Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

zs001

2016. július 16.

Nekem nagyon bevált. Már 2 héttel a szedését követően látványosan erősebbek a körmeim, a bőröm sokkal szebb, hamvasabb. A hajamnak is jót tesz (mondjuk azzal nincs sok bajom, egyenes derékig érő és gyorsan nő). Sajnálom hogy nem ajánlják a folyamatos szedését, én biztos szedném! De így is évek óta évente 2 x 90 db-ot beszedek belőle. Próbáltam más fajtát is de ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

betti999

2016. július 16.

Én leginkább a bőrömön tapasztaltam változást. Az arcomon gyakran jelentek meg a pattanások, de most már szinte alig. Kb. két-három hét után tapasztaltam a változást. Ezen kívül a hajam és a körmöm is elég gyorsan nő, gyorsabban mint korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

doris92

2016. június 11.

Második doboz felénél járok. Nekem nagyon bevált, a hajam durván 1,5-2 centit nő tőle, egyáltalán nem töredezik a vége pedig festett és vasalom is! A szempillám sokat sűrűsödött és nőtt tőle, a szemöldököm erősödött. A körmeimen annyi változást látok, hogy gyorsabban nő. Negatívum talán az, hogy mindenhol brutál hamar nő a szőr. Bőrömön nem látok változást, nem pattogtam ki tőle.

UPDATE: átváltottam egy olcsóbb kapszulára, viszont az nem teljesített jól, így visszatértem erre. Nekem nagyon hatásos volt, amikor szedtem tényleg meggyorsította a hajnövekedést, de ami a legjobb, hogy a ritkás szemöldökömet rendbe tette. Nekem mindenképp megéri az árát, úgy vagyok vele, hogy nőként ennyit megérdemlek, hogy rászánjam a pénzt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Stephanieee

2016. május 24.

Kb 2hete szedem,ugyhogy oriasi valtozasokat egyenlore nem tapasztaltam,viszont a börömön mar most latszik,hogy sokkal szebb,es mintha a körmöm is erösebb lenne. Hajammal kapcsoltban semmit sem vettem eszre eddig,nagyon remelem,hogy ez valtozik,de majd update;) viszont eleg nagy ehsegerzetet okoz.

Update: az éhségérzet mástól volt. Nyilván ez is okoz egy kicsi zabálhatnékot, de a B vitamin önmagában nem hízlal, csak ha valaki folyton zabál, amint éhes lesz.ezt csak azért mondom mert sokan panaszkodnak a szépségvitaminoknál,hogy hízlal.ez pedig butaság.mindegy, szerencsére én tartom a súlyom,ez a veszély nem fenyeget. amit észrevettem több, mint 3 hét után, hogy a bőröm hibátlan. eleve BB krémet használok,alapozót soha sem, de most abból is csak nagyon keveset kell.rengeteg a babahajam,ez is feltűnt, elég cukik :D nekem ugyan műkörmöm van,de nem is körömerősítés miatt vettem meg,hanem elsősorban hajerősítés céljából. mindenesetre a műkörömnél is látszik a gyors növekedés. Hajnövekedésről még nem tudok nyilatkozni , de bízom benne, hogy arra is lesz hatása előbb utóbb :) mindegyik szépségvitaminhoz türelem kell :)

last update: hát drágáim, hajnövekedést nem vettem észre, ( babahajak igen,tehát új hajszálak, de szembetűnő növekedés az egész frizurának-az nem) talán jobb az állapota a hajamnak,de főleg a bőrömön tapasztaltam nagy változást, annak nagyon jót tett. tényleg csak a nevét fizeti meg az ember, sokkal jobban bevált nekem a béres, vagy egy egyszerű drogériás multivitamin, vagy b komplex. nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

LakatosEstonkucser

2016. május 9.

Ezt még kb. 16 éves koromban szedtem, mert a bőröm sajnos elég ergyán nézett ki és hullott a hajam is elég erőteljesen. Csodák csodájára a kúra után az arcbőröm semmivel nem változott, viszont a hajam érdekes módon begöndörödött nagyon, hajhullást minimálisan szüntette meg. A körmöm rendbejött tőle. Tetszett a hajam amúgy akkor, de túl drága, nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

powerpuff

2016. április 28.

Szerintem teljesíti, amit ígér és amit meg tud tenni egy vitaminkombó. Nem vártam csodákat, de a realitás talaján maradva büszke vagyok az eredményre. A hajam fényesebb, nem töredezik (persze levágattam a tördezett részeket, de az is csoda, hogy nem törtek ugyan úgy vissza a szálak). A bőröm is sokkal szebb lett, főleg így a kúra utolsó 2 hetében tűnt fel. Régen nagy gyulladt pattanások jöttek ki rajtam, napi 1-2 új volt a minimum. Most heti 2-3 jön ki, azok is kisebbek sokkal, gyorsabban is gyógyulnak. A körmömről nem tudok nyilatkozni, mert alapból is gyorsan nőtt és erős volt.
Megjegyzés: Csak akkor lehet tőle igazi hatást várni, ha mellette az ember odafigyel az egészségére (sok víz, káros/gyors ételek teljes kizárása, hajegyenesítés elhagyása stb.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

agica0516

2016. április 10.

Kb. egy hete vettem meg a 90 darabosat. Még nem tudom milyen, bár a bőrömön éreztem, mintha más lenne. A hajamon még nem nagyon tapasztaltam változást, de mintha könnyebben fésülöm ki és nem gubancolódik. Majd még visszatérek pár hét után :) De eddig megelőlegezek neki egy 4*-ot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

KupaiVirag

2016. március 12.

Anyukám nagyon sokáig szedte és semmit sem segített neki, talán a körmei erősödtek nagyon kicsit, de az sem észrevehető, úgyhogy nekem adott egy dobozzal. Hát... a bőröm talán szebb lett, puhább és nehezen szárad (na nem az arcomon, ott mindig problémás), de a körmeimet egyáltalán nem erősített, a karikáim viszont halványodtak. Elég drága kis cucc és szerintem ár:érték arányban csak közepes, ahhoz képest, hogy mit tud a DMes haj, köröm, bőr vitamin 800Ftért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

krenat

2016. március 2.

Szintén a három hónapos tesztelésen találkoztam vele. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a hajam hullik, problémás a bőröm, és a körmeim is iszonyatosan gyengék. Már annak is örültem volna, ha egy kis javulást hoz, de sajnos az égvilágon semmi nem történt még a harmadik hónap végére sem. Elég csalódott vagyok, mert a tesztelés során mindenki más dicsérte, kb. én voltam az egyetlen, akinél semmi nem történt... :( Szóval lehet, hogy csak velem nem kompatibilis a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

xtabest

2016. február 27.

Pont ma (2016.02.27) vettem be az utolsó kapszulát a 3 havi adagból. Amit az ismerőseim is dicsértek, az a körmöm. Mivel nem tört be egyik sem, ezért nagyon szép hosszúra meg tudtam növeszteni. Mandula alakúra vagy szögletesre szoktam formázni és egyszer sem szakadt be, valamint vastagodott is, előtte ugyanis nagyon vékonyak, hajlékonyak voltak a körmeim. Amit viszont csak én tapasztaltam, hogy gyorsabban nő a hajam. Nem lett fényesebb, vagy kevésbé törékeny. Általában vállig érő, vagy egy kicsit rövidebb a hajam. Kb 4-5 havonta szoktam vágatni a hosszából, most viszont aq 3 hónap leteltével ismét el kellett mennem a "frizura szakértőmhöz". :) A bőrömön nem éreztem változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology