Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Bevált! Egész nyáron használtam, és minden helyzetben kitartott! A lényeg, hogy elvegye a kellemetlen szagot, és erre tökéletes. Bármit is rebesgetnek, nincs olyan deo, ami visszaküldi az izzadságot a feladónak, ugyanis ez biológiai képtelenség...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Katak

2014. július 25.

Két hete használom, és maximálisan elégedett vagyok vele. Eddig semmilyen alumíniummentes deo nem jött be, de ez végre működik. Bár izzadok, de büdös nem vagyok tőle. Remélem később se fog megváltozni a véleményem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 25.

timeafekete89

2014. július 8.

Nekem igazából nincs rossz tapasztalatom. Az ember természetes , hogy izzad és izzadnia is kell. Az az egészséges. Nekem elveszi a kellemetlen szagot. Tapasztalatból mondom, hogy más márkás dezodorok sokkal hatásosabbak, de az egészség szempontjából ez jobb. Esetleg van valakinek tapasztalata mit lehetne még kipróbálni, ami hasonlóképp természetes összetevőkből áll?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

MilkyWay

2014. június 24.

Nem izzadok túlságosan , én szeretem , alu mentes :) 4 pont mert nyáron,meg rohanós napokon azért nem elég hatékony:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

koirankeksii

2014. április 22.

Meglep ez a sok negatív tapasztalat. Nekem ilyen jó dezodorom úgy érzem, még sosem volt. Nagyon tetszik az illata, friss szappanra emlékeztet, és a legjobb, hogy 6-8 óra elteltével is ugyanazt az illatot érzem magamon, más dezodorral eddig még nem volt ilyen.

Update: Akkor most szépen visszavonnám az előzőleg beírt véleményemet. Pár hét alatt megszokta a bőröm, és ha egy kicsit is megizzadok nagyon büdös lesz már a pólóm, izzadságszagú, mint a serdülő tiniknek...köszönöm, már vettem is helyette egy új dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Ashakiran

2014. április 6.

Nekem nem volt hatékony, és az illata sem frissített fel, de legalább alu-mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

szilfid

2014. március 13.

Szerettem volna aluminiummentes dezodort is kiprobálni.
Kellemes, diszkrét illat. Mivel fizikai munkát végzek, így sajnos elég sokat izzadok. Az izzadást valóban nem gátolja, de nem is erre való. Sajnos pár óra elteltével már nem semlegesíti megfelelően a szagokat. (Tapasztalatom szerinte erre a legtöbb alus társa is alkalmatlan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

Szerettem volna aluminiummentes dezodort is kiprobálni.

ylexe

2013. december 18.

Nem jó sajnos, pedig eleinte jónak tűnt :( pàr óra alatt büdi leszek, pedig amúgy nem szoktam, csak ha edzek... Vàltok màs alumentesre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

kele

2013. november 17.

Tökéletes! A legjobb alumentes deo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 17.

Tökéletes! A legjobb alumentes deo.

bagcsi

2013. október 31.

Mivel hónaljam nagyon érzékeny, (több esetben sebesedésig) muszáj néha semleges/nőinek mondott terméket is használnom. Nálam abszolút tökéletes, egy alkalommal 24 óráig nem volt alkalmam frissíteni, és maximálisan tartotta magát. Teljesen semleges, tiszta illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.