Bioderma

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni testápoló, mely alkalmas érzékeny bőrre, száraz bőrre, és napégés után. Felnőtteknek és gyerekeknek.

Hipoallergén, kiválóan tolerált.

Benedetta88

2020. április 1.

Kicsit sokáig tartott a keresgélés, mire megtaláltam azt ami nekem van itthon belőle, mert 3x is megtaláltam itt krémmánián. Összehasonlítottam a termékeket, és szerintem ez és az ugyanitt futó "Photoderm after sun napozás utáni testápoló 200ml és 500ml-ként" egy és ugyanaz legalábbis összetevői alapján, csak az régebben lett feltöltve. A 3. termék viszont megint más összetevőkkel van jelen és arcra is kenhető. De javítson ki valaki, ha tévedek. Nekem ezzel az összetevőkkel van meg és arcra is használható.
Na de a termék; 100ml-s kiszerelésben van meg, mivel ajándékba kaptam Photoderm termékek rendelése mellé. A Bioderma oldala szerint arcra és testre is lehet alkalmazni, megjegyzem ott egy féle típus van feltüntetve a termékből (100, 200, 500ml-s kiszerelésben), plusz a permet.
Az illata nekem tetszik, olyan jellegzetes nyári illat, viszont a hipoallergén kifejezés szerintem nem teljesen helytálló parfümöt tartalmazó termékeknél. Mondjuk irritációt nekem sosem okoztak az illatosított termékek. Könnyen kenhető, hamar beszívódik. Versenyre ill. utazásra vittem magammal, ahol már a tavaszi napon sikerült kicsit megpirulnom nekem és páromnak is. Én konkrétan hámlósra pirítottam az orromat, illetve a karomat. Páromnak pedig a háta és nyaka égett meg. Fürdés után bekentem a kritikus területeket, rögtön megnyugtatta a bőrt, mintha hűtötte is volna. A következő napokban persze már naptejeztünk és a nap végén mindig használtuk ezt a kis csodakrémet, így a piros színről szépen lassan kellemesebb barnára váltottunk pár nap alatt, párom hámlás nélkül megúszta. 100ml elhasználása után még nem akarom csodaszernek kikiáltani és egyenlőre nem fogom megvenni nagyobb kiszerelésben, mivel van egy Uriage Bariésun bontatlan krémem. De nekünk azért bizonyított, úgyhogy nem kizárt, hogy egyszer még beruházok rá egy nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

laanyka

2018. augusztus 14.

Szolizás után szoktam használni és nekem nagyon bevált. Érzékeny a bőröm, könnyen megégek úgyh mindig mindenféle napozással/szolizással nagyon kell vigyáznom. De mivel barna meg nagyon szeretek lenni ezért bevállalom, de utána mindig agyon kenegetem magam mindenféle testápolóval. Ezzel most nagyon meg vagyok elégedve, úgyhogy valószínűleg most jó ideig ez marad a top top :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

kunikida

2017. május 23.

Szuper termék!
Nem ragad, azonnal beszívódik a bőrbe.
Szuper kis termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Szuper termék!
Nem ragad, azonnal beszívódik a bőrbe.
Szuper kis termék! :)

csill87

2017. május 3.

Ez egy tökéletes nyári testápoló, igazából minden feltételnek megfelel, amit nyáron elvár az ember. Könnyű vizes állaga van, ami jó akkor mikor kicsit megpirul a bőrünk, mert akkor szerintem senki sem akarja a bőrét valami tömény krémmel nyúzni. A vizes állag ellenére nagyon hamar beszívódik és nem ragacsos a bőr utána.

Az állagáról a tipikus Balea vizes kézkrémek jutottak eszembe, amik sohasem akarnak beszívódni és ragad is utánuk a kezem én pedig azt hittem, hogy ez a be nem szívósás amiatt van, hogy túl vizes... nah ennek ugyanolyan vizes állaga van, de ez be is szívódik és nem ragad. Szóval lehet ezt így is :D

Az illata finom barackos, és meglepő módon az illatanyag ellenére sem irritálja az érzékeny bőrömet. A hidratálása közepes, de ez egy nyári termék, akkor ilyen kell. Szeritem a funkcióját tökéletesen ellátja, aminek nagyon örülök, mert az utóbbi időben annyi rossz termékbe futottam bele, hogy üdítő, amikor valami működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

honey14

2016. november 8.

Az előző véleményeket tekintve kakukktojás leszek! Nem egy rossz termék, de nekem semmi extrát nem nyújtott, amiért érdemes lenne érte ennyi pénzt kiadni. Napozás után jó volt, viszont mikor kicsit megkapott a nap nyaralás alkalmával, nálam csak egy átlagos testápoló hatásait nyújtotta. Magamtól nem venném újra, hiszen vannak nála jobb opciók, de nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Joaninha

2015. december 10.

Kellemes illata van és viselni is jó érzés, mert könnyű az állaga, ami szerintem nyáron kifejezettem előny. Hamar beszívódik és kellően hidratál is, illetve kitűen nyutatja a bőrt. Ellenben hűsítő hatást senki ne várjon tőle, bár ez engem egyáltalán nem zavar. Én kipróbáltam az arcomon is, mert kicsit lepirult a napon és kiválóan rendbe hozta irritáció és miteszerek keletkezése nélkül, amiért külön hálás vagyok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

jdtntl

2015. november 22.

Kellemes illatú testápoló, leginkább akkora, ha épp nem túl száraz a bőröm. Napozás után tényleg nagyon jó, a kipirosodást másnap reggelre eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

audreycoca

2015. szeptember 8.

Az egész tubussal elhasználtam, mire kialakítottam a véleményem róla. Pozitívumai, hogy nagyon jó az illata, könnyen kenhető, kevés is elég belőle, mikor megpirult a bőröm nyáron, és zuhanyzás után ezzel kentem be, elmúlt a pirosság és a feszülő érzés, használat után selymesnek érzem a bőröm. Negatívumok: Nagyon drága, bár én akciósan vettem féláron, de teljes áron szerintem egyáltalán nem éri meg. A selymes bőr érzete olyan furcsa és erős a gyanúm, hogy csak valamelyik összetevőjét simogatom a bőröm felszínén, miközben azt hiszem selymes a bőröm. Ezt a gyanúmat az is erősíti, hogy észre vettem, ha ezt a testápolót használom este, másnap valahogy jobban izzad a bőröm, olyan zsírosabb. És végül a tubusra az van írva, hogy parfüm mentes, de az összetevői között bár az utolsó helyen mégis ez áll. Szerintem nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

BioLona

2015. augusztus 5.

A legjobb napégés utánai krém. Hihetetlen érzékeny bőröm van, nagyon ritka az ha valamit kipróbálok és nem úgy végződik, hogy begyullasztja eltömíti a bőröm, így félve vettem meg egy akció keretében. Nagyon elégedett vagyok vele!!!!
Nem tömíti el a pórusaimat, megfelelőn hidratál, nem hagy foltot a fehér ruhákon. Ha utazunk mindig nálunk van.
Ha nagyon durva a leégés akkor vízzel is szoktam felvinni hogy még többet zárjon be a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Lills

2015. július 14.

Napozás után használom, kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert nem mindig éreztem úgy, hogy megfelelően hidratálna. Nagyon jó, könnyű állaga van, viszonylag gyorsan beszívódik, ilyen szempontból tényleg ideális napozás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2