Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

Helene

2017. május 2.

Nem tudom hányast adjak neki...Én egy 90db-ost vettem meg, ami egy kúrának megfelelt. Egy idő után szebbé tette az arcomat, a hajamat és a körmeimet is megerősítette, aminek nagyon örültem. Viszont a kúra végén kiderült, hogy híztam tőle :/
Így kétséges, hogy újravegyem-e...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Így kétséges, hogy újravegyem-e...

Debreczeni

2017. március 23.

Nem tudom sajnos, hogy melyiknek köszönhetem mert ezt is és a biocom sörélesztőt egyszerre szedtem. De! Úgy megnőtt a hajam, mint annak a rendje. 1 hónap után a homlokomon kinőttek a pihe hajak ott ahol azelőtt hajam se volt. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

nicorosie

2017. március 15.

Előtte sokáig használtam a DM saját márkás kapszuláját, gondoltam itt az ideje mást is kipróbálni, és nem voltak túl rossz vélemények a Biovanne-ről, Így hát beadtam a derekam. Miután megvettem (Joy napok alkalmával) próbáltam betartani, néha azért kimaradt 1-1 kapszula, vagy pl. huzamosabb időre, hétvégére mentem valahova, elfelejtettem vinni. Nagyon figyelmetlen vagyok, és nehéz betartani, hogy naponta beszedjek bármilyen vitamint, gyógyszert. Rossz szokásom :D Végül az akkor vállig érő hajam rettentő gyorsasággal megnőtt, a körmeim erősebbek lettek (körömerősítő lakkot használtam mellé - Rimmel Nail Nurse Nail Rescue ápolóját), viszont a bőrömön nem igazán vettem észre bármit, a kiszáradt részeket, amit a tél okozott, rendbe hozta, de egyéb szembeötlőt nem.

Most hogy leálltam vele, vége lett a kúrának, nekem is gyakoriak lettek a pattanások, ezért -1 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

kanosmano

2017. március 9.

alapvetően szerintem ez egy nagyon jó kis ásványi anyag, tényleg hozzájárul a haj, bőr, köröm egészségéhez! vannak olyanok akik elkezdenek szedni egy vitamint, szedik két napja és csodákat várnak tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Aquila

2017. február 16.

Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy írjak-e róla véleményt. Egyrészt valóban segített a hajamon és a bőrömön, étvágynövekedést nem tapasztaltam vele, körömre nem hatott, rosszul sem voltam tőle, nem úgy mint a Béres szépség vitamintól. Viszont, és ezért nem tudtam, hogy írjak-e róla, mialatt szedtem folyamatosan ajakherpesszel küzdöttem, amik sokkal lassabban is múltak el mint szoktak. Nekem alapból évente 1-2 alkalommal kijön a herpesz, de az alatt a kb 1,5 hónap alatt míg szedtem 2x is kijött és mindig legalább 1,5 hét volt a gyógyulás, ilyen még nem igazán fordult elő nálam és ahogy abbahagytam nem is jött ki újra herpesz. Szóval nem tudom, lehet benne valami amitől a herpesz vírus felburjánzott a szervezetemben, viszont mivel nem vagyok róla minden kétséget kizárólag meggyőződve, hogy ő a ludas, így emiatt csak 1 csillagot vonok le, pedig többet hozzá sem fogok nyúlni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

gumibogyo11

2017. február 4.

1 hónapja szedem naponta 2őt és hát eddig semmi különlegeset nem tapasztaltam. Elvileg 3-4 hónap lenne a kúraszerű alkalmazása, hát ezt nem biztos ohgy ki fogja húzni nálam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Missglamorazzi

2017. január 29.

Nem tudom mit csináljak, mert a hajamnak nagyon jót tesz ez is meg a DM vitamin is, de az államon nekem is durva pattik jelentek meg. Nem tudom idővel elmúlnak-e, a hajam viszont télen eléggé hullik, vékonyszálú is, ettől pedig sok a babahajam. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

candice01

2017. január 21.

Nem gyakran szoktam véleményezni egy terméket, viszont a tapasztalataim meglepőek voltak most ezzel, ezért megosztom, hátha segít, valamint nekem is lenne kérdésem.

Szinte megérzésszerűen csaptam le erre a szépségvitaminra, valami azt sugallta, hogy ez nekem most nagyon be fog válni. Először egy doboz 90 darabosat vettem. Nagyon próbáltam figyelni mindenre, jelentkezik-e fejfájás, nagyobb étvágy, de bármikor vettem be (evés előtt vagy után), nem tapasztaltam semmi ilyen jellegű panaszt. Viszont amit észrevettem, hogy szinte azonnali volt a bőrömön a javulás, szinte a második hétben annyira letisztult az arcom, hogy semmiképp sem írtam volna a Biovanne számlájára. Amúgy többnyire pirosas, zsíros-normál, azokon a napokon pedig tuti biztos még duplán olyan piros, és előfordul pattanás. Na hát a 3 és fél hónapos kúra alatt a bőröm konkrétan elfelejtette, hogy mi az a pattanás, a hatás pedig csak fokozódott, ilyen egységes, kicsattanó, ÜDE - vagy nem is tudom kifejezni, imádtam - bőröm még nem volt, mikor gyerek voltam, akkor esetleg :))

Ahogy telt az idő, kezdtem elhinni, hogy a Biovanne hatása, félidőnél a hajamon is kezdett látszani, hogy annyira élettel teli, szép volt a tartása (éveket ricinusoztam, meg mindent megtettem a hajamért egy időben, több évig), viszont ez valahogy más volt, tetszett a hatás, kicsit gyorsabban is nőtt.
A körmeimen is volt kisebb javulás, erősödtek.

A lényeg a LÉNYEG. Ugye időközben megvettem a második dobozzal, aztán mikor az utolsó szemeknél tartottam, nem tudtam, van-e még egy levél, kerestem, utána néztem rá a naptárra, hogy már 3 és fél hónapnál járok, a dobozon pedig 3-4 hónapot ír. Gondoltam, legszebb ideje, hogy abbahagyjam.
És akkor ezen a ponton, pár napra rá, két mély gyulladt pattanás jelent meg az államon (ilyenjeim nem szoktak lenni), azóta még egy megint, nincs két hete, hogy leálltam. A bőröm visszatért a régi állapotába, a ragyogás teljesen eltűnt, olyan pirosas, fáradt kinézete van, mint azelőtt. Nem is vártam, hogy így maradjon, de akkor ez most mit jelent? Azok az anyagok, amik másoknál egyből pattanásodást váltottak ki, azok nálam a végére gyűltek volna össze?
Egyáltalán MENNYI idő szünetet kell tartani kúrák között?

Ezt az infót sehol se találtam meg, most teljesen tanácstalan vagyok, mert persze a hatásától függővé váltam, megint kell az a bőr, és most nem tudom, hogy mennyit várjak, vagy mit csináljak, vagy mikor kezdjem el megint szedni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

A körmeimen is volt kisebb javulás, erősödtek.

Egyáltalán MENNYI idő szünetet kell tartani kúrák között?

sziluetta

2017. január 3.

Mindig sok babahajam szokott lenni, ezzel meg a hajam állagával sem volt semmi bajom sose, de a vizsgaidőszakok és a stressz nagyon betettek neki, és elkezdett hullani. Próbáltam már más vitamint is, de ez jött be a legjobban, most szedem két hónapja (jó, néhanapján elfelejtettem bevenni, de kb 2 hónapja), és az emlegetett babahajam jó sokat nőtt tőle, a hajhullásom pedig úgy tűnik hogy megállt. Látom hogy kezd szépen visszadúsulni a hajam és még talán a bőrömön is segített picit, nekem eddig bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Tanja88

2016. december 30.

Nekem bevált!
A 120 darabosat vettem meg és kicsit drágállottam, kehet az ára miatt nem veszem újra.
A körmeim csillogóbbak és a bőröm is jobban viselkedik, mint szokott, de a hajamon nem vettem észre változást, bár festve van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Nekem bevált!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology