Biomed

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A népgyógyászatban régóta alkalmazott növény az árnika. Sportolás, túrázás és fizikai munkavégzés során gyakran előfordul, hogy rándulás, ficam, ütés, rúgás következtében az izmok és az inak meghúzódnak. Ekkor alkalmazzuk a krémet, naponta 4-5 alkalmommal borogatással kombinálva. Javasoljuk rovarcsípések által okozott viszketés enyhítésére is. Az alkotó gyógynövények hatóanyagai gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek. Gyógyszerkönyvi és MSZ minőségű alap- és illatanyagokat, valamint állati eredetű anyagokat nem tartalmaz. Magyar termék.

bubukám:D

2012. június 7.

Nagyon jó szolgálatot tettez a krém, amikor megrándult a bokám vagy, amikor meghúztam a hátamat. Napi 2-3x -i használattal már az első nap után érezhető volt a javulás, tudtam mozogni! :) Gyógyszer és egyéb szerek használata nélkül, nagyon szépen rendbehozott. Ajánlom mindenkinek, akinek gyengék az izületei, vagy sportol tartson magánál belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Széncinke

2012. február 3.

Húzódásokra, rándulásra, zúzódásra kiváló, enyhíti a panaszokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Húzódásokra, rándulásra, zúzódásra kiváló, enyhíti a panaszokat.

pillelany

2012. január 19.

Anyukámmal nagyon szeretjük. A szomszéd gyerekek szeretik magukat játszás közben összetörni, csodákat tesz a lila foltokkal. Mindig van itthon belőle egy-két tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

zsolesz

2012. január 9.

Korcsolyázás közben elég durván a térdemre estem. Napokig fájt, míg egyik ismerősöm tanácsolta, hogy az árnika készítmények jók ilyen esetben és én ezt a krémet választottam. Nem csalódtam, már másnap jobb volt, az illata nem a legjobb de egy ilyen krémnek nem is az illata a legfontosabb. Árban is jó, ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract