Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Annoocska

2016. június 5.

Teljesen meg voltam győződve róla,hogy jó termékkel van dolgom,de iszonyatos csalódás volt...Nekem semmit nem ért ,pedig nem vagyok az a kifejezetten izzadós fajta. Az illata semmi extra,de az inkább nem tetszik kategória...emiatt nálam 1* , a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

nikolett

2016. május 30.

UPUPUP: Még Anyának se vált be, pedig ő alig izzad... semmit nem ér nekünk.

UPUP: Búcsút intettünk egymásnak. Már nem bírtam elviselni a saját szagom (khmm, bocs) mellette. Igaz, a pajzsmirigy alulműködésem miatt nehezebb dolga lehetett velem, de teljesítményt nem produkált. Kb, mintha semmit nem használtam volna. A testpermetkék pedig egy valódi izzadásgátlót nem tudnak helyettesíteni. Üdv újra Rexona, szia alumínium, szia frissesség.

UP: megvettem a másodikat is és már egészen megszerettem. Kicsit izzadok mellette, de testpermetes rásegítéssel jó, frissnek érzem magam így is. Az illata... nagyon jó :) Feljavítom 4 csillagra, megérdemli.

Nem mondanám életem legjobb vételének, sem nagy egymásratalálásnak, ugyanis emellett már most (márciusban) vizes a pólóm egy kicsit. Háthát, én azt mondanám, hogy az izzadósabbak ne fűzzenek hozzá nagy reményeket, de aki nem szokott olyan erősen izzadni, annak bőven elég lehet. Hármast kap tőlem is, mert drága volt ahhoz, hogy kellemetlenül érezzem magam vele. Nyárra nekem biztos, hogy leváltja valami, addig lehet, hogy használom. Testpermettel kombinálva látok benne fantáziát akár nyárra is, de még nagyon bizonytalan vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

UPUPUP: Még Anyának se vált be, pedig ő alig izzad... semmit nem ér nekünk.

icecave

2016. május 8.

Az izzadság szagot elfedi, de az izzadást nem gátolja. Általában emiatt akkor használom, ahol nem fontos,hogy ne izzadjak. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

kecskeszita

2016. április 19.

Az izzadást természetesen nem gátolja, de a szagsemlegesítő hatása számomra tökéletes, az illatát is szeretem.
A külföldi utazásom során, ahol végig 35-40 fok volt is kitartott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

A külföldi utazásom során, ahol végig 35-40 fok volt is kitartott!

puglover

2016. március 25.

Elég régóta használom már és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Az illata számomra kifejezetten jó, imádom ezt a típusú kicsit "öreglányos", púderes illatot, bár szerintem ezt inkább mi, a használók érezzük, egyáltalán nem tolakodó az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Elég régóta használom már és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

DianaS

2016. február 24.

Olyan "elmegy" kategóriára értékelném, nem olyan rossz deo de nem is az igazi, az illata jó, tartósságát illetően egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

nura

2016. február 17.

Nekem bevált. Szerintem viszonylag semleges illata van. Nem vagyok nagyon izzadós típus így nekem kiváló mert inkabb a szagokat semlegesíti mint az izzadast gátolja. Sokáig elég, nincs sárga nyom a fehér ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

telelle

2016. február 11.

Eleinte szerettem az illatát, de ahogy használtam egyre kevsbé, túl intenzív, kiábrándító volt hogy így illatoztak a ruháim. Elhasználtam, de tuti nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

CsengeJV

2015. november 18.

Nagyon kellemes illata van, bár az izzadást kevésbé gátolja, de legalább a szagokat minimalizálja. Összetevőihez képest szerintem jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

szelle

2015. október 16.

Kipróbáltam, de nem lett nyerő. Nem volt rossz, az illata is tetszett, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.