Biovanne

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2016. március 7.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Ajánlott: a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin a haj, bőr és köröm vitaminhiány okozta problémáira ajánlott. A készítmény a haj, bőr és köröm egészséges növekedéséhez és működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz. Összetevői aktívan táplálják a haj, bőr és köröm regenerációjáért felelős sejteket. A Biovanne szépségvitamin egy alap vitamin- és ásványi anyag kombináció a szép hajért, üde bőrért és erős körmökért. A készítmény összetételét a magyar táplálkozási szokásoknak megfelelően fejlesztették ki, pl. jódot is tartalmaz, amelyből hazánk lakossága nagy részének hiánya van. A benne levő élesztőt a természet "csodatápanyagának" tartják, mivel többek közt a B-komplex vitaminok és a szerves vas egyik leggazdagabb forrása.

Tápanyagok két kapszulában: A vitamin 800 mcg, B1 vitamin 1,4 mg, B2 vitamin 1,6 mg, B6 vitamin 1,64 mg, B12 vitamin 1 mcg, Niacin 18 mg, E vitamin 20 mg, jód 200 mcg.

orsolyanovak

2013. január 25.

A lemezesen töredező körmeim meg a hajnövesztési projekt miatt kezdtem el szedni. 2 nagy kiszerelést is elfogyasztottam. A hajamnak használt, nagyon sok új hajszálat fedeztem fel, miközben szedtem (bár egyébként sincs kifejezetten ilyen jellegű problémám). A körmeim állapotán viszont semmit nem változtatott :/ Anyának bevált viszont mindkettőre. Eléggé megoszlanak a vélemények a hatásosságát illetően. Hát én sem tudok igazából semmi érdemleges infót adni ezzel kapcsolatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

agi.greendaygirl

2013. január 25.

régen több kúrát is megcsináltam ezzel, leginkább a körmeim miatt, hogy erősödjenek, és tovább maradjanak hosszúak. erre maximálisan bevált, a hajamon és a bőrömön nem vettem észre egyszer sem változást, de a körmömre csodaszerként hatott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

c_andersen

2013. január 25.

Egy dobozzal beszedtem,mert a körmöm vége elvékonyodott, vált szét lapokban. Semmit nem használt erre a problémámra, ellenben a szenöldököm durván besűrűsödött és a lábam is nagyságrendekkel jobban szőrösödött :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 25.

eo

2013. január 25.

Anno beszedtem ebből több dobozzal is. Őszintén szólva nem igazán vettem észre változást semmiben, így a végén az utolsó kapszulákat unalmamban szétbontottam és kémikust játszottam velük. Nem mondom, hogy teljesen haszontalan, de nekem abban az időben nem igazán működött, nem érzem ár-érték arányosnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.