz-kombinált. Nekem alá kell hidratálnom, mert szárít.Legvilágosabb árnyalat van meg, ami nekem világos.Én használok alá egy kémiai fényvédőt is, mert ebből nem tudom felvinni az ajánlott mennyiséget. Gyenge fedése van, de nekem elég a hétköznapokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 17.

janka.s

2019. április 13.

Felültem a hype- vonatra, nem tagadom, de most az egyszer megérte. :-D Notórius fényvédőkihagyó vagyok, mert mindegyiket soknak éreztem eddig nappalra smink alá (kivéve egy Etude House-t, de az meg száz év amire megjön Koreából), de hát fehér bőr meg minden, nem mehet ez így tovább.
01 - Natural, félfakó tavaszi bőrömre ideális, nyáron jöhet majd a light árnyalat. Kombinált/zsíros bőrre szerintem pöpec, szuper púderes finise van, de amúgy én tolok még rá egy kis por alapozót, csak a korrekció kedvéért. A faktorszám magáért beszél, szépen terül - bár tény, hogy folyós - nem szárít, nem emeli ki a pórusokat. Én szivaccsal/kézzel is teljesen jól fel tudom vinni. Egy szó mint száz, éljen soká a núdtáccs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

PDL201

2019. április 13.

A leges legjobb valasztas zsiros, pattanásos borre. A light árnyalatot vettem, közepesen kreol a borom és gyonyoruen illeszkedik a szinemhez. Könnyu kicsit folyos krém. Érdemes használaz elott felrázni. Szépen terul a boron. Egy uvegcsébe zart hidratalo bb krém. Tokeletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

ErdelyiDiana

2019. április 11.

Best of zsírosbőrüknek! Ha lehetne 10* adnék neki. Egész évben használom a napvédőket az arcomra így sok évnyi tapasztalat alapján és persze sok sok kipróbált szuper matt terméket magam mögött tudva merem kijelenti, hogy magasan ez eddig a legjobb. Natural árnyalat mellett döntöttem ami valóban világos bőrre van de egy szép nem sárga árnyalatú szín. Folyékony állagú, alapos felrázás után szinte már felvitelkor egy púder hatást érez az ember, villámgyorsan beszívódik. Igen picike kiszerelésnek tűnik (az is) de a folyékony állagának köszönhetően kevés kell belőle! Nekem több óra eltelte után kezd minimálisan fényleni az orrom hegye, de ez is inkább olyan normális vagy természetes hatású nem a szokásos diszkógömb hatás! Nagyon nagyon elégedett vagyok vele, régóta vártam már egy ilyen termékre ami nem csak ígéri de valóban teszi is a dolgát! Hidratálni természetesen kell alá, de ezt rögtön érzi is magától az ember az első próba után illetve gondolom bőrtípustól függ(het). Zsíros, olajos bőrrel küzdő sorstársaimnak jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

eeew

2019. április 8.

A 02-es "Light" árnyalatban rendeltem meg. Először nagyon sötétnek tűnt, de felkenve hamar idomul az amúgy világos arcbőrömhöz. Nagyon folyós, de viszonylag egyszerű eloszlatni kézzel is, egész szépen egységesíti az arcfelszínt. Valóban púderesre szárad, de sajnos az én bőrömet szárítja. A szárazabb részeket nagyon ki tudja emelni, hiába hidratálok alá. Kb 4-6 óra múlva itt-ott kopni kezd. Felkenés után hosszú ideig érződik a "van valami az arcomra kenve" érzés, de ez nem feltétlenül negatívum, elvégre ez egy fizikai fényvédő. Összességében nem egy rossz termék, de nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.