Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Sellenix

2013. október 29.

Hát nem igazán használ nekem mivel 2-3 óra múlva megint nagyon izzadok és büdös leszek és ez igen siralmas mivel elvileg 24 óráig hat.. Miután elfogy másmilyent keresek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

Dorotien

2013. október 28.

Kb. 1 hónapja használom a terméket. Úgy vásároltam meg, hogy előtte nem olvastam el a véleményeket, ezért nagyon megijedtem, hogy nekem sem fog használni, mert elég izzadós vagyok. De kellemesen csalódtam, eddig nem hagyott cserben. Használtam átlagos napokon, 25 fokban egész napos túrázás közben, sportolás közben, de eddig állta a sarat. Közben kipróbáltam a Herbina alumentesét, de nekem ez egy fokkal jobban használ. A többi káros anyag miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

andiszabo50

2013. szeptember 17.

Ha valamit keresek,ki szeretném próbálni először mindig ezen az oldalon kutakodok,olvasom a véleményeket egy-egy termékről.Így tettem a Bionsen deoval is.
Nagyon régóta keresek alu mentes deót,na mondom ezt kipróbálom,előtte alverde pumpásat használtam,az nem volt az igazi.Izzadós vagyok,de csak hónaljban,akkor is ha csak ülök és egy teát kortyolgatok,tehát stressz helyzet nélkül is.Le is szaladtam a DM-be,megvettem a Bionsen stiftes változatát.Kb. 2 napig használtam mert darabjaira esett,széttört használat közben,na mondom ez kuka.Vissza Dm,akkor legyen golyós.Nekem illatra semleges,nem erős.2 hétig teszteltem,mire arra lettem figyelmes,hogy elég büdi vagyok.Hiába vagyok izzadós soha nem voltam büdös.Na ettől igen...Értem én,hogy távoznak a méreganyagok,és tisztul a szervezet,de köszi inkább kipróbálok mást.Árban nem rossz,de nekem kuka,és többet soha nem veszek! :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Tesztelő

2013. augusztus 8.

Senki ne várjon csodát, ha nem tartalmaz egy deo aluminium származékot.
Egy kicsit nedves az ember hónalja, de nem szagos. És mellette bármilyen kölnit, parfümöt lehet használni, mert nincs erős illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Senki ne várjon csodát, ha nem tartalmaz egy deo aluminium származékot.

Tesztelő

2013. augusztus 8.

Nagyon jó! És nem lehet nálunk kapni. Kénytelen voltam lemondani róla.

Nagyon jó! És nem lehet nálunk kapni. Kénytelen voltam lemondani róla.

alley082uxa08299

2013. augusztus 7.

Én is megvettem ma, és csak azután néztem utána a neten, hogy mik vannak benne. Ugye alumíniumsó tényleg nincs, de azért van itt miből válogatni... Nade nem ez a fő probléma, hanem, hogy tényleg nem használ: reggel 9kor, a munkahelyemen való zuhanyozást követően kentem fel, és délután 3-ra már minden kétséget kizáróan bűzlöttem. Mindezt egy egész korrektül klimatizált irodaház elhagyása, bármiféle fizikai aktivitás nélkül... Na ez nálam kimeríti az átverés kategóriáját (pláne, hogy olvastam, hogy szinte mindenkinél hasonló a hatás, mármint a hiánya ugye) úgyhogy fogtam magam és visszavittem. Útközben gyűjtöttem az érveket, ha akadékoskodnának, de nem volt rájuk szükség, a DM-ben kérem szépen egyszerűen a tények alapján (irodaház+klíma, 7 óra) visszaadták az árát! Szóval mindenkit biztatok, hogy ha ilyen egyértelműen vacak termékkel találkozik, ami teljesen nyilvánvalóan nem tölti be azt a funkciót, amit ráírtak! és amiért megvette, akkor vigye vissza, mert ez ugyanolyan szituáció, mint egy cipő esetében. És ugye senki nem dolgozik meg helyettünk azért a pénzért amit a reklamáció nélkül egyszerűen kidobnánk az ablakon.
;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

;)

ylexe

2013. augusztus 5.

alumínium mentes, és teszi a dolgát. nem mondom, hogy nem érzem "magamat" jobban, mint egy sima deo alatt, de most 40 fok van minden nap... meglátjuk, normális időjárás mellett hogy teljesít. semmilyen kellemetlen méreganyagtávozós mellék szagot nem érzek, és a környezetem se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

rekucika

2013. június 27.

Nagyon szerettem. Nem voltak kellemetlen illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Nagyon szerettem. Nem voltak kellemetlen illatok.

tuncsa

2013. május 30.

Büdi, 1 órahosszáig sem hat, pedig nem vagyok izzadós , de ilyen rossz deót még soha sem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 30.

fagas

2013. május 11.

Egy szóval jellemezve: szörnyű!:-( Próbálok én is alumentesen élni,:-) de egyrészt lassan szárad, az illata sem egy kellemes, - legalábbis nekem nem - de a fő, egyáltalán nem használ, pedig nem vagyok izzadós, de azért az, hogy kb. 1 órával a felkenés után már "tocsogok" szerintem abszurd. Jön a nyár, iszonyú meleg, most itt tépelődöm, mit vegyek, mert jó lenne az egészségemet is óvni, de azért nem ártana, ha hatékony deot, stiftet találnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.