Biola

Ár:   2639 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: nyuszkoseriff, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segítségével az elöregedett hámréteget eltávolíthatjuk. A termékben lévő vitalizáló növényi komponensek ill. a peelingezést követően alkalmazott krémekben lévő hatóanyagok hasznosulását támogatja. A peelinget 7-14 naponta célszerű alkalmazni, így üde, bársonyos bőrfelület kialakulását segíti az arcon és a dekoltázson is.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

domcsismiracle

2018. május 7.

Az én szemeimet is nagyon bántotta és az illata sem annyira tetszik. Egyébként teszi a dolgát, a peeling után puhábbnak érzem a bőröm, de valószínűleg a szemeim irritációja és az illata miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

messin

2018. május 7.

Krémmania dobozban volt, közepes termék. Az illata olyan fű pép illat. A szememet nekem is csípi, de ez néhány perc után elmúlik. Nekem 15 p után elég nehéz lemosni.A hatása egyébként egészen jó, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

lianex

2018. május 2.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem tudom használni. Ahogy felkentem, kivörösödött és könnyezni kezdett a szemem (nem kentem bele, az illat irritált). Kénytelen voltam rögtön lemosni, így a hatásról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

dzsanki

2018. április 30.

A krémmániás boxban volt, és sajnos hiába ígéretes, én nem tudom használni. Annyira erős benne az illóolaj, hogy konkrétan nem tudtam nyitva tartani a szemem, miközben az arcomon volt, pedig nem kentem a szemem köré. Nem túlzok, nemhogy csípett, hanem nem tudtam nyitva tartani a szemem. Már az első két perc után gondolkodtam, hogy lemosom, mert ha ennyire erősnek érzem, lehet a bőrömnek sem lesz jó. Az érzékeny területek pirosak is lettek, úgyhogy soha többet, számomra minden szempontból irritáló sajnos. Szúnyogriasztónak lehet megtartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Fannnya

2018. április 21.

Nagyon jó a hatása, szép a bőröm a használata után. Ennek ellenére nem szeretem felkenni, mert bár felvitelkor messzire kerülöm, csípi a szemem. Nagyon. Pedig tényleg a közelébe sem kenem, nehogy belekerüljön. Sajnálom, mert amúgy kellemes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Brigi0707

2018. április 18.

Elégedett vagyok a hatással :) Pihe- puha, táplált lett a bőröm tőle, azt adja amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Most próbáltam először, korábban nem használtam hasonló terméket. Pozitív, hogy a szemcsék tényleg csak tisztítanak, de nem irritálják a bőröm, a pakolás hatás meg teljesen lenyűgözött, fél óráig ujjongtam utána, hogy micsoda babapopsi-puhaságot eredményezett az arcomon :D Persze lehet, hogy ezt egy csomó más termék elérte volna, de az, hogy semmiféle irritáció, pirosság, viszketés nem lépett fel, az egy hatalmas pluszpont, az ekcémám miatt ugyanis elég válogatósnak kell lennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

laszti

2017. június 5.

Az egyik biolás kedvencem. Az állaga zselés, benne magőrlemények. Egy happyskines radírral kezdek, ez szokott lenni a második lépés, pakolásnak használom. Az illatát, színét imádom. A bőröm ragyogóan tiszta, regenerált és puha lesz utána. Ár-érték arányban maximálisan megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

natasa

2016. március 25.

2012. február 10.
Szép zöld színe van, kis zöldes szemcsékkel. Érdekes az állaga, picit zselészerű, de könnyen felvihető.
Megtisztított, vizes bőrre kell felvinni, körkörösen belemasszírozni, és hagyni hatni kb. 15 percig. Szépen rászárad. Először hűsít, utána már érzem, hogy teljesen rászáradt a bőrre. Meleg vízzel lemosom, és kész is. Nagyon könnyen lemosható!
Az eredmény: finom, selymes, tiszta bőr. Felfrissít, látványosan. Másnap is látszik a hatása. Heti egyszer-kétszer ajánlott a használata, bőrtípustól függően.
Nem agresszív radír, de mégis radíroz, amikor bemasszírozzuk, lehet érezni. Jó kis növényeket tartalmaz (lásd fenti leírás), remélem, tényleg bejutnak a tápanyagok a bőrbe. Mindenesetre látványos a hatása, így én most ötösre értékelem.

UPDATE: Később is újravettem, de már a másodikat nem használtam el. Oka: valamiért eléggé kipirult a bőröm a 2. tégelyes cucctól. Az illata is erősebbnek tűnt, valahogy nem volt kellemes. Nem tudtam rávenni magam, hogy elhasználjam. A hűtőben üldögélt, de lejárt, nemrég dobtam ki. A tégelyét megtartottam, az tetszik. De így le kell vonnom 2 csillagot, sajnos. Lehet, hogy újraveszem még, de egy fólia nem ártana a tető alá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

2012. február 10.

Tekka

2016. március 25.

Még egész új szerzemény, de szerintem jó barátok leszünk. Használata után puha és friss a bőröm, és valahogy szebb lesz a bőrkép is, viszont a radírozó hatása kicsit gyengébb mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.