Biola

Ár:   2449 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szilva1987, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különleges összetételű, speciálisan bőrkímélő kókuszolaj alapú felületaktív anyagai hatékonyan tisztítják az érzékeny bőrtípust is. A paradicsom kivonata, a ciprus illóolaja az E-vitaminnal a faggyúmirigy működést normalizálja. A bőrfelület hidratáltságának megőrzését segíti. Bőrbarát ph-jú termék. Természetes illóolajok keverékével diszkrét, friss illatú.

masni463

2019. május 14.

Körülbelül egy hete kezdtem el használni, már most fantasztikus eredményeket lehet észrevenni az arcomon, csökkent a faggyútermelődésem és tisztább lett az arcom.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Csak ajánlani tudom.

Axelandra

2017. december 1.

Szuper lemosó!! Ősszel-tél elején hajlamos azt képzelni az arcom, hogy tini lett újra :D Mintákat kaptam egy kedves barátnőmtől, ez is köztük volt.Be is ruházok rá, ha elfogy a kis tégely. Az illata nagyon kellemes, gyógynövényes; nem habzik de szépen tisztít, nem szárít. Szépen rendbe tette a patikat. Több, mint egy hete használom a mintát, így tuti nagyon sokáig elég a teljes kiszerelés. Nem merem még kijelenteni, de lehet jobb mint a Kiehls körömvirágos lemosóm.. :D
5csillaghoz kell még egy kis idő, de 4 más most jár neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

5csillaghoz kell még egy kis idő, de 4 más most jár neki :)

3366

2017. május 5.

Én nagyon szeretem a Biola arctisztító géljeit, váltogatni szoktam, hol a Teafaolajos arclemosót, most épp egy levendulásat használok. Mindegyikkel meg vagyok elégedve és még miután sminklemosóval leszedtem a festéket, a Biola arctisztítói ezután is szednek le szennyeződést az arcomról. Nem húzódik utánuk a bőröm, estére sokszor (inkább nyaranta) az éjszakai arcápolót el is hagyom (zsíros bőröm révén). Alap az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

zorica85

2016. február 7.

Hiába kombinált a bőröm nekem ez az arclemosó nagyon szárított, az orrom hámlani kezdett tőle úgyhogy gyorsan félre is tettem. Az illata egyébként fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

zimmbo

2016. január 20.

Én nagyon megkedveltem. Lassan a tubus végére érek, és eddig semmi gondom nem volt vele. Ha CC krém vagy alapozó van az arcomon, akkor kétszer szoktam átmosni vele. Az illata is jó, nekem semmilyen irritációt, pattanást nem okozott az olajok ellenére, tisztán tartja a bőröm. Nagyon zsíros a bőröm, lehet ezért nem tapasztaltam a szárító hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

blackspot

2015. március 4.

Nekem még egy előző csomagolású van meg, amit két részletben használtam el. Először valahogy nem voltam oda érte, húzódott a bőröm használat után; aztán a fiók aljára került. Mikor rendet raktam, újra rátaláltam, azóta használom a maradék 1/3 részt. Mostanában picit zsírosabb a bőröm, lehet, hogy amiatt van, de most egyáltalán nem szárít, kellemes a használata. Sok mindent mondjuk nem csinál az én bőrömmel, és a pattanásaimmal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.