Biola

Ár:   2639 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: nyuszkoseriff, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segítségével az elöregedett hámréteget eltávolíthatjuk. A termékben lévő vitalizáló növényi komponensek ill. a peelingezést követően alkalmazott krémekben lévő hatóanyagok hasznosulását támogatja. A peelinget 7-14 naponta célszerű alkalmazni, így üde, bársonyos bőrfelület kialakulását segíti az arcon és a dekoltázson is.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

giacomo

2013. október 18.

Szerintem nagyon gyengéd, ám igen alapos, hatásos arcradír. Érzékeny ill. problémás bőrűek is használhatják. Nagyon sokáig elég. Összetétele magáért beszél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

amina22

2013. január 29.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, nekem jobban bejön mint a másik Biolás alga maszk. Ez gyengédebb hatású, és jobb érzés az bőrömnek, én először egy komplett arctisztítás után próbáltam ki, és nagyon szépen halványította a pirosságot, másnap pedig olyan szép tiszta, és üde volt a bőröm hogy meg is lepődtem rajta :) Az összetevőkben van orvosi zsálya kivonat, ami nagyon jó gyulladáscsökkentő hatású, régen használtam zsályás gélt az arcomon lévő gyulladásokra, de azt hiszem a közelébe sem ért ennek a hatásához.
Sokan ki vannak bukva az ilyen bio termékek árától, mert nem egy pár száz forintos dolog, viszont ez megéri az árát, a Biola az eddigi legjobb márka amit használtam, ráadásul magyar, amire inkább büszkének kellene lennünk.
A bio kozmetikumoktól ne várja el senki hogy majd elferdíti a valóságot. Ha valaki állandóan "mérgezett" kozmetikumokat használ, aztán gondol egyet és vesz egy bio-t mert az trendi, lehet hogy csalódás lesz a vége, ugyanis a valódi bio kozmetikumoknak méregtelenítő hatása is van, ami azzal jár, hogy eleinte problémásabb lehet a bőr, bár ez nem törvényszerű, de gyakran előfordul, ilyenkor persze hogy nem elégedett a vásárló a termékkel, mert nincs azonalli hatás, mégis szerintem egyszerűbb alapból méregmentesen élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Laracska

2012. szeptember 23.

Nem hámlaszt erősen, de a benne lévő hatóanyagok gyönyörűen végzik a dolgukat. Az eredmény másnap reggel látható igazán, (na meg hosszútávon, rendszeres használat mellett) amit lehet fokozni azzal, ha a maszk után alkalmazunk Biola tonikot és esetleg krémet is. Együtt nagyon jól összedolgozik ez a banda:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

BabyDoll

2012. február 7.

Régóta kerestem olyan arcradírt, vagyis ha egészen pontos akarok lenni peelinget, ami nem (csak) fizikailag radíroz. Jelentem ez a pici tégelyben érkező, zöld géles, növényi darabos valami remekül ellátja ezt a funkciót!
Nedves bőrre viszem fel, körkörösen, óvatosan bemasszírozom, 10-15 percig az arcomon hagyom, majd lemosás közbe finoman ledörzsölöm. Ha vékonyan visszük fel, a zöld szín szinte észrevehetetlen, ez abból a szempontból jó, hogy a családtagok/váratlan vendégek sem fogják felvont szemöldökkel pásztázni az arcunkat. Az elején furcsa volt, hogy 5 perc után elkezdett húzódni a bőröm, féltem, hogy szárítani, vagy irritálni fog, de ez csak egy furcsa velejárója a folyamatnak. Az eredmény: üde, felfrissült, selymes bőr. Gazdaságos, pénztárcabarát magyar (!) termék, szuper összetevőkkel, amit mindenkinek ajánlok!

+1: Arcon kívül máshol is kísérleteztem vele... Valószínűleg csak én vagyok annyira elvetemült, hogy eszembe jutott oda is kenni...
Na, de nem kell semmi rosszra gondolni! :D Régebben volt egy szuper körömágybőr eltávolítóm, és ennek a peelingnek az állaga arra emlékeztetett, gondoltam megér egy próbát! Szerintem nagyon jól működött, felpuhította a bőrt, és mikor visszatoltam, eltűnt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.