Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Effendigirl

2017. március 28.

Mivel a dezodor hátuljára oda van írva, hogy nem gátolja az izzadást, ezért ilyen hatást nem is várok el tőle. Illatosítani illatosít, nekem tetszik az illata, nem érezni izzadságszagot a használatakor. Remélem, hogy melegebb időkben is beválik majd, és hogy tényleg nincs benne ártó anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

gittagal

2017. március 11.

Bár én se télen se nyáron nem vagyok izzadós, edzés vagy munka közben sem, nekem nagyon bevált, már 2x újra vettem. Nem tudok rá rosszat mondani :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

molnori

2017. február 26.

Diszkrét illatú, hamar felszívódik, és nem hagy nyomot a ruhákon, a sötéteken sem. Az izzadásgátló hatásával alapvetően elégedett vagyok, bár lehet, hogy vannak ettől jobbak is. Mivel az alumíniummentesek között ez elég jó árban van, szerintem jó vétel. A pumpás változata ugyanilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

goracka

2016. szeptember 16.

Mivel nagyon érzékeny a bőröm, ezért szerettem volna egy próbát tenni egy alumíniummentes golyós deóval is, ám a bőrirritáció és a kiütések sajnos most sem maradtak el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

angelcare

2016. augusztus 17.

Az illata nem rossz,de ennyi a pozitív tulajdonsága.Nagyon nehezen szárad és egyáltalán nem gátolja a szagokat,pedig nem vagyok izzadós típus.Nekem nagy csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

nemethg

2016. augusztus 17.

Hasznaltam regen de sajnos nem valt be,ugyanugy nedves volt a polom es a szagom sem lett jobb tole:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Helga84

2016. augusztus 13.

Azt hiszem ez az egyik legrosszabb deo amit csak kipróbáltam. Olyan büdös leszek tőle mint soha semmitől, ráadásul úgy hogy meg sem kell mozdulnom hozzá....teljes pénzkidobás volt nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

pronto

2016. augusztus 13.

Nagyon rossz! Ezer éve alumíniummentes dezodorokat használok, de komolyan ettől jobban izzadok és büdösebb leszek, mintha egyáltalán nem is használnék dezodort. Egy darabig olyan napokon használtam, amikor egyáltalán nem mentem sehova, gondolván itthonra mindegy, de kb ültem a szobában és izzadt lett a hónaljam, pedig nyugalmi állapotban igazán nem szoktam izzadni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

kriszta214

2016. július 5.

Egyszer próbáltam ki, de nekem bevált, bár nem vagyok nagyon izzadós alkat. Nagyon kellemes a többek által is említett púderes illat, én az ilyeneket szeretem dezodorban, tisztaság-érzetet ad, és nem erőteljes, így mellette nyugodtan használhatok bármilyen parfümöt. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

olahorsi

2016. július 3.

Kellemes az illata, de sajnos alig használt valamit. A szoptatás miatt tértem át az aluminiummentes dezodorokra, és ezeket a szagokat utoljára tizenhárom évesen éreztem. Nagyon gyenge a hatása, talán télen elegendő lehet, de most tavasszal/nyáron zuhi után egy órával már izzadtságszagom volt tőle...
Aztán találtam egy másik dezodort, az is alumentes, de eg es fold a ketto... Szoval lehet jo az alumentes is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.