Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

diahlin

2013. április 27.

Kétszer vagy háromszor vettem ilyen dezodort, mikor átálltam alumíniummentesre. Tetszett, hogy tiszta illata van, a hatásával is elégedett voltam, aztán egy idő után elkezdett nem működni. Érthetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Sabinilla

2013. április 27.

1 éve nagy reményeket fűztem hozzá, megtetszett, hogy alumentes, de nem volt az igazi, ment is a szekrénybe tartalékdeonak. Most elővettem, a nagy tavaszi "mindent használjunk el és csak akkar vegyünk újat" kampányban. Az ígért 24 óra helyett kb. 6-ot bír, délután már újra kellett kenni, mert a biciklizést már nem bírta volna. Az illata elég szörnyű, de amiért nem szeretem, hogy lassan szárad, szóval nekem a hétköznapi reggeli rohanásban pont nem praktikus. Elhasználom, de soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 27.

x

2013. március 10.

Igyekszem minél kevesebb kemikáliát bevetni az ápoltságért, így le is csaptam erre az alumentes dezodorra. Az illata nem zavar, de alig használ, pedig nem vagyok nagyon izzadós. Gimi alatt nagyon izzadtam, még szerencse, hogy nem akkor bukkantam rá.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

sephora

2013. január 24.

Nekem tetszett az illata, de a hatásával nem voltam megelégedve. Átlagos mértékű izzadást sem bír ki. Télen, ősszel esetleg tavasszal még használható, de nyáron semmiképp sem szabad használni!
Jelenleg a stift változatát használom, kíváncsi leszek, hogy szerepel majd nyáron...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Edoka

2013. január 11.

Életem legrosszabb választása! Kukában landolt! Szaga közepes, de állítom, ha nem használtam volna semmit jobban járok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Villango

2013. január 1.

Érdekes mennyire nem tetszett vagyis nem jött be a legtöbb használónak. Nekem bejött, nagyon is, de a spray változat még jobban, az alu mentesség pedig nálam alap. Igaz h a legtöbb esetben épp az alu az ami meggátolja az izzadást, ezt aláírom, de engem nem zavar ha picit nedves a hónaljam. Szaga ne legyen, az pedig az alu mentesekkel elérhető.
Ha valaki csont száraz hónaljat akar, annak ez tényleg nem való, na de én meg rákot nem akarok a hónom aljába a mirigyekbe......így megkötöttem a magam kompromisszumát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

baobe

2012. december 28.

Július 27.: Én is a tökéletes alumínium-mentes dezodort keresem. Hát ez sajna nem az. Illatát sem szeretem, és egyáltalán nem hatékony, pedig nem vagyok az az izzadós típus. Keresgélek tovább. 2 pont
Update dec. 28.: Bár nem hatékony, használom azért szorgalmasan. De igazából már csak itthon merem, vagy akkor, ha csak leszaladok bevásárolni. Máshova nem jó. Sajnos velem is előfordult párszor, hogy úgy éreztem, ha nem használtam volna semmit, kevésbé lettem volna 'büdi'. Pedig - ismétlem - nem vagyok izzadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

Ribizli85

2012. november 28.

Nekem teljesen más a tapasztalatom, mint az előttem szólóknak. Az illata az én orromnak egy diszkrét "tisztaságillat". A hatása pedig nagyon bejön. Mindenféle dezodorokat kipróbáltam már, mert bár nem vagyok erősen izzadós, de az "illata" .... szóval kémia órán erre mondják, hogy szúrós szagú... Reggel fölkentem a dezodort, egész nap rohangáltam, dolgoztam, és este ugyanolyan volt az illatom, mint reggel. Semmi kellemetlen szag. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

Kispitypang

2012. november 26.

Egyszer volt ilyen dezodorom, bár sose lett volna! DM-es kuponnal vettem meg, talán féláron, hát mit ne mondjak alapból sem volt épp jó illata, de hogy rajtam milyen volt, arra nincsenek szavak!
Mivel eléggé izzadós vagyok, ezért már hosszú-hosszú évek óta még az éjszakai alváshoz is dezodort használok, akkor is ha reggel újra zuhanyzom. Éppen ezért már nagyon hosszú ideje nem éreztem a "saját szagomat" teljes erősségében (amikor az ember úgy istenesen megizzad mindenféle dezodor nélkül), szoktam is vele poénkodni, hogy már nem is emlékszem rá, hogy milyen szagom is van. Na, hála ennek a dezodornak, már emlékszem! Rettenet, olyan mintha fel sem kentem volna semmit, sőt még annál is rosszabb, mert a dezodornak magának is van egy ilyen sós felhangja, ami aztán az izzadsággal együtt, hát mit ne mondjak...!!!!
Értékelés: 1* - egy szóval: borzalmas! Már csak ha az üzletben meglátom, messziről elkerülöm! Még egyszer nem hogy nem veszem meg, de még a kezembe sem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Passzé

2012. szeptember 14.

Melegben semmit sem ért. Másra nem jó, csak hogy kellemetlen helyzetbe hozza az embert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.