Biola

Ár:   2639 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: nyuszkoseriff, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segítségével az elöregedett hámréteget eltávolíthatjuk. A termékben lévő vitalizáló növényi komponensek ill. a peelingezést követően alkalmazott krémekben lévő hatóanyagok hasznosulását támogatja. A peelinget 7-14 naponta célszerű alkalmazni, így üde, bársonyos bőrfelület kialakulását segíti az arcon és a dekoltázson is.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Adnilem

2018. július 13.

Ez a termék egy csoda. Igen, érezni az illóolajokat és hát az állaga és színe sem valami bizalomgerjesztő DE! a hatása szuper. A megadott ideig szoktam fennhagyni, aztán lemosom. Még a párom (aki ugye férfiból van) is megjegyezte, hogy hűha, ez igazán látványos. Pedig tényleg szép bőröm van, viszont ettől valahogy majd kicsattan. Nem olcsó, de biztosan venni fogok belőle, ha elfogy (Krémmánia dobozból van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

silver

2018. július 7.

Nekem egyáltalán nem jött be. Borzasztó az illata, fura az állaga (takonyszerű, darabkákkal), nehéz lemosni, réteget hagy az arcomon, nem hámlaszt, érdemben nem csinál semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Kodmike

2018. június 8.

Krémmánia dobozból jutottam hozzá! Első pár használat közben csak egy picit csípte a szemem. De az utóbbi 2 alkalommal annyira csípte, hogy végig könnyeztem ameddig fent volt (pedig jó nagy ívben elkerültem a szemkörnyékemet). Nem tudom sajnos, hogy ez mitől alakult ki. Ezen kívül egy klassz kis termék. Szeretem nagyon, arcradírként és maszkként egyaránt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

elly

2018. június 4.

Évek óta jól bevált, hetente egyszer szoktam használni a bőröm megújítására. Nagyon tetszik, hogy 2 az 1-ben termék, nem csak eltávolítja az elöregedett szemcséket hanem táplálja és hidratálja is a bőröm. A másik, hogy nem csak természetes termék, hanem a biokontroll által tanúsított magyar bio kozmetikum . Számomra óriási felüdülés használni és megtisztítani vele a bőröm. Kellemes az állaga, nem csíp.

Ami fontos, hogy a szemhez nem szabad közel vinni semmilyen peelinget és így nem is okoz semmiféle irritációt, csak szépíti a bőrt!. Fantasztikus, megbízható szer!

A barátnőim kaptak belőle ajándékba, és nagyon elégedettek ők is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

A barátnőim kaptak belőle ajándékba, és nagyon elégedettek ők is.

Csobanka

2018. június 3.

Krémmániás dobozból ismertem meg, az egész márkáról akkor hallottam, amikor kibontottam a csomagot.

Tetszik, hogy az összetevők itthon is megteremnek és nem kell félvilágon át utaztatni őket, hogy összeálljon a krém, aminek így nagyobb ökológiai lábnyoma lesz, mint a nagymamámnak :D Szerencsére maga a termék is jó, már háromszor használtam. A bogyók nem sértettek fel, nem csípte a bőrömet de jól tisztít, kellemes használni.

A könnyezőknek üzenem, hogy érdemes 1-2 hónapot pihentetni a terméket és utána ismét használni, mert az illóanyagok hatása ennyi idő után jócskán csökkenhet - már más terméket sikerült így hasznosítanom, miután az első alkalmazást követően ki akartam dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Dhewilgirl

2018. május 29.

Imádom! Krémmánia boxból jutottam hozzá, és maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyon tetszik, hogy egyszerre bőrradír és maszk is, sokkal tisztább utána az arcom, és legalább 2 napig tartja is a tisztaságot (ez egy csoda, eddig a maximum egy nap volt, amit el tudtam érni bármivel). Tetszik a zselés állaga, hogy tele van természetes alapanyagokkal, hogy tényleg növénydarabkák, és nem mikroműanyagok radírozzák a bőrömet. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

kalmaniki

2018. május 16.

Krémmánia box által jutottam hozzá. Az illata citrusos, gyógynövényes, számomra nem a legkellemesebb, de tűrhető. Pakolásként használom, a hatóidő letelte után pedig beledörzsölöm az arcomba, így le is radírozza azt. Radírként gyengéd. A bőröm nagyon puha lesz a használata után. A szememet viszont csípte, könnyeztem miután felkentem az arcomra. Újravenni biztosan nem fogom, de elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

szilvike94

2018. május 16.

Nagyon friss, citrusos illata van, a szemcsék nem túl durvák benne, lemosás után nem kiált rögtön a bőröm hidratálóért. Nekem egyáltalán nem csípi a szemem, de még nem kiabálom el. :) Újra nem veszem, mert azért vannak ennél jobb bőrradírjaim is, de egynek kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Kremcica

2018. május 8.

Update: eddig nem értettem miért írtatok hogy csípi a szemet, most már értem. Felkentem (asszem harmadik alkalommal) és szinte azonnal bekönnyeztem. :(

A legutóbbi krémmánia boxból kaptam és azt hiszem kijelenthetem a kedvencem a dobozból. Meglepett hogy zselés állagú és hogy friss az illata (valami gyógynövényesre számítottam). Engem valamiért a Lush Magnaminty maszkjára emlékeztet, illatban, színben és a használata módja miatt is. A benne lévő szemcsék nem durvák nem voltak kellemetlenek, a maszk lemosása után pedig elképesztően tiszta és puha lett a bőröm.
Lezárásként pedig: örömmel látom hogy a korábbi tégelyt tubusra cserélték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Lezárásként pedig: örömmel látom hogy a korábbi tégelyt tubusra cserélték.

Nicolett022

2018. május 8.

Az első pár percben csípte az illata a szemem, aztán ez hálistennek elmúlt. Használat után a bőröm nagyon puha, de az érzékenyebb részek pár órára kipirosodnak, így biztos nem fogom legközelebb megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.