Biola

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brigi910, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők

Napozáshoz rendkívül erős fényvédő hatású fényvédő, testre és az arcápoló krém fölé is használható. A pigmentációs zavarok halványító kezeléseinek kúrája alatt, valamint az aknés bőr pórustisztítását követően célszerűen használható a nappali arcápoló fölé, hogy a fényártalmakra ilyenkor különösen érzékeny bőrt megóvjuk. A napfény okozta ártalmaktól és a mélyrétegi bőröregedési folyamatok mérséklését támogató erős antioxidánsokat és bőrápoló hatóanyagokat, növényi olajokat tartalmazó krém. Fényérzékeny bőrre, vagy erős peelingezést követően is erős védelmet jelent.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

biuka

2013. június 27.

Eleinte rengeteget szenvedtem a felvitelével ( ami egy gyerkőcnél különben is macerás) kérges réteget képzett és lepergett. Aztán én is rájöttem, hogy "vizezni" kell. Így viszont aggódom, hogy ez a fényvédelem rovására megy. Ezzel együtt eddig megvédte a gyereket, de nyáron minden fürdőzés után végignyomni a vizes-kence procedúrát nem kényelmes. Azt hiszem nézek másik Biolás fényvédőt, ami vízálló is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

csoki

2012. szeptember 4.

Amit még fontosnak tartok elmondani a krémről: mivel elég sűrű, ezért van úgy, hogy felvitelkor becsomósodik, vagy maszkszerű hatást kelt az arcon, nem lehet továb kenni, mert mint egy maszk/gumi ledörzsölődik. Viszont, semmi pánik! Rájöttem ha enyhén vizes arcra kenem, vagy a kezemben pár csepp vízzel összekeverem, akkor teljesen könnyű krémes, jól kenhető lesz és könnyen el lehet oszlatni egyenletesen a bőr felszínén. Ezzel a technikával a bőrbe nagyon jól felszívódik és nem oldódik le könnyen a vízben, illetve nem fogja össze könnyen a ruhát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Judyt

2012. augusztus 1.

Szeretnék, de sajnos nem tudok max pontot adni. Két éves lányomnak vettem mert próbálom kiszorítani a kemikáliákat az életünkből. Strandon egyáltalán nem lehet használni mert ahogy vízzel érintkezik máris leoldódik. Szép kis foltban úszik utánad. Ha meg sétálunk az utcán és odabújik a gyerek esetleg, totál összekeni a ruhát nem csak az övét a tiéd is.Persze mosással kijön de azért nagyon ciki "koszosan" flangálni ...
Bár ne kenődne, fogna!!!! Akkor 5 pont lenne! Úgy hogy nekünk nem jött be.Ha valakinek nagyon bevált és szeretne egy dobozzal akkor az enyém eladó. Én inkább a 25 faktorost használom. Egyszer kentem be a kislányom, szinte semmi se hiányzik belőle.3000 volt kb egy hónapja, 2000 ezerért adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Sparklepony

2012. július 10.

Az én arcom is világosabbnak tűnik tőle, de ez nem zavar, sőt, jobb napjaimon alapozóra sincs szükségem. Nem csak a leégéstől véd, én egy szemernyit sem barnulok mellette, mondjuk nem is szeretnék. Nedves bőrön könnyű eloszlatni és egyáltalán nem marad sem foltos, sem ragacsos a bőröm, nagy melegben pedig elég nagy előny, hogy nem érzem magamon a krémet, amit viselek. Engem meggyőzött, arról nem is beszélve, hogy nagyon finom illata van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

kicsirita

2012. június 21.

4 éves lányomra kentem nyaralás alatt extrém uv sugárzásnál. Gyönyörű színe lett, nem pirult meg egyáltalán. Kicsit banyás a használata, vizes bőrre vagy vizes kézzel kell fölkenni, de megoldható feladat. Nekünk tökéletesen bevált. Egyetlen hátránya, hogy nem vízálló, de arra ott van a bíbor kasvirág változata. A kis mennyiség ellenére nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

csoki

2012. június 7.

Nekem bevállt. Előtte a Biola orvosi somkorós krémével próbálkoztam, de attól zsírosodott a bőrőm és begyulladtak a pattanásaim. Ettől a fényvédő krémtől viszont egyáltalán nem zsírosodik a bőrőm, pár perc után beszívódik a bőrbe és utána kellemes, puha tapintású lesz a bőrőm.
Enyhén színezett a krém, nekem egyébként is fehér az arcom, de ettől a krémtől egy fokkal még fehérebbnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.