Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

lullahu

2014. április 8.

A kedvenc vitaminom,de tényleg! Ha tartósabban szedem (2-3 hónapos kúra), szinte csodát tesz. A hajam még a kúra után is gyorsan nő,nem töredezik,a bőröm állaga is jobb ,a pattanások hegei gyorsabban gyógyulnak.Viszont a körmeimre annyira nincs nagy hatással,sajnos gyakran törnek még akkor is ,ha szedem.De ettől még imádom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

andi.toth90

2014. április 6.

revalidnál nem jobb, viszont olcsóbb és a kapszulájától sincs hányingerem, a revalidtól sokszor rámjött a hányinger

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

pipacsvirág

2014. március 4.

Egy kúrát végigcsináltam vele. A körmöm erősebb lett picit, a bőröm pedig sokkal szebb, meg is dícsérték. A hajamon nem vettem észre változást. (Hízni se híztam amíg szedtem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

mannusi

2014. január 29.

Szuper. Kihullott a hajam kábé harmada, (a fodrász is megjegyezte), szóval elkezdtem szedni, mert emlékeztem, hogy pár évvel ezelőtt bevált. A hajhullás teljesen abbamaradt. Rengeteg babahajam nőtt, és nem tudom, hogy ennek köszönhető, vagy sem, de elég egy héten egyszer hajat mosnom. A hajam állaga is sokkal jobb lett. A bőröm látványosan szebb, mint pár hónapja. A körmömről nem tudok mit mondani, mert az mindig úgy nő, mint a bolondgomba. Az utolsó levelet véletlenül kint hagytam az asztalon és a kutya kiette belőle a lila kis bogyókat. Másnapra hatalmas szőke sörénye nőtt...! Oké, ez az utolsó nem igaz. :) Most ki fogom próbálni az új fajtát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

kicsim1978

2014. január 22.

Utoljára évekkel ezelőtt használtam.Most újra vettem.A körmeimen a hajamon is észrevettem a hatást,és a fodrászom is megjegyezte hogy más lett a hajam minősége.Mikor más vitamint szedtem volt amelyiktől állandóan éhes voltam,ennél ez nem fordult elő.Újra és újra visszatérő kedvenc.Amit 3 hónapnál tovább nem ajánlatos szedni ,kis pihenőt kell hagyni,mert kúrakánt kell alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Ency

2014. január 19.

Nekem se a gyenge körmeimet sem a hajamat nem erősítette kidobott pénz !:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Nekem se a gyenge körmeimet sem a hajamat nem erősítette kidobott pénz !:(

Bogirl*

2014. január 9.

Valamelyik gyógyszertárban vettem 90+30 szemes kiszerelésben, akciósan. Először ruháztam be drágább szépségvitaminra, de ez akkor jó áron volt, és a dm-s már nem annyira volt jó. A hajam erőtlen, gyenge volt és hullott is elég sok. Most szedem az utolsó levéllel, elvileg 3-4 hónapig kell egy kúrát csinálni. Nekem ez végül is egy 3 hónapos kúra.

Tapasztalataim:
- A hajam erősebb, egészségesebb.
- Sokkal kevesebb hullik ki, mint eddig. Ez szerintem nem volt az őszre fogható, mert kb. május-június óta hullott a hajam, hol jobban, hol kevésbé. Most már alig hullik a hajam.
- Gyorsabban nő. A nyáron drasztikusan levágattam, gondoltam, a töredezett részektől megszabadulok, de lehet több is, hátha nem fog hullani akkor. Egyre hosszabb a hajam megint. :)
- Nem törik a vége, pedig nyáron volt utoljára vágva, és vasalom is hetente 1-2x.

Összességében úgy érzem, megérte beruházni erre a vitaminra. Drága, de hatásos. A körmöm egészséges, erős, gyorsan nő. A bőröm időnként nagyon szép volt tőle, de volt, amikor ugyanúgy pattanásos, mitteszeres volt. Ettől függetlenül megkapja az 5*-ot, mert a hajamra nagyon jó volt! :)

Update: most láttam a napokban, milyen sok babahajam lett. Eddig nem nagyon volt, úgyhogy biztos, hogy ez is a biovanne plus számlájára írható. Imádom őket, olyan kis aranyos. :)) Na jó, persze, amikor egy elegánsabb kontyot szerettem volna csinálni, zavaró volt, hogy alig tudtam eltűzni a sok babahajat. De egy hétköznapi lazább összefogott hajnál szerintem bájos, olyan kis szeleburdi, aranyos a sok kis babahaj. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Tapasztalataim:
- A hajam erősebb, egészségesebb.

Mozart

2013. november 26.

Már a 3. dobozzal veszem. Nagyon sok babahajam lett tőle, talán túl sok is, úgyhogy azóta csak heti 2-3x veszem be. A körmömet is szépen megerősítette, már nem jön le lemezekben (szörnyű volt). Nem olcsó, de bevált, úgyhogy szerintem teljes mértékben megéri az árát. Én se szeretem, hogy állandóan elgurul de ez a legkevesebb. Szóval szerintem tényleg csodát művel!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 26.

Darky

2013. november 14.

Én a leglátványosabb változást a körmöm nővekedésének gyorsaságában, és erősségében láttam.Igaz, a bőröm miatt vettem...azért azon is javított valamicskét. A hajamat nem figyeltem meg, de most meg pont azt szeretném "feltölteni". Ha azt nézzük,-írtak róla már hideget-meleget, de igazából lebontva megéri az árát. Az egyéb szépségvitaminok meg sem közelítik, pedig kipróbáltam már egy fél patikára valót...Ezzel kellett volna kezdenem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Laura19

2013. szeptember 7.

Elég drága, de kuponokkal megoldható.
Nekem sokat segített:
- szebb lett a hajam, gyorsabban is nőtt
- a bőröm puhább lett
- a körmöm egészségesebb nézett ki.
Nem tudom sokszor újraveszem-e, de nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Elég drága, de kuponokkal megoldható.
Nekem sokat segített:
- szebb lett a hajam, gyorsabban is nőtt
- a bőröm puhább lett
- a körmöm egészségesebb nézett ki.
Nem tudom sokszor újraveszem-e, de nem rossz.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology