Biomed

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann, Bijo   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2021. április 30.

Lelőhely:   patikák, Rossmann, Bijo
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet véraláfutások, vérömlenyek felszívódásának elősegítésére, csonttörések utáni kezelések kiegészítőjeként ajánljuk, bőrápolási céllal. + A és E vitamin.

Kremcica

2016. december 14.

Pár éve már használtam mikor sikerült eltörnöm a lábfejemet. Akkor a fájdalomcsillapító krém sokkal jobban bejött, ennek mondhatni semmi hatása nem volt a feketéskék lábamra. Két hete viszont megint lesérültem mikor leesetem a lépcsőn és tenyérnyi szép lilás-kék lettem. Két napig tűrtem aztán elkezdtem napi 2-3 alkalommal kenni. Nem tudom magától mennyi idő után múlt volna el, pár nap kb 3 elkezdett halványulni a szélein, hétvégére felszívódott. Mostanra semmi nyoma hogy lesérültem kivéve hogy még mindig fáj a csont. A két ellentétes vélemény nálam egy erős 3*-ot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

nkatika

2016. augusztus 25.

Forte verziójával kezeltem a tenyérnyi fekete foltot a bal térdem alatt - ágy sarkában agyonzúzott lábamon.
Egy éjszaka már látványos javulást mutatott, másnap már nem láttam csillagokat amikor hozzáért valami. Még tart a kezelés, de ennyire látványosan még sosem működött krém, bámulatosan csökkenti a duzzanatot és a foltot, szemmel látható a gyógyító folyamat, hihetetlen! Ennyit még én sem vártam.
Kiváló, ezentúl mindig lesz otthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Kiváló, ezentúl mindig lesz otthon!

VidamRt

2016. május 27.

Edzés utáni lila foltokon segít- másnapra már nem fáj a duzzanat, a szín is hamarabb eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

vfejes

2016. május 1.

Ez a cucc nekem is nagyon bejött, borzalmas bokaszalag szakadásom van... Sajnos valahol eltüntettem a lakásban. Az összetevő listában nadálytő gyökér van, nem levél, így azért lehet valtozott és ennek köszönhető a nagyobb népszerűsége. Életmentő. 2 hétnél viszont tilos tovább használni, mert mérgező nagyobb mennyiségben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

alexandra_domotor

2016. március 15.

Nos, én nem tudom ti mit használtatok, mert ez egy nagyon jó krém. Nem értem ezt a nagy lepontozást.
Én az intenzív edzések után olykor elképesztő (bal)térd és bokafájdalommal küzdök, amivel az orvosok semmit nem csináltak eddig. Na most, mivel minden nap szükségem van a fájdalom és zúzódás nélküli állóképességre, így bekentem ezzel a krémmel. Nem hittem, hogy segíthet, de másnap semmi fájdalom nem volt. Megszűnt! Amikor ugyan így járok, mindig ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Reddiamond

2016. március 15.

Nekem sokat segít a véraláfutásoknál látszólagos eltüntetésénél. Hétvégén napi többször is be szoktam vele kenni ott ahol kell. Már másnapra látványos hatása van. Már ez a második tubus amit használok. Ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Breki

2016. március 1.

Nekem bevált. Véraláfutásokra sokkal jobb, mint a Phenylbutazon krém. Óvatosan be kell masszírozni az adott területen - ha csak rákenem a tetejére akkor semmit sem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 1.

Ella

2016. január 18.

Anyám vett kettőt is a lányoknak nyárra, mikor esnek össze-vissza a térdükre és nem horzsolódik fel, csak véraláfutásos lesz. Hát... Nem vettem észre semmi változást, hogy őszinte legyek. Anyukám viszont esküszik rá, neki állítólag szuperül bevált. Adok egy kettest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

csillanoni

2015. november 20.

Halottnak a csók kategória. Semmivel sem gyógyult jobban a véraláfutásom és a sérült bokám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Adnilem

2015. június 16.

Én tavaly használtam egy bringás baleset után. Szörnyen nézett ki a lábam, hatalmas, duzzadt véraláfutásokkal. Azt kell, hogy mondjam semmit sem ért, kb. ugyanakkor múlt el a kék-zöld folt, mint nélküle. Egy csillagot sem adnék neki, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract