Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

lasvegas7

2016. december 16.

Többször nem veszem újra az biztos.. Merz drazsé helyett vettem,mert olcsóbb volt kicsivel a rossmannban 2 doboz vásárlásakor,és úgy voltam vele kell a változatosság. Gondoltam megéri,de körmeim ugyanugy törnek, hajam töredezik, pattanásom meg több lett,bár ez a táplákozásnak is betudható inkább. Segíteni nem segít semmit a kapszula de mostmár elhasználom ami maradt a 2*90 db-ból. Dm-es szépségkapszula jobban bevált.

Update: Hát már egy jó ideje szedem,de csak azért hogy elfogyjon.. :/ Pattanásom ugyanugy sok van, pedig nem szokott, de látom másnak is van ilyen problémája.Körmöm törik,és alig nő, hajam is töredezik, de növöget.. Kár volt megvenni.
Talán annyi előnye van hogy kevesebb hajam hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Talán annyi előnye van hogy kevesebb hajam hullik.

mackle

2016. december 13.

Megvettem, olvasva a jó és pozitív vélemények hatására... Igazából a hajnövekedésnek örültem volna a legjobban, de a többi "funkciója" sem ártott volna nyilván. Egy hétig szedtem, de minden egyes nap egyre több pattanásom lett, ami nem jellemző rám már jó ideje. Így hát a tesztelés véget ért!
Lehet, hogy hajra jó, de hogy a bőrömet tönkreteszi mellette ennyit semmi nem ér. Nem veszek soha többet ilyet.

ELADÓ 80 db! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

ELADÓ 80 db! :D

mautika

2016. december 7.

Soha de soha többet nem vennék be ebből egy szemet se. Kb. 17 éves korom óta nincsenek pattanásaim, elvétve egy egy. Ahogy elkezdtem szedni ezt a terméket rá pár napra hatalmas gyulladt pattanásokkal lett tele az arcom. A másik pedig hogy egész nap éhes voltam, ami szintén nem jellemző rám. Ahogy abbahagytam a szedését, egyből elmúltak a panaszok. Tovább adtam unokatesómnak, de ő ugyanezeket a tüneteket tapasztalta. Körmömre és a hajamra egyébként nem volt rossz, de ez nem segít ha mellette tiszta pattanás leszek és elhízok. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Kremcica

2016. december 1.

Egy kúrányi adagba ruháztam be. Szerencsére nem voltam rosszul a reggeli bevételtől mint más hasonló vitaminoktól. Láttam a pozitív változást a hajamon, előtte eléggé tropa volt, nem nőtt méter hosszúra de a fakó hajamból fényes lett és egészséges kinézetű. A bőrömnek is jót tett, a körmöm pedig nőtt mint a gomba. De most átálltam egy komplex multivitaminra illetve változtattam a haj-bőrápolásomon, több vizet iszok és figyelek mit eszek. Ezzel sokkal több eredmény értem el mint a Biovanne-nal. Jó termék, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Havu

2016. november 17.

Meg voltam vele elégedve. Sok- sok babahajam lett, kevésbé hullott a hajam, teljesen más a tapintása is az ilyen kúra után. Nem elhanyagolható az sem, hogy gyorsabban nőtt. Nem métereket, de a változás magamhoz képest is látványos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

kovacsrekaa

2016. szeptember 24.

Elso korben egy 30 db-os kiszerelest vettem, mivel semmijen hatasat nem eszleltem igy egy 90 db-os kiszerelest vettem. Beszedtem, es semmi.. Nem lattam valtozast. Inkabb a bio dolgok iranyaba indultam el. Sok zoldseg, gyumolcs, napi 1 multivitamin tabletta, asvanyviz es gyogynovenyes sampon. Azota a hajam szepen es egeszsegesen no toredezes nelkul, fenyes es tele van a fejem babahajjal. Persze ehhez 1 ev kellett, rengeteg hajvagatas de megerte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

BlindedByLipstick

2016. szeptember 14.

17-18 éves koromban szedtem, talán 3 kúrát csináltam végig. Hajhullásra ajánlották, azzal nem kezdett semmit, de a bőröm szépen kitisztult (előtte sem voltam tele ragyákkal, de a bogyók után még annyira sem) és a körmeim erősségét is neki köszönhetem. Az ára már akkor is magas volt, most pedig még ránézni sem merek a boltok polcain. Számomra a DM-es vitamin a tökéletes, fillérekért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

adrika94

2016. szeptember 14.

Ritkán vannak pattanásaim, a körmeim viszont gyengék, és gondoltam a hajamnak sem árt majd. Ahogy elkezdtem szedni mar egy heten belül piros, gyulladt pattanásaim jelentek meg... Abba hagytam a szedését, és a bőröm ujra rendbe jött :) pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

gili

2016. szeptember 4.

Két hónapig szedtem semmiféle pozitív változást nem tapasztaltam, nem veszem újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

zs001

2016. július 16.

Nekem nagyon bevált. Már 2 héttel a szedését követően látványosan erősebbek a körmeim, a bőröm sokkal szebb, hamvasabb. A hajamnak is jót tesz (mondjuk azzal nincs sok bajom, egyenes derékig érő és gyorsan nő). Sajnálom hogy nem ajánlják a folyamatos szedését, én biztos szedném! De így is évek óta évente 2 x 90 db-ot beszedek belőle. Próbáltam más fajtát is de ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology