Biola

Ár:   2639 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: nyuszkoseriff, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segítségével az elöregedett hámréteget eltávolíthatjuk. A termékben lévő vitalizáló növényi komponensek ill. a peelingezést követően alkalmazott krémekben lévő hatóanyagok hasznosulását támogatja. A peelinget 7-14 naponta célszerű alkalmazni, így üde, bársonyos bőrfelület kialakulását segíti az arcon és a dekoltázson is.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Monaline

2016. március 18.

Nem az a tipikus maszk,amit felkensz,majd hatóidő után lehúzol. Ezt vizes bőrre kell kenni, körkörös mozdulatokkal, ekkor a benne található szemcsék radíroznak, majd hagyni megszáradni,aztán lemosni. Fürdés előtt szoktam felkenni,miközben töltődik a víz a kádba, így némi gőz is van közben, ami fokozza a hatását. Nekem bevált, nem szárította ki a bőröm, szép puha lett utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Luckuska

2016. március 17.

Elkapott az Antal Vali féle legyünk biok és egészségesek hullám (vagy inkább hülyítsük be a népet drága pénzért), így ő is a választottjaim közé került, de hogy minek.... 2 éve rendeltem meg több társával együtt, de azóta sem sikerült elhasználnom. Maszknak nem igazán lehet használni, mivel lemosható, bőrradírnak gyenge, és nem mellesleg előhozott több apró piros pöttyöt (értsd: pattanást) az arcomon. Elvileg ezek ellen vásároltam, így a feladatát nem teljesítette. Tökéletesen méreg drága termék, ahhoz, hogy kísérleti alapon szórakozzak ilyenekkel. Ezt az eredményt sőt! még jobbat a 600 forintos Rival De Loop arcradírral is eltudom érni. Némi tisztító hatását azért észleltem, de korán sem hozta azt az eredményt, mint amire számítottam a leírtak alapján. Előbb utóbb kín-keservesen de elkenegetem az arcomra, mondjuk halloweenkor, ha ogrénak akarok öltözni. Szóval még egyszer inkább nem, köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

DianaS

2016. február 23.

Nagyon szeretem, jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Nagyon szeretem, jól végzi a dolgát.

kerimuci

2015. november 24.

Használata után azonnal látható és érezhető a hatása. :) Sima és üde lesz tőle a bőröm. Jó az állaga. Könnyű felvinni és lemosni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. augusztus 21.

Most visszaveszek az öt csillagból egyet, mert közben a Biola kijött egy még sokkal-sokkal jobb peelinggel, a Narancsvirág-borostyán Peelinggel! A többit, amit leírtam itt, nincs okom megváltoztatni.
Sajnos a Biola arckrémei nekem nem váltak be, sőt olyan is akadt köztük, amely rémes allergiát váltott ki nálam!
Ez viszont remek termék! Első használatkor kicsit meglepett a színe és főként az állaga, de aztán amikor lemostam, ha nem is csodát láttam, de majdnem! Én igenis tapasztaltam radírozó hatást is, még ha ez nem is nagyon erőteljes, de ami feltűnő: mélyen kitisztítja a pórusokat! Szerintem lényegesen csökkenti a miteszerképződést is ezáltal! Szép tiszta arcbőr kerül elő a zöldes trutyi alól!
És nem hiszem, hogy manapság ezt drágának kell tartanunk! A reklámokkal támogatott hagyományos termékek között nem egy van, amely jóval többe kerül és nem ilyen jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

KG

2015. május 16.

Egy tégellyel elhasználtam. Nem volt csalódás, de jobban szeretem azokat a peelingeket/radírokat, amik jobban "csiszolnak". Nem volt rossz, de nem éreztem utána semmi különösebb hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Reddiamond

2015. március 24.

Maszkként használtam, felfrissült a bőröm. De sajnos sok pattanást + miteszert hoz elő még csak lemosóként is, így nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

blackspot

2014. november 21.

Jó ideje használom már, más Biola termékekkel együtt, és nagyon szeretem! :) Nem fizikailag radíroz, inkább hámlaszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

tothnoemibernadett

2014. január 25.

Sziasztok!
Két hónapja használom a maszkot. A tapasztalataim különösek. Először kibontva nem értettem mi ez az undi szagú zöld trutyi... vissza is csomagoltam elment tőle a kedvem. Számomra nagyon szúrós szaga van! De mivel problémás a bőröm, főként kombinált és hajlamos kipattogni, hát kipróbáltam. Igaziból közvetlenül lemosás után csak azt éreztem, hogy olyan üde, friss és puha a bőröm. Így két hónap után elmondhatom, hogy Biola az arctisztító gélem, éjszakai krémem és a bőr problémáim megszűntek. Főként havi bajok környékén voltak a bőr problémáim és már nem tapasztalom őket!
Hát összességében így már elbírom viselni a kicsit sem kellemes illatokat mert a hasznossága lebeg a szemem előtt!
Puszi csajok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Sziasztok!
Puszi csajok!

nickie23

2013. december 22.

Ez számomra a pakolás! Nem radíroz túl erősen. Én emelett simán kipróbálnám a vanília-bambusz arcradírjukat de azt még nem lehet kapni nem tudom lehet-e majd egyàltalàn. Na de erre visszatérve. Illata emlékeztet valamire színe mókás a kisfiam hihetné hogy anya zöld szörny lett. De nem kell ettől félnie, mert vékonyan kenve egyàltalàn nem látszik a színe. A hatása szuper. Megszèpíti a bőröm. Úgy, hogy még pár nap múlva is látszik a hatása. Ez a legjobb választásom. Megvettem még a tonikot is. S tervezem, hogy még több dolgot veszek a biolától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.