Bioderma

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Éjszakai halványító koncentrátum. Hatékonyab gátolja a pigmentképződést, és segíti a már megtermelődött pigmentanyag eltávolítását. Hipoallergén.

szilvi

2012. szeptember 29.

Egy hatékony és mégig kíméletes hámlsztót kerestem, mivel a bőrradírokat nem szeretem, és milyen jól tettem, hogy megvettem ezt a szérumot. MIvel pigmentfoltjaim nem nagyon vannak, a pattanások utáni hegeket szerettem volna eltűntetni az arcomról, de ez a kis kence még a meglévő pattanásokkal is szuperül eltűntette. Ahogy az arcomra kenem egy kicsit csípi, de ez az érzés hamar elmúlik, s ráadásul még a bőröm sem szárította. Nekem nagyon bevált, úgyhogy megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

bapo

2012. május 13.

Először csak a pigmentfoltokra tettem (ezek az arccsontomon vannak nagyobb területen), pár nap múlva azt vettem észre, olyan lett a bőröm mintha lepolírozták volna, gyönyörű, sima és selymesen csillogó, azóta az egész arcomra használom, javult a bőröm esztétikailag, a foltok is halványodtak, használom napközben a pent is hozzá (szerintem a kettő jól kiegészíti egymást) és a Bioderma spot napkrémmel kenem a foltos területeket. Nem tűntek el, picit halványodtak, de legalább kordában tudom őket tartani, sajnos elég pár órát felkészületlenül eltölteni a napon és egyből újra erősen látszik, ilyenkor mínuszból indulok, az eltüntetési kúrában,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 13.

Ayla

2011. december 11.

A Sensibio Forte és a Hydrabio szérum krémekkel együtt használtam a White Objective lemosója mellett, illetve a pigmentfoltjaimra napközben még az ecsetelőjét is felraktam. Nagyon szárította és fényérzékenyítette a bőrömet, de ezekre az összetevők tükrében számítottam is, úgyhogy napközben 50 faktoros fényvédőt tettem fel még tavasszal is. Mindezek ellenére a végeredmény miatt megérte, a foltjaim sokkal halványabbak lettek és az arcbőröm egyenletesen hófehér lett. Érzékenyebb bőrűeknek, akik csak a pigmentfoltjaikat szeretnék halványítani, szerintem bőven elég az ecsetelője, azzal is látványos eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 11.

stilusnaplo

2011. november 7.

Használtam múlt télen, a hámlasztó hatása miatt, mivel elég erős, ezért csak minden 3. este, úgy nem csípett. Kb. fél órával a használata után tettem rá hidratálót is, teljesen rendben volt. Mivel pigment foltom nincs, ezért azt nem tudom, hogy mennyire képes azt eltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Morci

2011. október 3.

Nem tudok nyilatkozni a hatásáról, mert néhány nap után fel kellett függesztenem a használatát. Elég érzékeny a bőröm, ez a szérum pedig bizony csípte és kipirosította, pedig használtam utána hidratáló krémet is, ahogy a leírásban javasolták. Még megpróbálozom vele úgy is, hogy csak a pigmentfoltokra kenem, háha akkor beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Hexapeptide-2