Biovanne

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2016. március 7.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Ajánlott: a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira ajánlott. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin egy alap vitamin- és ásványi anyag kombináció a szép hajért, üde bőrért és erős körmökért. A készítmény összetételét a magyar táplálkozási szokásoknak megfelelően fejlesztették ki, pl. jódot is tartalmaz, amelyből hazánk lakossága nagy részének hiánya van. A benne levő élesztőt a természet "csodatápanyagának" tartják, mivel többek közt a B-komplex vitaminok és a szerves vas egyik leggazdagabb forrása.

Tápanyagok két kapszulában: A vitamin 800 mcg, B1 vitamin 1,4 mg, B2 vitamin 1,6 mg, B6 vitamin 1,64 mg, B12 vitamin 1 mcg, Niacin 18 mg, E vitamin 20 mg, jód 200 mcg.

Laura19

2013. szeptember 7.

Általában Biovanne Plus-t használok, ezt csak ajándékba kaptam. Nekem ez nem segített annyit.
Max. nagyobb körmeim lettek, mint általában, de ennyi. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Max. nagyobb körmeim lettek, mint általában, de ennyi. :D

gyemant

2013. augusztus 23.

Semmi hatást nem észleltem,talán annyit,hogy a hajam kicsit gyorsabban nőtt,abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

banyadék

2013. június 8.

Nekem semmit nem ért, sőt csak a sok ragya jött ki rajtam. Kár érte pénzt adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 8.

Nekem semmit nem ért, sőt csak a sok ragya jött ki rajtam. Kár érte pénzt adni.

CrazyKid

2013. június 2.

Elég drága ahhoz,hogy rendszeresen használjam,de egy dobozt beszedtem én is régebb.Talán kicsit gyorsabban nőtt a hajam,de semmi extrát nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Ágoborka

2013. május 27.

én tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Mióta vki ajánlotta nekem, azóta rendbe jöttek a körmeim, a bőröm is sokkal szebb lett és a hajam is nőtt egy csomót, meg egészségesebb is lett. Kúra szerűen szedem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 27.

Adrienn08

2013. május 17.

Akciósan vettem rögtön 2 dobozzal, akkor nem láttam változást, de visszagondolva a hajam nagyon sokat nőtt tőle, bár a gyenge körmeimmel nem kezdett semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

noxibaba

2013. január 26.

Többször szedtem már. Egyszer sikerült 6 hónapon keresztül szednem, akkor nagyon sokat segített! Segített a hajhullásomon, megerősödött a hajam, és a körmöm is nagyon gyorsan nőtt, és megerősödött. Ha csak ezt a 6 hónapot nézném, megadnám az 5 csillagot.
De sajnos az ára nem annyira elfogadható. Hosszútávon sajnos én nem tudom magamnak venni. Néha-néha veszek 1, max 2 dobozzal, de ugye az csak arra elég, hogy hozzászokjon a szervezet, nem pedig arra, hogy kifejtse hatását! Nem várok tőle csodát! Hosszú távon nálam hatásos volt, ha lesz rá lehetőségem, visszatérek erre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

vira.15

2013. január 25.

Nagyon gyenge körmeim vannak, arra vettem, meg anyukám is (tőle örököltem). Legalább fél évig vettük és ettük, de semmi hatása nem volt. A körmeim ugyan olyan gyengék maradtak, ugyan úgy ketté váltak. Ez teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Bibi

2013. január 25.

Ahhoz kepest,milyen draga, egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Ahhoz kepest,milyen draga, egy nagy nulla.

anita

2013. január 25.

Az egyik leggagyibb vitamin, nulla hatásfokkal. Kúra szerűen is teljesen hasztalan volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.