Best of Beauty 2019

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. december 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A naponta alkalmazott erős nyugtató hatás biztosítja a az átmeneti intenzív kivörösödéstől (érzelmek, diéta, fűtés …) vagy az állandó kivörösödéstől (kicsi látható erek) szenvedő érzékeny bőr aktív vörösödésgátló védelmét.

Michelanghela

2019. március 25.

Tél végén-tavasz elején használtam el belőle két kis tubus mintát. Akkor nagyon szerette a bőröm, az Ordinary hidratálójához képest egy megváltás volt. Végre valami hidratálta, folyamatosan, és feltöltötte a bőröm. Meg is vettem belőle a teljes kiszerelést. Időközben sokkal rosszabb állapotba került a rosaceám, a kezdeti pirosság mellé ( ami miatt ezzel a krémmel elkezdtem kísérletezni) mindenre érzékeny, állandóan belobbanó, viszkető, néha apró pattanásszerű kiütések is társultak. Végül június 1.-én bontottam ki a nagy kiszerelést, de be kell, hogy valljam, nagy csalódás. Nehogy nem nyugtatja a bőröm, és nem viszi le a pirosságot sem, de minden alkalmazás után már várom a viszketést, és az érzékenységet. Sajnos semmit nem segít, sőt. Arról nem is beszélve, hogy iszonyatosan kifényesedik a bőröm tőle pár óra múlva, ebben az évszakban számomra elviselhetetlen, sosem volt ilyen problémám. A hidratáló tulajdonsága miatt adok neki 2 csillagot, de amint megjön a koreai kencém, túladok rajta.

Update: Végül elhasználtam, mert a koreai mindenmentes hidratálók sem bizonyultak kevésbé irritálónak, ezért mindig ehhez nyúltam, mikor erősebb hidratálás kellett. Utólag már nem irritált annyira, vagy az én bőröm lett jobb, de alá LRP arcpermetet, hidratáló tonikot használok, őszi-téli időszakban a fényesedés sem volt vészes. Szerinte, egyáltalán semmit nem csinál a bőr kipirosodásával, mindössze egy kíméletesebb hidratáló száraz, rozáceás bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

barbimariposa

2018. szeptember 11.

Sajnos a sima sensibio light-tal ellenben ezzel egyáltalán nem vagyok megelégedve: az arcomon, a T vonalon kívül, pl az orcámon sem szívódott be a krém normálisan, ragacsos, fényes utóhatása van. Kombinákt bőrre abszolút nem ajánlom, túl zsíros krém.Éjszakára elhasználtam, mert legalább pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

SzSofi

2017. március 12.

Egész nyáron használtam minden nap! A fényvédelme SPF50+/UVA33 és vízálló, úgy hogy már csak fényvédő ként is nagyon jó. Nem is volt leégéssel problémám egész nyáron. Ami még nagyon jó benne, hogy nagyon kevés elég belőle és nagyon könnyen el lehet dolgozni.
Ami egy kicsit negatív, hogy könnyeben kifényesedik az arcom tőle, de mondjuk nyáron ez nálam elkerülhetetlen.

Mostanában a rozacás bőröm állapota stagnál, úgy hogy nem tudom hogy ettől a krémtől vagy pedig a bőrápolási rutinom megváltoztatásától. (ezt csak azzokna akik kifejezetten rozace tüneteinek enyhítéséhez használnák

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

OMJ

2017. január 27.

Bőrgyógyász javaslátára vettem meg, de sajnos nekem sem vált be egyáltalán, irritálta a bőrömet. Szívesen továbbadom valakinek, aki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Enrico

2016. június 29.

Megvettem ezt a krémet mert már egy jó ideje elkezdett pirosodni az arcom, és mivel láttam hogy nem akar eltűnni gondolom Rosaceám van.. ez az első krémem de lekell hogy írjam 13. napja használom és még egy kicsit se vitt le a pirosságból. Bőrgyógyásznál nemvoltam. Eléggé bánt hogy ilyen drága és nemsegít semmit :( Ha elhasználom a tubust akkor frissítek de nemhiszem hogy jobb lesz.. ha valaki esetleg tudna jobb terméket létszi segítsen. :( 22/F

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

csadri

2016. május 13.

Én is bőrgyógyász javaslatára vettem meg. Szomorú vagyok és egyben dühös is, mert olyan szinten kicsapta az arcom, hogy majd megőrülök! Viszket, csíp, ég, fáj.... Hatezer forintos krém landol a kukában. Nem is minősítem :( /május 3./

Update: gyógyszertári arclemosót kezdtem használni az eddigi arclemosóm helyett. Így egész más a krém hatása, nem csíp, nem irritál. Úgy tűnik, nem a krém volt a ludas, hanem a lemosó és a krém kombinációja nem vált be. Szerencse, hogy félretettem a krémet, és új próbát tettem vele. Az első, egy csillagos, elkeseredett véleményem után most 4-et javaslok. Ha elfogy a tubus, frissítek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Heli78

2015. június 12.

A bőrgyógyászom ajánlotta a rosacea arcbőrre. Nekem eddig bevált kb 2 hónapja használom. Sokkal szebb a bőröm mint előtte , nem kell annyi alapozót használom. Most csak azért nem veszem újra mert más gyártónak is ki akarom próbálni a termékét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

jolakottur

2015. május 12.

A bőrgyógyászom ajánlotta a rosacea tüneteinek enyhítésére. Egy hét használat után már látszik némi hatása, kevésbé vörös az arcom, és nem szárad, pattog ki a bőröm.
Könnyen felvihető, nagyon gyorsan beszívódik, nem irritál, nem fénylik, egyáltalán semmi illata nincs.
Számomra drága krém (6030 Ft-ért vettem), de szerencsére egyszerre nem kell belőle sok.
Egyelőre úgy érzem, nem fogom újravenni, de persze tisztában vagyok vele, hogy rosaceára nincs igazi csodaszer. Adok neki egy hónapot (vagy amíg el nem fogy), és más gyártó hasonló krémjét is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

windy

2015. február 20.

Nappalra használom (éjszakára Eucerin Anti-redness 0 %-os) könnyű krém. Táplál, hidratál, nyugtat. Hosszú távon ajánlott használni, hogy hatása is legyen. Nekem néha annyira vörös volt az arcom, és annyira feszült a bőröm, hogy fájt. Ez a két krém sokat segített az bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 20.

Kadélka

2014. november 18.

Bőrgyógyász ajánlotta a kipirosodás ellen. Nem, hogy mérsékelte volna, inkább belobbantotta a bőröm. Nem volt olcsó mulatság, sajnálom a rá kidobott pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.