Biovanne

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2016. március 7.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Ajánlott: a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira ajánlott. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin egy alap vitamin- és ásványi anyag kombináció a szép hajért, üde bőrért és erős körmökért. A készítmény összetételét a magyar táplálkozási szokásoknak megfelelően fejlesztették ki, pl. jódot is tartalmaz, amelyből hazánk lakossága nagy részének hiánya van. A benne levő élesztőt a természet "csodatápanyagának" tartják, mivel többek közt a B-komplex vitaminok és a szerves vas egyik leggazdagabb forrása.

Tápanyagok két kapszulában: A vitamin 800 mcg, B1 vitamin 1,4 mg, B2 vitamin 1,6 mg, B6 vitamin 1,64 mg, B12 vitamin 1 mcg, Niacin 18 mg, E vitamin 20 mg, jód 200 mcg.

KissCsaj

2016. január 31.

Garantált 5 csillag :) Nem is lehetne más. Persze az ember elolvassa a leírást, csengenek a szép szavak a fülébe, a hangzatos ígéretek, aztán konstatálja, hogy milyen remek marketingesük van... Nade megtapasztalni?? Pár hét, és leesik az állad :O Na nem szó szerint, de EZ tényleg hat. Próbáltam már egy csomó balzsamot, speciális sampont, hajpakolásokat, de az eredmény mind nulla. Ahogy a körömerősítőkkel is. Persze szép, 1-2 napig még csillog is, csak épp semmit nem ér. Ezzel szemben itt egy kapszula, amiről azt gondolod: "na persze, majd pont ez", aztán kipróbálod, és rájössz, hogy telitalálat. Mert a hajad, a körmöd és a bőröd is új életet kap. Egy szebbet :) Egy jobbat :) És ettől te is jobban érzed magad :) Testileg, lelkileg megéri. Mintha minden nap udvarolnának. Tükörbe nézel, és végre elégedett vagy magaddal. Őszintén: Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

benikavics25

2015. november 19.

Semmi hatást nem vettem észre pedig végig csináltam a kúrát se a hajamon ugyan úgy hullik se a körmömön és még a bőrömön sem! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Ella

2015. július 3.

10 éve szedtem, amikor vezetni tanultam. Az oktatóm ajánlotta, mert az ő egyik barátnőjével csodákat művelt. Kisírtam a szüleimnél, akik csak nagy nehezen szánták rá magukat, hogy megvásárolják nekem. Hetekig szedtem, de semmi változást nem vettem észre, ugyanúgy töredezett a hajam, beszakadt a körmöm, csúnya volt a bőröm. Talán hányingerem is volt tőle, de lehet erre rosszul emlékszem. Szóval nekem nem segített. Talán majd a metformin fog...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Guinevere97

2015. január 8.

A körmeimet teljesen rendbe hozta. Csak úgy nőttek, mint a gomba! A hajamon és bőrömön azonban semmi változást nem tapasztaltam. Az áráért én jóval többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 8.

prehalekjudit

2014. május 15.

A Das Gesunde Plus Haar Vital Complex lényegesen olcsóbb és nagyon jó.A Biovanne hatásához képest nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 15.

motoros_csaj

2014. április 2.

Én csak egy 40 szemes adagot szedtem be belőle, így is csak napi 1-et. És csodák csodájára nekem az tűnt fel, hogy a szempillám nőtt tőle! Meg is örültem neki! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

dkitti87

2013. október 30.

Nekem pozitív véleményem van róla. Egy kurat végig csináltam ami 5honap volt. A hajam gyorsan nőtt, a körmöm szintėn. És talán meg erősebb is volt, most ujra ezt kezdtem szedni. Bajt nem okoz mert csak vitamin van benne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

herlil

2013. október 9.

Két éve próbáltam ki, hajnövesztés céljából. Nagyjából fél évig szedtem, és tényleg jobban nőtt is tőle a hajam, viszont nagyon hullani kezdett, ezért abbahagytam. Emellett drága is, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Lunita

2013. szeptember 8.

Megértem,akiknek nem használt, én még nagyon régen vettem és nekem sem ért semmit,pedig amúgy nem festem a hajam/körmöm és elég egészségesen élek, de barátnőimnek is mind ugyanez volt a véleménye, meg hogy "minek vetted meg?"
kíváncsi voltam,na. Azért beszedtem,de minek.
Jobb szeretek b-vitamin komplex-et és magnéziumot szedni das gesunde plus az is, pont most töltöttem fel őket (olcsóbban jön ki,mint a magne b6)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

kíváncsi voltam,na. Azért beszedtem,de minek.

kovacsrekaa

2013. szeptember 8.

Belefutottam annó abba a csapdába én is, hogy elhittem ez milyen jó lehet.. 90 db-os kiszerelést vettem és a nagy büdős semmit használt! Segített a gyártónak és a forgalmazónak, mert ők nem kevés pénzt húznak így le a nőkről... A körmöm tört, hajam csúnya volt, börőm semmi extra... Ami a hajamon segít: dm, Das Gesunde Plus Haar Vital Kapsule... Ezt tudom mindenkinek ajánlani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.