Bioderma

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 3000 , Eladó: mel
Állapot: 4-5-ször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után, + szállítasi költségért postázom

annyke

2012. december 16.

Ajánlom mindenkinek, akinek zsíros, tág pórusú a bőre, mert fantasztikusan jól szabályozza a faggyúműködést. Nekem nem szárította a bőröm, persze mindig hidratálnom kellett utána, de ez minden lemosó után így van nálam. Nyáron kifejezetten jó volt használni, csak az a gond, hogy már elfogyott, de mindenképp újra fogom vásárolni!
Jó az illata, nagyon jól tisztít, segített a pattanásaimon is! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Jó az illata, nagyon jól tisztít, segített a pattanásaimon is! Ajánlom! :)

Trixi

Korcsoport: >54
2012. december 3.

Azt hiszem, írta már valaki korábban, hogy egy idő után át kellett állnia másik termékre, mert erősen szárított. Na, én is így voltam vele, pár hét használat után éreztem, hogy már bántja az arcom, és félretettem. Azután a napokban elkezdtem vágyni egy kicsit erősebb tisztítóhatásra, mint az érzékeny bőrre való lemosók, amiket mostanában használok, és megint elővettem a jó öreget. Meg is kaptam tőle, amit szerettem volna, alapos tisztítás, zsírtalanítás. Most egy ideig megint használom. Egyelőre nem érzem a túlzott szárítást. Amit ígér, azt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 3.

Szamóca01

2012. november 16.

Lassan 3 éva használom ezt a lemosót, és bátran állítom, hogy ez az eddigi legjobb és leg-költséghatékonyabb sminklemosóm.

Minden nap sminkelem magam, mégis majdnem fél évig elég egy doboz. Egészen keveset elég belőle eloszlatni az arcon (felhabosítani vízzel) és gyönyörűen leszedi a sminket.

Az én bőrőm látványosan szebb lett miután átszoktam erre a lemosóra (kevésbé vöröses, pattanásos most már), úgyhogy csak ajánlani tudom a hasonló bőrtípussal rendelkezőknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

ancsika3

2012. október 20.

Eleinte reggel és este használtam, de egy idő után nagyon elkezdte szárítani a bőröm, aztán azóta már csak este használom. Még most is szárít kicsit, de nem vészes. Tökéletesen tisztít, a sminket is maradéktalanul eltávolítja, nem irritálja a szemem. Bőrgyógyász ajánlotta a problémás bőrömre. Amióta használom kevesebb pattanásom van. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

moonlitnight

2012. október 15.

Félve vettem meg ezt a terméket ( termékeket) ugyanis eins plusz eins akció keretein belül lehettünk egymáséi, 3500 forint körül van egy ára, ami nem sok, ha tényleg hatásos, de ha szar, akkor éppenséggel elég drága, persze ez a női logika lehet, hogy 3500ért egy darab , ha szar, akkor nem éri meg, de ha ugyan ennyi pénzért 2 darabot veszünk, az senkit nem érdekel, hogyha rossz lesz, mert akciós volt, majd lesz vele valami. El is mondom mitől féltem, régebben használtam a vichynek az arclemosóját, hát nem hittem el, hogy egy gyógyszertári direkt konkrét problémára kifejlesztett termék, hogy lehet ennyire mérhetetlenül ratyi, és ott megfogadtam, hogy soha többet, persze a kíváncsiság viszi előre a világot ( meg persze az akció) ezért megvettem őt. Teljes mértékben megéri az árát, teljesen használható, habzik, tisztít, zsírtalanít, oldja a koszt meg a piszkot és a faggyút, mattít, kellemes közérzetet biztosít, nem szárít, egyszóval, amit ígér betartja ( és azt nagyon szeretem). És hihetetlenül gazdaságos, "csak" 200ml, de hónapok óta használom ( nem mindig csak ezt), de még az első flakon sem fogyott el. SZóval aki csalódott a vichykben és elhagyta a hite, az próbálja ki, nekem nagyon bejött, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Ametiszt

2012. szeptember 29.

Én is csak napi 1x használom, de nagyon hatékony, valóban segít a pattanások megelőzésében. Megfigyeltem, hogy amikor nem használom, mindig több jön ki. Sminklemosásra is jó, az alapozót lehozza. Viszont az én vízhiányos bőröm feszül utána, rögtön krémeznem kell - de ez nekem minden lemosónál így van, ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Csipike

2012. szeptember 23.

Sminket jól letisztítja, zsíros bőrűeknél tényleg jó a hatása (száraz vagy vízhiányos bőrre én nem ajánlanám), pattanásokon is segít, kicsit szárít így én napi kétszeri használatot soknak tartok, napi egyszer viszont pont jó. Ja és ha a borotválástól a lábikónkon a szőrtüsző begyulladna arra is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Andika5

2012. szeptember 5.

Sok lemosót kipróbáltam már, de idáig egyértelműen ez volt a legjobb választás. Már vagy 3 dobozzal elhasználtam belőle és azóta sokkal kevesebb pattanásom van. Nagyon elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

kazlas

2012. augusztus 21.

Nekem nagyon bevált, nagyon szerettem. Pattanásaim olykor vannak, de a bőröm rettenetesen zsíros, és ez megszűnt, amíg használtam. Tiszta lett tőle az arcom, csak ezt használtam, tonikot nem vettünk mellé. Ha tehetném, biztosan mindig megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

posafatime

2012. július 4.

csúcsszuper termék ha nem vagy már 16 éves de a bőröd nem hibátlan, nem szárít, tökéletesen tisztít mindennapos használat mellett is kíméletes a bőrömhöz. érdemes olyankor bespájzolni mikor mikor kettő van összecsomizva egy áráért ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.