Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 16.

Ismét egy impulzusvásárlás, ami részemről egyszeri és megismételhetetlen, továbbra is maradok inkább a jobban tetsző Garnier termékeknél.
Úgy tűnik, ez a termék csak azoknak való, akik megszokásból használnak dezodort. Szerencsére ebbe a körbe tartozom, de még így sem tetszik. Mégpedig a sokak által említett "szaga" miatt, ami nagyon nem jön be. Elnézést kérek a férfiaktól, de inkább egy igénytelen férfidezodor illatra emlékeztet.
Előnye, hogy ez az illatanyag amennyire intenzív, ugyanolyan gyorsan el is tűnik, csak felvitelkor mellbevágó, de akkor nagyon.
És hiába alumínium-mentes, ha tele van pakolva egyéb potenciálisan rossz összetevőkkel.
... Egyetlen magyarázatom lehet, hogy miért vettem meg: biztosan otthon maradt a telefonom, és nem tudtam rányitni a KM-re, mielőtt a kosaramba került...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 16.

ninarny

2018. június 19.

Nagyon szuper illata van, diszkrét, természetes. Mivel alumíniummentes és nem gátolja az izzadást, kritika nem érheti: az ember izzad, de az nem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

mozartkuglof

2018. március 8.

Nem volt jó a hatásfoka. Az is lehet, hogy túl sokat használtam belőle egyszerre, de ezzel együtt is, mintha néhány használat után elvesztette volna az erejét...pedig először nagyon jól indult. Más alumentes dezodort is kipróbálok azért, mielőtt ezt újrapróbálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

A77

2018. január 14.

A spray változatot évek óta használom és nagyon szeretem, ezért választottam ezt a terméket is. Sajnos semmi hatása, óriási csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Dreana

2017. november 15.

Amikor megvettem és letekertem a kupakot,tetszett az illata,de sajnos többször használva nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

FannerManner

2017. október 21.

Semmit sem ér, ráadásul még büdös is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Semmit sem ér, ráadásul még büdös is...

gwendy

2017. szeptember 26.

Sajnos nekem sem vált be, illata túlzottan intenzív és hatása sajnos nagyon elmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 26.

DNBasser

2017. augusztus 1.

Drága és büdös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Drága és büdös!

zsu880725

2017. július 1.

Nagyon rossz, és mérhetetlenül drága. Pénzkidobás volt! Nem izzadok túlságosan büdösen, de ezzel még azt is sikerült...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

vnikki99

2017. május 29.

Szeretem az illatát és amióta használom még egyszer sem volt büdös izzadságszagom,bár naponta többször is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.