Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

senskin

2015. augusztus 25.

Régen ő volt a kedvenc, ma már csak crystal essence-t használok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Régen ő volt a kedvenc, ma már csak crystal essence-t használok! :)

nemeth.anita

2015. augusztus 16.

Évek óta használom ezt a dezodort. A pumpás, stiftes és spray-s változatai nem olyan jók, egyrészt azok már tartalmaznak káros összetevőket, másrészt én azoktól kellemetlen szagokat észleltem magamon. Ez sem tökéletes nyári nagy melegben, sajnos ki kell egészíteni valamilyen spay-vel, de legalább nem okoz komoly problémákat, legalábbis én nem észleltem.
Ezt leszámítva nagyon jól teljesít, és csak egyetlen közismerten rossz összetevője van: a CI42090 számú festékanyag rákkeltő, bár azzal nyugtattam magam, hogy ez van benne a legkisebb mennyiségben, talán így nem olyan veszélyes. Azért ez meggondolandó, mert a hónaljban használt káros anyagok a mell irányába szívódnak fel (Aluminium-vegyületek, BHA, BHT, Tetrasodium EDTA, CI42090, Triclosan, stb) és ebből kialakulhat könnyen mellrák.
Folyamatosan újravásárolom, mint írtam évek óta, és megadom az 5 csillagot, mert nem tehet róla, hogy nem gátolja meg tökéletesen az izzadást (sajnos ahhoz nélkülözhetetlen az alumínium).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

angeltear

2015. augusztus 15.

Még új vagyok az alumínium mentes deok világában, ez a deo volt a második próbálkozásom. Ismerősömtől hallottam, hogy neki ez a márka vált be, gondoltam adok neki egy esélyt. Az első pár használatnál én is maradéktalanul elégedett voltam, úgy éreztem megtaláltam A deot de szép lassan rájöttem, hogy nem ez az amit keresek. Az illata nagyon tetszik, púderes, visszafogott illat. A hatásával viszont már kevésbé vagyok elégedett, ugyanis olyan szépen izzadok mellette, hogy az már fantasztikus... :/ Ebben a gatyarohasztó melegben tehát nem jött be, kíváncsi leszek hűvösebb időben meg stressz hatására hogy teljesít majd. Most már elhasználom de azt hiszem kutatok tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Heli78

2015. július 15.

Azt gondoltam amikor vettem egy dobozzal hogy naaa ez az a deo amit kerestem. De pár használat után rettenetesen csípet. Hiába alumínium mentes az INC je nem kedves. Kidobtam :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

narancsfavirág

2015. április 13.

Nekem átlagos használatra bevált, és az illata is tetszett. Stresszes helyzetekben kevés volt, bár akkor szinte minden kevés....
Jó, hogy nagyobb átmérőjű a golyórésze, mert így könnyebb használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Jó, hogy nagyobb átmérőjű a golyórésze, mert így könnyebb használni.

allons

2015. március 14.

Szintén alap kozmetikum. (A pumpás verzióval együtt.) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

Szintén alap kozmetikum. (A pumpás verzióval együtt.) 5*

TCynthia

2015. január 31.

Latom sokaknak nem valt be ez a termek. En imadom! Nem hasznalok mar egy ideje alus dezodort es nagyon orultem mikor ratalaltam erre. Mar 1 eve csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

anitaanett

2015. január 28.

Egyáltalán nem vált be nekem. Bekentem vele magam jó alaposan, sok idő volt mire megszáradt, még úgyis, hogy a pólóm a felét felszívta. Nem vette el az izzadságszagot se és ugyanúgy izzadtam tőle, mintha nem is használtam volna semmilyen dezodort. 2 csillagot adok neki nagy jóindulattal, mert az illata nagyon kellemes, de egyébként semmit se ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Blackxentric

2014. október 17.

Pénzkidobás a köbön...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Pénzkidobás a köbön...

merchajnalka

2014. augusztus 29.

Nahátnahátnahát. Évek óta ezt használom, és még nem írtam róla véleményt??? Ejnye. Naszóval, nekem ez a TUTI golyós dezodor. Soha nem cserélném le semmire. Anno az illata miatt vettem meg, az alumínium mentessége igazán nem játszott közre. Nagyon szeretem, minden nap ezt használom. Kellemes viselet és egésznapos tisztasági komfortérzetet ad. Próbáltam a pumpás és a spray verzió is de azok nem jöttek be. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Igaz az ára kicsit borsosabb, mint más golyósoknak, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.