Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

bőregér00

2013. június 1.

Anyukámtól kaptam névnapomra, ez is jóféle:segít a hajamon, a körmöm is tovább erősödött, csak elég drága, maradok a dm-es hajvitaminnál. De ha valaki nagyon pénzt akar költeni és azt vallja, hogy a drágább jobb is, az szerintem akkor inkább ezt vegye, ne a Revalidot, mert ez legalább használ is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

timity

2013. április 5.

Megvettem, 2 hónapig semmi eredménye nem volt látszatra. Aztán valahogy a kúra végére -3.hónapban- sokkal élettel telibb lett a hajam. Sajnos egyébként nagyon vékony szálú, töredezett a vége, matt, élettelen volt. Valószínűleg hozzátett még a tél, és még jobban az uszoda klóros vize..Fodrászom majdnem szívrohamot kapott, amikor mentem hozzá melíroztatni, és hajmosásnál a tenyerében volt kis híján a fél hajkoronám! :) Aztán ő ajánlotta, hogy szedjek valamilyen hajerősítő vitamint. Van többféle is, de erre esett a választás.

Megcsináltam egy kúrát, és kézzel fogható bizonyítéka volt, hogy használ: nem hullott a hajam! (csak fésülködésnél volt egy minimális mennyiség a kefében, ami teljesen normális) Persze a vége ugyan úgy törött. Na a második 3 hónap után újból javult a helyzet. Fodrászhoz mentem, ő is megerősítette, hogy az előzőekhez képest is sokkal jobb lett a hajam. Már nem volt matt, kezdett "életre kelni". Ráadásul aminek nagyon örültem, sok lett a babahajam! (gondoltam nincs minden veszve, nem leszek kopasz, használ a kapszula) Amúgy a fodrász a töredezett rész is levágta(az első sokk után azért nem, mert akkor tüsi lett volna a hajam), de most teljesen rendben van! :) Igazán jó, hogy van olyan bogyó, ami tényleg használ! Azért rendesen be voltam rezelve, hogy mi lesz ennek a vége, de szerencsére (vagy inkább hála a Biovanne-nak) megoldódott a probléma!

Mindenkinek ajánlom! Nekem műkörmöm van, így a körömre kifejtett hatásáról nem tudok írni, de hajra nagyon szuper! 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

ramnaat

2013. március 3.

Eddigi tapasztalataim alapján ez a legjobb ilyen típusú vitamin. Igaz, kitartóan, sokáig kell szedni a napi 2 bogyót, de nekem megérte. 2 éve, az esküvőnkre való hajnövesztés céljából kezdtem el szedni, s azért elismerem, a rettentő vékonyszálú hajammal csodát tett. Egyrészt a növekedés üteme gyorsabb lett, így bár töredezett, de gyorsabban nőtt, mint amennyit muszáj volt levágni belőle. Másrészt rengeteg pici hajam lett, amik azonban meg is nőttek, így néhány hónap után érezhetően vastagabb lett a copfom. Annyi hajam lett, mint még sosem. Emiatt persze könnyebb volt vele bánni, nem lapult le annyira stb. Így aztán elég korrekt lett az esküvői frizurám. :-)
Aztán úgy éreztem, nem árt némi szünet, de sajnos gyorsan oda is lett a felturbózott frizura, most ősszel-télen jól kihullott a hajam, tehát a Biovanne-kúra ismét elindult egy ideje (kis hajak megint nőttek már)!
A körmöm hál'Istennek amúgy is rendesen nő és erős, azon nem vettem észre egyebet.
A Férjem is szedi, s bár neki amikor nagyon hullott a haja, ez nem volt elég önmagában, akkor a Revalid (amiben "fémek" is vannak) segített. Szinten tartáshoz viszont neki is jó, s amióta eszi, gyorsabban nő a szakálla, de a körme meg végképp. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

agi.greendaygirl

2013. február 9.

most járok az első 90-es adag vége felé, és most tartok ott, hogy a körmeimen már érzem, hogy jobb állapotban vannak- haj és bőr semmi. Nézegettem a különbséget a sima és a plus között, és a simában több e vitamin van, lehet hogy az volt az amiért nekem az bevált, és úgy emlékszem annak előbb látszódott a hatása is.
Nekem eddig semmivel nem jobb, mint a sima biovanne.. megvan már a következő 90-es doboz is, ha érzek valami változást update-elek.
egyébként azon is gondolkoztam, hogy simán a és e vitamin kapszulát szedjek, majd még elgondolkodom rajta meg utána járok hogy hogyan jobb

ja és még annyi, nem tudom egyedül vagyok e vele, de utálom a hülye formáját, tökre vigyázni kell vele, hogy amikor kinyomom a csomagolásból ( ami mellesleg elég pazarló) ne guruljon el egyből. de ez már csak részletkérdés :D

update: úgy döntöttem megérdemli az 5 csillagot, mert mintha több babahajam lenne mióta szedem. Ezzel mondjuk amúgy sincs problémám, hogy nem nő, sokkal inkább a sok szétálló babahaj eltüntetésével, de mostanában feltűnt, hogy egyre nehezebb kordában tartanom őket, valószínűleg azért mert többen lettek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

GlamourAndStyle

2013. január 26.

Én szedtem egy időben kúraszerűen és jó volt hajnövesztés céljából. :) A bőrömmel semmi gondom, körmömmel sem és a hajammal sem, mert erős nagyon, leginkább azért vettem, hogy a hajnövesztésben segítsen egy kicsit. Nem lett egyik napról a másikra bokáig érő hajam, de rendszeres frissítő vágások és gondos ápolás mellett szépen és gyorsan nőtt meg. Azt a Biovanne számlájára írom, hogy még erősebb és fényesebb lett tőle a hajam, az meg, hogy hízlaló nem is értem milyen indok. :D Most komolyan szerinted az a 2 mg-nyi élesztő egy kicsit is közrejátszik abban, ha esetleg meghízol? Hát nagyon nem. Vannak olyan tabletták, amelyek nagyobb étvágyat csinálnak, de a hízást egyik ilyen vitamin számlájára sem lehet írni, a másik meg az, hogy mozogni kell, ha zavar már ez a kis mennyiség is a B-vitaminból. Tudományos dolgokba ne menjünk inkább bele, hogy az ilyen tablettákban lévő koncentrált élesztő és B-vitamin egyáltalán nem zsírként szívódik fel és utána jelenik meg kis párnácskák formájában...:) Amit még kipróbáltam emellett az a kovaföld kapszula én azt is nagyon ajánlom, a köröm nagyon megerősödik tőle, a bőr pedig kitisztul, hajtéren pedig rengeteg babahajam nőtt tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

doramora

2013. január 14.

Jaj de jó, köszönöm ,hogy végül feltöltöttétek :)).
Én kb. egy hónapja kezdtem el, 3 hónapnyi "adagom" van, de lehet majd veszek még egy dobozzal. Elsősorban a hajamra vettem, szeretném ha megerősödne. Még nem nagyon tudok véleményt alkotni, mert legalább 3 hónapos kúra kell hozzá, hogy hatás legyen, én így tudom. Viszont azt egyértelműen észrevettem, hogy a körmeim erősödtek :). Remélem a hajam is tapasztal majd változást. Majd Updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Jaj de jó, köszönöm ,hogy végül feltöltöttétek :)).

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology