Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kiara

2012. február 10.

Én is azt tapasztaltam, hogy amikor mevettem nem védett rosszul, de fél év alatt meggyengült a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Széncinke

2012. január 25.

Egy ideig jó volt, de utána egyre enyhült a hatása, napjában többször is kellett kenegetni. Sajnos a szag-dezodor harcban most a dezodor vesztett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

gerbaud

2012. január 19.

Nekem először bevált, de egy-két hónap után már nem. Mintha fel se tettem volna. Pedig se a táplálkozásommal nincs gond, se túlsúlyom nincs, és nem is stresszeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Montelino

2012. január 6.

Nekem bejött. Nem fogja meg a ruháimat és egy meleg nyári napon is csak az illatát érzem. Sokáig elég. Nem vagyok egy extrém módon izzadós ember, talán azért, mert ügyelek a táplálkozásomra és nincs túlsúlyom. Ha valaki szintén nem erősen izzadós akkor vegye meg, egy próbát megér. Hipoallergén (aluminium, alkohol és parabén mentes, én már nem veszek olyan dezodort ami ezeket tartalmazza). Azt írták rá, h. 24 órás védelem, de ennyit nem is kell bírnia, gondolom mindenki tisztálkodik rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 6.

ljudith78

2011. december 18.

Ehhez hasonlatosan rossz dezodorral még nem találkoztam. Az illata még csak hagyján, de a meglepő az volt, hogy az egyébként nem kényes bőrömet teljesen szétmarta, kb. 2 hét alatt jött helyre úgy, hogy darabokban szedtem le a bőrt a hónaljamról. Ha lenne - azt adnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Balea11

2011. december 12.

Nekem egyáltalán nem vált be,maximum 1 óráig tart az illata,majd szépen elkezdenek keveredni az illatok és a szagok... ameddig ezt használtam( szerencsére csak pár napig) saját magamtól rosszul voltam.Amit még elég érdekesnek tartok,hogy ha felkenjük már elnézést de tocsog az ember hónalja...nem egyszer akkora foltot hagyott pont emiatt a felsőmön. Lehet nincs benne alumínium,de van benne bőven sok kétes anyag..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

málnamánia

2011. december 10.

Meg vagyok elégedve vele. Az illata szerintem szúnyogriasztó szerű,de elviselhető. Az összetevők miatt viszont le kell vonnom 1 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

Morci

2011. augusztus 3.

Semmi hatása, és még az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Semmi hatása, és még az illata sem tetszik.

magnes

2011. július 4.

Nem tartós, és annak dacára, hogy nincs benne alumínium, van benne egy rakás nem éppen hasznos anyag. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 4.

tigidi

2011. július 1.

Sajnos egyáltalán nem tartós, többet nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 1.

Sajnos egyáltalán nem tartós, többet nem veszek!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.