Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

kleio

2016. január 27.

Tesztelésre kaptam a terméket, és kíváncsi voltam, hogy valóban annyit tud-e, mit amit állítanak róla. Leginkább a hajam állapotán szerettem volna javítani, hisz egy félresikerült "fodrász" látogatás után számomra ez lett volna a legfontosabb. Az első, ami feltűnt már a tesztidőszak közben is, hogy a körmeim sokkal gyorsabban nőnek, és jóval erősebbek, mint előtte. A hajammal nagy sajnálatomra nem művelt nagy csodát,-persze tél van így nem nő olyan gyorsan, mint nyáron- azon kívül, hogy kevésbé zsírosodik és nem hullik olyan nagyon. Azért kicsit elszomorít tekintve, hogy a Das Gesunde Plus Cink tablettát szedve sokkal látványosabb változást értem el e téren.
A bőröm kevésbé száraz, mint előtte, de a problémámat ettől még nem oldotta meg.
Ár-érték arányban én jóval többet vártam. Nem mondom azt, hogy nem használ, hiszem bizonyos változások azért történtek, de nem az a csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

crazy724

2016. január 27.

A legnagyobb változást a körmeim mutatják, erősek, nem töredeznek, és borzasztó gyorsan nőnek. Ez volt a kezdeti javulás, a legszembetűnőbb és a leggyorsabb..., számomra ez hatalmas pozitívum, mert eddig rövidek ill. a töredezés miatt, leginkább eltérő hosszúságúak voltak a körmeim, most végre nekem is hatalmas karmaim lehetnek :). A hajam vastag szálú, sprőd, és száraz, itt nem vettem észre különösebb változást, viszont elképesztő, hogy milyen rengeteg babahajam nőtt. A bőröm tekintetében kicsit csalódott vagyok, ugyanis az igazi, szembetűnő változást itt vártam, de sajnos nem történt semmi, fakó és pattanásosabb, mint volt, bár ennek ahhoz is köze van, hogy az utóbbi hetek, hónapok igen stresszesek, rendszertelenül étkezem, kevés folyadékot iszom..., összességében elégedett vagyok a hatásával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Nikinkoo

2016. január 26.

Voltam olyan szerencsés, hogy tesztelhettem a Biovanne Plus Szépségvitamint, amit ezúton is köszönök!
Mivel szülés után vagyok, jócskán rám fért a vitaminpótlás. A hajam csomókban hullik, a kapszula szedése óta rengeteg babahaj jelent meg, amit a fodrászom is megjegyzett. Bízom benne, hogy a hajhullás is enyhül. Nagyon pozitív, hogy az eddig lassan növő hajam megtáltosodott :)
A papír vékony körmeim erősebbek lettek, viszont a bőröm ugyanúgy beszakad a körmök mellett.
Az arcbőröm nem igazán volt problémás, továbbra sincs vele gondom.
Negatívumként tudnám felhozni a farkaséhséget, nagyon oda kell figyelni mellette az étkezésre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Az arcbőröm nem igazán volt problémás, továbbra sincs vele gondom.

barbyka01

2016. január 26.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, abszolút meg vagyok elégedve vele. A hajam sokkal szebb, selymesebb és fényesebb lett, a babahajaim is jócskán megszaporodtak. :) A bőröm is szerette a kapszulát, a téli hidegbe egyáltalán nem száradt ki nagyon, mint ahogy általában szokott. Összességében jó kis termék ez, csak lehetne barátibb az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Kittinka

2016. január 26.

A Biovanne Plus + egy nagyon jó termék. Én most csináltam végig egy kúrát és csak pozitív tapasztalataim voltak. A hajam erősebb és fényesebb lett, a körmöm is erősebb lett és eltűntek a vitaminhiány jelei, a bőröm pedig rugalmasságát nyerte vissza. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 26.

Mrena

2016. január 26.

Biztos ki voltak fogyva a raktáraim, de a körmömön a pozitív változást már egy hét után lehetett érezni. Korábban töredezett, mostanra nagyon megerősödött. A hajam teljesen megújult, tele van babahajjal. Igaz, tavasszal szokott is, de így, tél közepén biztosan ennek a vitaminnak köszönhető. A kúrám alatt (2*90 db) direkt nem szedtem más vitamint, hogy biztos lehessek hogy ez a vitamin hat. Én ajánlottam már ismerőseimnek is, fodrászom is észrevette a változást. Egyedül a bőrömön nem tapasztaltam még különösebb változást, noha nem is nagyon problémás... Ajánlom a terméket őszinte szívvel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

brytachiara

Korcsoport: >54
2016. január 26.

Kezdetben különösebb javulás nem jelentkezett,mikor a 90 db os kapszulák fogytak már érezhető volt a változás. Félhosszú természetes göndör ,dús hajam van. Száraz és töredező,nehezen fésülhető.Szerettem volna ,ha rugalmasabbá tudnám tenni és gyorsabban nőne,nem töredezne a vége és rugalmasabb hajszálaim lennének. Normál bőröm van,télen a hidegben kicsit érzékenyebb. Körmeim könnyen töredeznek ezért műkörmöm volt a kúra kezdetéig,a teszt idején saját körmeimen figyeltem milyen lesz a hatás.Nem tapasztaltam gyorsabb növekedést,de valamivel kevésbé töredezett.Összességében a hajamon érezhető a legkedvezőbb ,legjobban érzékelhető változás,aminek nagyon örülök. Mindenképp hasznosnak tartom a vitamin szedését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 26.

EviKicsi

2016. január 26.

Tesztelésre kaptam a terméket. Főleg a hajam hullása miatt szerettem volna kipróbálni. Sajnos semmilyen szembetűnő változást nem észleltem, pedig nagyon bíztam a pozitív eredményben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

kbagdi

2016. január 25.

Lassan véget ér a Biovanne Plus "kúrám". :) Két gyönyörű kislány anyukájaként túl vagyok egy jó pár hónap terhességen, szoptatáson, ami sokat kivett a szervezetemből. A szoptatás végeztével épp vitamint kerestem, amikor lehetőségem nyílt kipróbálni ezt a szépségvitamint. A töredezett körmeim hófehérek és erősek. A hajam, amit le akartam vágatni, erős, fényes és már csak azért vágatnék, mert annyit nőtt, hogy túl hosszú. A bőrömön ugyan komolyabb változásokat nem vettem észre, de nekem ez már bőven elég! Nem mellesleg, a vitalitásomon is érzem, hogy milyen sokat jelent a vitaminok szedése. Mostantól minden évben csinálok egy ilyen 3 hónapos feltöltekezést, természetesen a Biovanne Plus szépségvitaminnal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Lorinka

2016. január 25.

Tesztelni kaptam 3 havi adagot, a hajhullásomat megállította, a körmeim erősebbek lettek. A hajam nem zsírosodik olyan gyorsan, mint mielőtt szedni kezdtem és gyorsabban is nő, sokkal fényesebb. A szemem körüli apró szarkalábak teljesen eltűntek, melyet kolléganőim szóvá is tettek :)
Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a Biovánne szépségvitamin szedésével kapcsolatban. Minden ismerősömnek ajánlottam és ezentúl is hirdetem a kiváló hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology