Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kazlas

2012. augusztus 21.

Megvettem buta fejjel, majdnem 800 Forintért... Gondoltam, japán, bio, alkohol mentes, illatra nekem nem volt rossz. Azt hittem, mivel drága biztosan segít majd az eszméletlen izzadásomon. Nagyot csalódtam, kombinálnom kell fújós Garnier deo-val... :( Soha többet, pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

g.lindus85

2012. augusztus 17.

Az illatával nincs semmi problémám, ellenben csalódás a hatása. Egy gyenge tavaszi napot is alig bírt ki. Azért vettem meg, mert nincs benne alkohol és nem irritálja a bőrömet, de csak emiatt nem fogok még egyszer költeni rá. Az ára is sok egy másik és hatékonyabb stiftes dezodorhoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Darky

2012. július 28.

Nagyon erős szaga van, de miután egy másik deo szétmarta a hónaljamat, ezt tudtam egyedül rátenni, ami nem irritált. Mondjuk az izzadságot nem igazán gátolja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

klaubp

2012. július 13.

1 hét után kidobtam! Hatása semmi,ráadásul az illata is borzasztó!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 13.

1 hét után kidobtam! Hatása semmi,ráadásul az illata is borzasztó!!!!!

Alice83

2012. július 13.

Jelen pillanatban is arra vár h elfogyjon..nem sokat ér, engem is megfogott h japán meg alu mentes stb...de tényleg gyengén teljesít, hogy úgy mondjam az alverde is van ilyen bőven...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

t.marianna93

2012. július 13.

tetszett mert japán, és bio, és az illata nagyon fini, de sajnos komolyabb eredménye nincs. leginkább hűvös napokra ajánlanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

macsekable

2012. április 7.

Az illata elsőre minimum furcsa, de pár alkalom után megszokható. A hatékonysága is lehetne jobb. Ha tusolás után bekenem magam vele, majd fél-egy óra múlva ismét, akkor kitart egy darabig, egyéb esetben tusolás után már 2-3 órával hatástalan amellett, hogy én nem vagyok izzadós típus. Hát, elhasználgatom (mondjuk nem is túl kiadós, hamarosan a végére érek), aztán kipróbálok valami másik alumínium-mentes izzadásgátlót, valamelyik csak bejön majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 7.

pimi

2012. március 11.

nem olyan régóta használom, egyelőre jó, bár ár-minőség arány annyira nem nyert meg....eddig, sztem ha elfogy, kipróbálok mást is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

lil

2012. március 7.

Én alapban nem vagyok izzadós, nem a helyes táplálkozás meg ilyen hulyeségek miatt, hanem szerencsém volt és ezt orokoltem. Mégis ez a Bionsen nem jott be. Eloszor ok volt pár hónapig, majd inkább fel sem tettem, mert komolyan deo nélkul jobb illatom volt! Az osszetevoi sem olyan jók mint ahogy reklámozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Barbossa86

2012. március 6.

Nagyon bíztam benne mikor megvettem,és kb. tökéletes volt egy hétig...aztán mintha teljesen immúnissá váltam volna:S
totális csalódás lett belőle!
Az illata sem győzött meg,de azt gondoltam ha bejön akkor nem számít.Engem leginkább egy erős szagú szúnyogriasztóra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

totális csalódás lett belőle!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.