Bioderma

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OOKakadu, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Áttörés az acnéra hajlamos bőr kezelésében. A Bioderma tudományos kutatásai alátámasztották, hogy a dysseborrhoea  - nem megfelelő faggyúösszetétel az acnéra hajlamos bőr, mitesszerek és gyulladt pattanások kiváltó oka. A Sébium Global Cover színezett krém a SeboRestore technológiának [FluidactiveTM szabadalom - Bakuchiol] köszönhetően a pattanások megjelenésének okánál hat. Ez a technológia visszaállítja a faggyú összetételének természetes egyensúlyát és hidratáló, védő funkcióját. A Sébium Global Cover elfedi a pattanásokat és elősegíti eltűnésüket. Kiegyenlíti a bőrtónust, így elősegíti a természetes megjelenést. 12 órán át tartó fedést és matt hatást biztosít. A zöld korrektor semlegesíti a bőrpírt a tökéletesebb korrekcióért. Folyékony textúra, egyszerű alkalmazás, púderes hatás. Egész nap tartó komfortérzet nyújt a bőrnek.

Water / Aqua DI-C12-13 Alkyl Malate eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Diisopropyl Adipate eo 0 0Aluminum Starch Octenylsuccinate Propanediol h Isononyl Isononanoate eo PEG-30 Dipolyhydroxystearate eu Zinc Gluconate Pentaerythrityl Distearate eu Caprylic/Capric Triglyceride eo CI 77492 sz Disteardimonium Hectorite Salicylic Acid kh I gy BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu CI 77491 sz Bakuchiol a I eo Hydrogenated Lecithin eu Glycyrrhetinic Acid gy Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment tiXanthan Gum ti I eu CI 77499 sz Alcohol Denat. al Sodium Hydroxide Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Xylitol h Propylene Glycol h Dimethicone eo I szil 1 0Rhamnose h Citric Acid kh Fructooligosaccharides h Mannitol h Ginkgo Biloba Leaf Extract a Potassium Sorbate ta Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateTriisopropanolamine Parfum/Fragrance i Diisostearyl Malate ti I eo Titanium Dioxide / CI 77891 sz Silica PPG-3 Myristyl Ether eo Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Octyldodecanol eo I i I al Polyethylene Titanium Dioxide (Nano) fHydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Isononyl Isononanoate eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Zinc Oxide (Nano) f 1 0Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Disteardimonium Hectorite CI 77492 sz Zinc Gluconate Mica Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Propylene Carbonate FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Triethoxycaprylylsilane szil BHT a I ta

Ár: 600 Ft , Eladó: kisjulis
Állapot: Új, bontatlan minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, banki előreutalás esetén postázom, költsége a vevőt terheli

Vivci

2018. február 4.

Nekem ez a krém volt a megmentőm, szerintem.
Mindig is voltak problemaim a bortipusommal, mivel általában ha elhagytam az alapozot akkor is felkinalkozott 1-2 kisebb, apróbb pattanás de volt amikor kijöttek a görcsös, kemény pattanasaim is.
Elhatároztam hogy körülbelül 4 év után elmegyek a kozmetikushoz, mert egyszeruen már nem bírtam a fejemet elviselni. A kozmetikusom jól megkínzott, a kezelés után mindenhol piros pötyik voltak a fejemen... aztán vettem ezt a termeket, természetesen mellette nem használtam se alapozot se semmit, és ugyeltem is az arcom megfelelő tisztítására és fertőtlenítesere.
Az egy két pirosabbnal pirosabb és gyulladt pattanasok méretet és gyulladasat állítom hogy 3 használat után lejjebb vitte, mind emellett érzem hogy nem maszkent illeszkedik az arcomra.
Viszont! Nagyon sajnálom hogy csak ezt az egy szint lehet választani, de nagy gondom nincs vele mert nagyjabol illeszkedik a borom szinehez, a saját borszinemhez illeszkedo puderrel meg méginkább megfelel. Lényegesen többet kell használnom belőle mint amennyire szamitottam, és pár perc szaradas után kicsit nehezen kenhető volt.
Összeségében ez egy nagyszerű krém, imádom. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Nekem ez a krém volt a megmentőm, szerintem.
Összeségében ez egy nagyszerű krém, imádom. Biztosan újra fogom venni!

CeCeDrake

2017. november 14.

Amikor megjelent (kb 6 éve?!) használtam, de nagyon zsíros volt. A korrektor az jó volt benne.

Ahogy olvasom, mindenki jó véleménnyel van róla, biztos vàltoztattak rajta.
Azért újravenni nem fogom, a L'Occitane CC-je és a Bobbi Brown színezettje és CC-je több kört ver minden színezett krémre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ahogy olvasom, mindenki jó véleménnyel van róla, biztos vàltoztattak rajta.

StBea

2017. november 14.

A legjobb krém-alapozó amivel eddig találkoztam, tökéletes az állaga és a fedése is kiváló. Szereti a bőröm is. A színe valóban sötét, de én nagyon örülök neki, nap csókolta hatást lehet vele elérni, aki egy picit szolizik annak nem okoz problémát. Egész nap tart, az illata pedig nagyon finom, a párom is dicséri.
Egyszerűen imádom, újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Egyszerűen imádom, újra fogom venni :)

asszembocicsoki

2017. november 2.

Egy szóban: ZSENIÁLIS! Szépen rendbe tette a az arcom mikor már azt hittem semmi sem segíthet.. Hormonális okokból pattanásos az arcom, plusz száraz és vízhiányos. A melegebb időszakban nem is kellett alá hidratáló, mostmár persze használok és azt is elbírja! Egész nap tart, alig kopik, jó az illata és a korrektor is tökéletesen ellátja feladatát. Tény, hogy elég sötét a kapható szín, de én egy kis világosabb púderrel javítottam a végeredményen és így jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Doridia

2017. november 2.

Nem is tudom hányadán állok ezzel a termékkel, mert nagyon-nagyon szeretném, ha lenne világosabb árnyalatban is. A zöld korrektor telitalálat, nagyon tetszik az ötlet, főleg, hogy tükörrel is ellátták. A színezett krém is amúgy nagyon tetszik, a bőröm szerette. Púderrel egész nap tartott, picit kopott csak. Az arcomat a leégéstől megvédte, még túrázni is sokszor ezt tettem fel. Nagyon jól fed, nekem pont elegendő a fedés, nincsenek durva bőrhibáim. Viszont, sajnos csak a Catrice világosító cseppjeivel tudtam használni, mert annyira sötét, így viszont beleült a pórusokba. Gyanítom, hogy a Catrice a ludas mert a Bioderma krémjét nagyon jól lehet oszlatni, és elszívja az arcom is, magában nem vettem észre, hogy pórusbeülős lenne. Az egyik szemem sír, a másik nevet, mert nagyon jó kis termék lenne, csak hát a szíííííííííííííííííín. :-) Skubizom még, hátha lesz világosabb verzió, és akkor megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Barbi93

2017. szeptember 16.

La Rouch Posay színezett hidratálókrémet használtam eddig és úgy gondoltam ki próbálok valami mást. Szerintem jól sikerült választanom!
Kis kupakban segítségnek zöld korrektor található, ami nagyon jól jön gyulladt piros pattanások fedésében.
Maga a krém kicsit sűrű, de nagyon könnyen lehet vele dolgozni. Keveset használok belőle mivel kicsit az én bőrömhöz sötét, remélem később több árnyalatban is kapható lesz.
Szépen fed és egészséges kinézetét kap a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Szépen fed és egészséges kinézetét kap a bőr.

gwynet

2017. augusztus 11.

Január óta küzdök hormonális változás miatt kialakult pattanásokkal,miteszerekkel! Korábban száraz, gyönyörű bőröm volt,szinte semmilyen arcápolási terméket sem használtam, de mára volt szerencsém sajnos sok minden kipróbálni!
4 napja egy hirtelen ötlettől vezérelve beszaladtam egy patikába és az eladó segítségét kérve akadtam rá erre a termékre! Őszintén szólva nagy remènyeket fűztem hozzá! És úgy tűnik nekem bevàlt!
Én így használom: este megtisztítom az arcom, bioderma micellás vízzel áttörlöm, majd felkenem a Hydrabio gel-cremet, ezt éjszaka beszívja az arcbőröm...reggelre pihe-puha lesz...reggel a bioderma micellas vízzel ismét áttörlöm, majd a tégelyben lévő zöld krémet felkenem a pattanásokra, a piros foltokra (az ujjammal), várok néhány másodpercet míg egy picit beszívja a bőröm és alapozó ecsettel felviszem a színezett krémet (nagyon keveset szoktam, mert elég világos a bőröm és még egy kevés is szép fedést biztosít).
A szám mellett lévô apró hólyagszerű pattanásokat már 1 használat után elhalványította, a kissebb pattanásokat leszárította!
Számomra, aki nem szereti az alapozót( sosem bírta egyiket sem a bőröm, mert eltömítette a pólusaimat és maszk szerű volt a hatásuk)- viszont a BB krémet imádtam- ez egy tökéletes megoldás! Üde színű, egyenletes lesz az arcbőröm, elfedi a pattanásokat és az idő alatt míg fent van még gyógyítja is, valamint én 12 órás műszakokat dolgozok és mindig problémám volt, mert a korábbi BB krémemnél mire hazaértem úgy nézett ki a fejem, mint egy zsíros bödön...mára egész nap matt az arcom! És olyan érzés, mintha semmit nem viselnék!
Számomra tökéletes választas, igaz az ára elég borsos, de annyira kevés kell belőle, hogy szerintem hónapokig fog tartani! Márcsak remélem, hogy hetek múlva is ugyanilyen véleményen leszek! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitol, Propylene Glycol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Mannitol, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol
Emolliensek: DI-C12-13 Alkyl Malate, Diisopropyl Adipate, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Bakuchiol, Dimethicone, Diisostearyl Malate, PPG-3 Myristyl Ether, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Hydrogenated Castor Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid
Emulgeálószerek: PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Pentaerythrityl Distearate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide (Nano)
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Xanthan Gum, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Aluminum Hydroxide, CI 77492, FD&C Blue 1 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, BHT

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.