BioTech USA

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BioTech USA márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2020. február 13.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   BioTech USA márkaboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A kimondottan nők számára kifejlesztett vitamin amely kiegyensúlyozott tápanyagokat biztosít az egészséges étrend kiegészítéseként, nagy hangsúlyt helyezve az antioxidánsokra, vitaminokra és ásványi anyagokra.

mlexa

2020. július 30.

Tökéletesen elégedett vagyok ezzel a vitaminnal, mert minden benne van, amire nekem Nőként szükségem van. Utáltam, hogy 3-4 fajta vitamint kell szedegetni, így egyben megkapok mindent, és ráadásul anyagilag is jobban jövök ki!

Hatásai nálam ősz óta:

- egy évben 3-4* szokott begyulladni a mandulám, amire csak antibiotikum jó. Ősz óta nem gyulladt be egyszer sem, ami tényleg csoda!
- ősztől tavaszig náthás szoktam lenni, minden évben. Most ez teljesen kimaradt, egy napot nem voltam beteg!!! Pedig ugye koronavírus is, meg minden...
- a hajam alig nőtt valamit, egy évben kb 2 cm-t. Ősz óta annyit nőtt, mint az elmúlt 3 évben összesen! Mindenki megjegyzi, hogy te jó ég, hogy megnőtt a hajad. Én meg vidáman meglóbálom nekik :D :D
- gél lakk teljesen tönkretette a saját körmöm. Ez a vitamin 3 hét alatt tökéletesen helyrehozta, pedig tényleg ramaty állapotban volt! Azóta is erős, egészséges a körmöm!

Szóval ennyi mindenben segített nekem! Bioboltban szoktam venni, ott a legbarátibb az ára. Egy nap egy kapszulát szedek, mert olvastam, hogy kettőnél már megnőhet az étvágy, amit nem szeretnék. Így egy kapszulával étvágy-növekedést nem tapasztaltam. Mindig reggel szoktam bevenni, utána jön a kávé. Olvastam máshol, hogy éhgyomorra rosszul lettek tőle. Én ezt sem tapasztaltam soha. A vizeletet neonsárgára színezi, amitől nem kell megijedni, ez a B12 vitamin miatt van, és pár óra után elmúlik. Mindig újraveszem, és nagyon nagyon jó szívvel ajánlom minden Hölgynek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Hatásai nálam ősz óta:

Bettu

2020. május 22.

Kerestem egy jó multivitamint, amit tudok szedni fáradékonyságra. Neten találtam rá, igazából csak jó véleményeket olvastam róla. Tetszik, hogy kifejezetten nőknek van. Én napi 1 tablettát szedek, (már ha nem felejtem el), így kitart 2 hónapig. Ár/érték arányban szerintem teljesen jó. Lassan az első doboz végére érek. Eddig semmiféle hatását nem vettem észre, de azért újra veszem, ártani biztos nem ártok vele magamnak. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Bananamilk

2020. március 16.

Eddig már két dobozzal felszedtem belőle, most tervezem venni a harmadikat. Annó tavaly szeptemberben ajánlotta nekem a barátom ezt a vitamint mivel sokat panaszkodtam neki, hogy nem tudok jól aludni, állandóan fáradt vagyok és szédülök illetve az energiaszintem a padlót verte. Nos, utána néztem és szinte csak pozitív visszajelzéseket olvastam róla így megvettem egy dobozzal belőle. Az első két hétben nem igazán vettem észre semmit a hatásából, de utána egyre jobban lettem. Nem szédültem, végig aludtam az éjszakákat, nem voltam fáradt, talán még a hajamat, bőrömet és körmömet is helyre tette illetve,volt energiám tanulni, edzeni és létezni is ezek között, sőőt ami engem is meglepett, hogy még a látásomon is javított és nem fájt állandóan a szemem. Most egy ideje nem vettem, mert más vitaminokat szedtem de érzem is a hiányát.. Megint egyfolytában fáradt vagyok, gyenge az immunrendszerem, sokat fáj a fejem és a szemem is pedig most egyszerre két vitamint is szedtem de semmi... Igaz nem olcsó de 2 hónapig kitart és tényleg hatásos. Annyi hogy oda kell figyelni hogy sok vizet igyunk hozzá (napi 2-3 litert).Csak ajánlani tudom. :)
Ui.: Egyetlen furcsaság volt csak benne, hogy neon színűt pisiltem tőle de a barátom azt mondta ez csak az egyik anyag miatt van és normális, so nem kell megijedni tőlexd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.