Bioheal

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanettmo, Módosítva: 2018. december 14.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitamin, ásványi anyag, baktövis, kollagén és hialuronsav tartalmú étrend-kiegészítő lágy kapszula.

A Bioheal Igazgyöngy szépséggyöngyeiben olyan természetes anyagok, vitaminok, ásványi anyagok és egyéb egyedi összetevők találhatóak, melyek támogatják a haj, bőr és körmök egészségét.

Emellett összetevői közül:

• szerves cink hozzájárul a bőr, a haj, és a köröm normál állapotának fenntartásához
  • az A-vitamin hozzájárul a normál látás fenntartásához
  • B2-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához
  • szelén hozzájárul a haj, a köröm normál állapotának fenntartásához
  • C-vitamin hozzájárul a megfelelő kollagénképző­déshez és ezen keresztül a bőr, a fogak, a fogíny, a porcok, és a csontozat normál állapotának fenntartásá­hoz
  • biotin (B7-vitamin) hozzájárul a haj és bőr normál állapotának fenntartásához
  • szerves cink hozzájárul a normál csontozat fenntartásához
  • D-vitamin hozzájárul az egészséges csontozat és a normál fogazat fenntartásához
  • az A, és a B3-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez

Összetevők: tömegnövelő szerek (szójabab olaj, méhviasz), zselatin, nedvesítő szer (glicerin), baktövis kivonat, L-aszkorbinsav, cink-citrát, kollagén, tisztított víz, nikotinamid, D-alfa-tokoferol, kalcium-D-pantotenát, színezék (titán-dioxid), hialuronsav, nátriumszelenit, folsav, piridoxin-hidroklorid, retinil-acetát, riboflavin, tiamin-hidroklorid, cianokobalamin, kolekalciferol, biotin

Limadunia

2021. április 12.

Egyenlőre 3 csillagot adok, de majd még jövök updatelni. Kóros hajhullásra vettem, sajnos stressz és hormonális okai is vannak így nyilván nem egy vitamintól várom a megváltást, de ha már mérsékelni tudja vagy serkenteni a meglévő hajam növekedését már nyerek vele. Én egyenlőre 1 tablettát szedek, pont azért mert kettővel már 400% biotin napi bevételem lenne, ami nevetségesen sok (főleg hogy sokaknál ez aknét okoz). Na de a 3 csillagot azért kapja mert még így egy szemtől is rögtön másnap cisztás pattanás! jött elő. Ilyenem még soha nem volt, száraz érzékeny bőröm van, akár olajat is locsolhatnék rá, akkor se lenne cisztás patim ... errre lett és már két hete nem múlik. Azóta az állam vonalán is jönnek elő a ragyák ... elsőre nem erre gyanakodtam, de lassan minden más krémet stb-t ami okozhatná letettem. Adok neki még egy hetet, hátha hátha legalább a hajammal csinál valamit...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Dorxy98

2020. május 3.

Nagyon jó kis vitamin, egy dobozzal szedtem be belőle. Főként a hajam miatt vásároltam meg és növesztette is rendesen, sokkal hamarabb kellett fodrászhoz mennem tőfestésre. A magic hair kapszulájával ellentétben, ez nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

taniki

2020. május 3.

Sajnos én is kipattanásoztam tőle. 5-6 nap után jöttek az elsők a nyakamon, ahol sose volt ezelőtt, majd a következő napokban az arcomon is. Napi 2 szemet szedtem, de miután megjelentek a nyakamon az elsők, utána le is tettem és egy hétre rá elmúltak a pattanásaim. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

szblanka23

2020. április 25.

Kifejezetten a hajam növesztésének az érdekében vettem! Egy kicsit több mint egy hete használom. És eddig teljes mértékben, IMÁDOM😍
A bőröm puhább, és az étvágyam egyáltalán NEM nőtt, sőőt.. Pattanások sem jöttek, sem zsíros bőr🙅🏽‍♀️
A hajamon nagy változást nem látok még (bár egy hét után nem csoda) de kiváncsian várom👀
Hatalmas plusz, hogy máshol egyáltalán NEM szőrösít🤫

Csak azért nem kap max csillagot, mert ahhoz még megvárom, hogy milyen hatással lesz a hajamra a kúra végére. 💆🏽‍♀️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Hatalmas plusz, hogy máshol egyáltalán NEM szőrösít🤫

szpannnaa

2020. január 29.

Én is itteni vélemények alapján vásároltam, még novemerben. Soha nem szedtem kitartóan, mindig csak 1-2 napig, aztán elfeledkeztem, így nem is vártam semmilyen hatást. Most kezdtem újra, kb 3/4 doboza megvan még. :)
A hajam amúgy nem hullik, nem töredezik mióta barna és nem szőke, semmilyen probléma nincs vele, azon kívül, hogy rövid.. :D

Aki végig szedte az 1. dobozt, milyen tapasztalataitok vannak? A hajatok mennyit nőtt?
Nem tudom, hogy mire számíthatok. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Nem tudom, hogy mire számíthatok. :D

LivErpool

2020. január 20.

Itteni vélemény alapján vásároltam, hatásos volt, pl soksok babahaj. Aztán vettem azóta több dobozzal, most a legutóbbi kúra végén a körmeim erősödését figyeltem meg.
Továbbra is imádom :D homlokom full babahaj, a hajam puha és van tartása, valahogy életteltelibb, így is, hogy pár napja szedem a mostani kúrából :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Brunettee

2019. szeptember 26.

A DM sajátmárkás vitaminját cseréltem le erre. Már a második doboznál tartok, de nem szedem az ajánlott napi 2 kapszulát, csak egyet. Az fogott meg benne, hogy más az összetétele, mint a már említett vitaminnak, főleg a szerves cink és a D vitamin tartalom vitt rá a vásárlásra. Eddigi tapasztalatok: a hajam ugyanolyan, mint eddig (nem hullik, nem töredezik), babahajakból nincs hiány, kitartóan nőnek. Ami viszont feltűnt, hogy ettől sokkal szebb a bőröm, és mintha jobb állapotban is lenne. Pattanásokat, megnövekedett étvágyat nem okozott nálam. Biztosan veszek még belőle, és jó szívvel ajánlom mindenkinek kipróbálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Norina99

2019. augusztus 31.

Nagyon szuper ez a vitamin, most kezdtem el a negyedik v ötödik dobozzal szedni. A bőröm rossz állapota miatt kerestem valami étrend kiegészítőt aminek magas a cink tartalma, dm-ben láttam meg ezt, és végül úgy voltam vele kiprobálom. Nem bántam meg, a hajam is sokkal jobb állapotú azóta, gyorsan nő, kevésbé hullik. Az arcomon is sokat segített, azóta csak menstruacio idején vannak pattanásaim. Én nem tapasztaltam, hogy növelné az étvágyat. Árban is számomra teljesen megfelel, hasonló termékek 2-3x drágábbak és nem feltétlenül jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

brigi50c

2019. augusztus 22.

Sajnálom, hogy nekem kell itt megtörnöm a csupa maxos értékelést, max visszajövök felhúzni, ha mégis beválik. Ugyanaz történt, mint a Magic hair splash-sel: egyrészt olyan helyeken jött ki rajtam gennyes pattanás, ahol azelőtt soha (áll mellett arc alján egymás mellett 2-3), másrészt úgy elkezdtem tőle enni, hogy még én is megijedtem. Mivel leadtam 30+ kilót az elmúlt pár évben, ez így nagyon nem jön be. Megpróbálom csak a felé adatot (egy kapszula kettő helyett) szedni, azt is kétnaponta, ha túl soknak érzem, aztán update, ha elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

redpoppy

2019. július 31.

Két hónapja szedem és nagyon meg vagyok vele elégedve, látványosan gyorsabban nő a hajam és a körmeim is sokkal erősebbek. Ráadásul nem csak árban, de összetevőkben simán lekörözi a többi szépségvitamint. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.