Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

lumpursky

2018. április 17.

Nekem nagyon bevált, szép fényesek lettek a körmeim, szépen nőtt a hajam és tele lettem babahajakkal is! Egy pont levonás csak az ára miatt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Iamstuncy

2018. január 21.

Pattanásaim sosem voltak,semilyen bőrproblémám sem volt ,most viszont ahogy elkezdtem szedni ,a homlokomon és az arcomon fájdalmas és hatalmas gyulladt pattanások jelentek meg,amik nagyon nehezen múlnak :S Szedését abbahagytam,számomra teljes pénzkidobás,és nagy csalódás ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

ReiraShiver

2018. január 16.

Nekem eddig nagyon bejön. Barátnőm unszolására vettem meg, és azóta nem törnek be a körmeim, kevésbé hullik a hajam, és úgy látom az arcom is szebb lett. :) Nekem bevált.
Update: Pár napja hagytam abba. Sokan azt írták az abbahagyása után hirtelen kipattogtak, stb... Eddig nekem semmi problémám nem lett tőle. Úgyhogy meg vagyok elégedve :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Abi1979

2017. december 10.

2 hónapja szedem és elkezdtek apró hajszálak megjelenni. A körmöm is erősebb lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

mandyy

2017. december 7.

Végigcsináltam 3 kúrát, de semmi extrát nem fedeztem fel. Inkább váltottam jobb minőségű széleskörű multivitaminra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Lili28

2017. december 6.

Rendesen végigcsináltam a kúrát... de semmi hatása.
Még annyit sem ért, mint a Revalid, pedig pont ahelyett akartam volna valami mást.
Ahogy jobban utánajártam a témának, rájöttem: olcsóbbért sokkal jobb termékek vannak a piacon ezeknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Rendesen végigcsináltam a kúrát... de semmi hatása.

rekasebestyen95

2017. szeptember 26.

Nekem nagyon jól bevált bár az ára tényleg húzós. Kúraszerűen szedtem, gyorsabban, több hajam nőtt tőle. A körmeimen kifejezett változást nem éreztem, de a bőrömre is pozitív hatással volt. Írták korábban, hogy a Das Gesunde Plus hajvitamin gyorsabban hat. Ez valóban igaz, de nekem a szedése alatt mély, gyulladt pattanásaim lettek, amíg a Biovanne szedése alatt csak szépült a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

tothpetra

(!)
2017. július 6.

Lassan a 3 hónapos kúra végéhez érek, ezért gondoltam én is megosztom az eddigi tapasztalataimat. A legszembetűnőbb változást a körmeimen tapasztaltam. Már a kúra elején érezhető volt, hogy sokkal erősebb lett és a fehér foltok is hamar eltűntek. Korábban mire megnőtt a körmöm, mindig letört vagy beszakadt, de azóta ez megszűnt. A hajam már kevésbé hullik, de sajnos a hajvégeim még mindig töredeznek (pedig már nem vasalom és gyakrabban vágatom), de lehet több idő kell, míg kifejti ezt a hatását. A bőrömön is azt vettem észre, hogy sokkal ellenállóbb lett és már kevésbé pirosodik, ami számomra nagy pozitívum. Amit még tapasztaltam, hogy ebben a hideg időszakban nem elég a belső vitaminpótlás, fontos a külső ápolás is. Összességében nekem bevált és tette a dolgát, így megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

TundiPapp

2017. június 18.

3 honapig szedtem es jo hatassal volt a hajhullasomra (nem allt el teljesen, de jobb lett)
A kormom es a borom nem valtozott tole, de hiztam 2 kg-ot, mert nagyon megnovelte az etvagyamat. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Litta

2017. május 15.

Update: Végre elfogyott, nem is vettem többet. Viszont 1-2 hét után, az egyetlen pozitív hatása, a szép arcbőröm is oda lett, mert kijött jó pár hatalmas, gyulladt és fájdalmas pattanásom, amilyen tinikorom óta nem volt. Most győzöm őket kenegetni, az arcom csúnyább mint a kúra kezdete előtt. Ha lehetne, ezt az 1 csillagot is elvenném tőle.

Az első egy havi adagot egy barátnőm adta. Neki nem vált be, de kidobni nem akarta, így hozzám került. A DM-es vitamintól folyamatosan fájt a fejem (bővebb véleményemet leírtam oda), így eleinte ennél is ettől féltem, de szerencsére nem jelentkezett ilyesmi.

Az első hónap leteltével mindössze annyi történt, hogy az arcom szépen letisztult, még a nehéz napokon sem jött ki pattanásom, ami nagyon nagy szó. A hajamon és a körmömön semmi változást nem láttam, de a szép arcbőrt bizató jelnek vettem, és hát tudom, hogy az ilyen vitaminok nem pár nap alatt hatnak, így beruháztam még egy havi adagba.

És itt kezdődött a csalódás. A második hónap végére sem történt egyéb változás, a körmöm ugyan nem érdekes, mert azzal nincs probléma, viszont a hajam állagán szerettem volna javítani, mert hiába a gondos odafigyelés, és a rendszeres vágatás, sajnos töredezik a vége. Ez a 2 hónap alatt sem változott, a hajam nem lett sem dúsabb, sem fényesebb, a töredezés és hullás nem csökkent, és nem lettem tele babahajakkal sem.

Ezt még talán el is nézném, de ami a legjobban kiakasztott: a kúra alatt mint sokan mások, én is folyamatos éhségérzettel küzdöttem. Hiába laktam jól, 2-3 óra múlva már megint kezdtem éhes lenni, és azok az adagok, amiket korábban ettem, most kevésnek bizonyultak, jóval többet kellett ennem a jóllakáshoz, mivel a koplalás sosem ment nekem. Vacsora után 2 órával éhesen feküdtem le, és reggel hangosan korgó gyomorral keltem. Sajnos a mérleg igazolta az elképzelésem, a 2 hónap alatt 6 kilót szedtem fel!!! Méghozzá, úgy hogy állandóan éhes voltam mellette. Bár nem vagyok fitneszmániás, de azért igyekszem mozogni annyit, amennyi még kényelmes. Legalábbis eddig így volt, most viszont rá kell kapcsolnom az edzésre, mert nyárra már nem szeretném megtartani ezeket a pluszkilókat.
Tegnap végre elfogyott a tabletta, és ezennel be is fejeztem vele. Az arcbőrömön tényleg segített ugyan, de ez édeskevés ahhoz, hogy ellensúlyozza, hogy a hajamra viszont egyáltalán nem használt, és kaptam "ajándékba" egy kis súlyfelesleget.
Én csak azoknak ajánlanám ezt a vitamint, akik az arcukat szeretnék rendbe hozni, és mellette hízni szeretnének, vagy csak szimplán nem zavarja őket ha felszednek pár kilót. 1 csillag kizárólag a pattanások eltüntetése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology