Bioheal

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanettmo, Módosítva: 2018. december 14.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitamin, ásványi anyag, baktövis, kollagén és hialuronsav tartalmú étrend-kiegészítő lágy kapszula.

A Bioheal Igazgyöngy szépséggyöngyeiben olyan természetes anyagok, vitaminok, ásványi anyagok és egyéb egyedi összetevők találhatóak, melyek támogatják a haj, bőr és körmök egészségét.

Emellett összetevői közül:

• szerves cink hozzájárul a bőr, a haj, és a köröm normál állapotának fenntartásához
  • az A-vitamin hozzájárul a normál látás fenntartásához
  • B2-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához
  • szelén hozzájárul a haj, a köröm normál állapotának fenntartásához
  • C-vitamin hozzájárul a megfelelő kollagénképző­déshez és ezen keresztül a bőr, a fogak, a fogíny, a porcok, és a csontozat normál állapotának fenntartásá­hoz
  • biotin (B7-vitamin) hozzájárul a haj és bőr normál állapotának fenntartásához
  • szerves cink hozzájárul a normál csontozat fenntartásához
  • D-vitamin hozzájárul az egészséges csontozat és a normál fogazat fenntartásához
  • az A, és a B3-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez

Összetevők: tömegnövelő szerek (szójabab olaj, méhviasz), zselatin, nedvesítő szer (glicerin), baktövis kivonat, L-aszkorbinsav, cink-citrát, kollagén, tisztított víz, nikotinamid, D-alfa-tokoferol, kalcium-D-pantotenát, színezék (titán-dioxid), hialuronsav, nátriumszelenit, folsav, piridoxin-hidroklorid, retinil-acetát, riboflavin, tiamin-hidroklorid, cianokobalamin, kolekalciferol, biotin

CsigaSajt

2019. március 29.

Én is dm-ben láttam meg, de végül a saját oldalukon vásároltam meg, mert pont volt egy nagyon jó akció rá ( https://bioheal.hu/igazgyongy-szepsegvitamin ). Kb. 1 hónapja szedem, szóval még van 1 hónap a kúrából, de eddig elégedett vagyok (sok babahajam nőtt és a bőröm is tisztább a korábbinál). A kúra végén frissítem a véleményem hátha kibukik valami hiányosság....XD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

zsanettmo

2018. december 4.

A dm-ben vásároltam a terméket. Közel két hónapja szedem és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. A hajam sokkal gyorsabban nő és mintha erősebb is lenne. Ár/érték arányban az egyik legjobb termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 4.