Biomed

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann, Bijo   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2021. április 30.

Lelőhely:   patikák, Rossmann, Bijo
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet véraláfutások, vérömlenyek felszívódásának elősegítésére, csonttörések utáni kezelések kiegészítőjeként ajánljuk, bőrápolási céllal. + A és E vitamin.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BD78

2015. június 16.

Kisfiam kék-zöld foltjait szoktam bekenni vele, és nekünk nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 16.

Kisfiam kék-zöld foltjait szoktam bekenni vele, és nekünk nagyon bevált.

Demonshadow

2014. augusztus 4.

A nyári munka közben eszméletlen sok kék-zöld plecsni keletkezett a lábamon, ezért muszáj volt már vennem valami krémet, ami jó a véraláfutások ellen, mert már én szégyelltem mutogatni magam rövidnadrágban. Kábé úgy nézhettem ki, mint akit vernek itthon. A döntésem erre esett, de már azóta is bánom. Még ezer forint különbség se volt közte és egy másik termék között, én mégis gondoltam, sokszor az olcsóbb sokkal jobb. Ebben az esetben nem. Az van rajta, hogy naponta többször kell kenni, én legalább 4x kentem, de olyan volt, mint halottnak a csók, ugyanannyi idő alatt múltak el a plecsnik, mint amúgy, kenegetés nélkül.
Hatalmasat csalódtam benne. Így most kihasználatlanul áll a polcomon. Aki szeretné, annak szívesen továbbadom, hátha csak nekem van olyan szervezetem, hogy nem tudja hasznosítani, vagyis elmulasztani a véraláfutásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

rekus15

2014. július 13.

Ínhüvelygyulladásom volt, akkor vettem és nekem bevált, szerintem segített (persze mellette kentem mással is) és szépen hidratálja is a bőrt. Később véraláfutásra is használtam.
Többen írják, hogy más márkájúak jobbak... erről nem tudok nyilatkozni, mert én csak ezt használtam, de lehet, hogy legközelebb kipróbálok majd egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

mrs.criss

2014. június 13.

ez a fekete nadálytő krém tényleg az egyik leggyengébb a kaphatóak közül.kb alig segít vmit,a herbáriás 1000x jobb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

gyovai890

2013. október 16.

A párom használta amikor munka közben odacsípte az ujját és véraláfutás lett a körme alatt. Egyáltalán nem ért semmit sem! Úgy hogy még mindig megvan de hogy ki fogja elhasználni azt nem tudjuk valószínű a kukában végzi majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

sziszoka

2013. március 2.

Párom is használta ficamra,tényleg semmit nem ér.Nekem most volt eltörve a lábam elhasználom a maradékot,de csak úgy.Nem használ semmit tényleg csak sajnálom a kukába dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Picieri

2012. július 30.

Amikor beütöm a lábam, vagy valamimet, akkor elég csúnya vérömleny keletkezik. Ha elkezdem vele kenegetni jó pár nappal lecsökken a felszívódási idő, ami akár több, mint 1 hét lehet. Nagyon jó én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Bibi

2012. július 18.

Azt irja a prospektus,h jo ficamokra, huzodasokra. Hasznaltam egy bokarandulas utan, de 0 eredmennyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract