Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

Dora123

2016. február 17.

Sziasztok! Én is részt vettem egy három hónapos tesztelésben. Nagy várakozással álltam a projekthez, hiszen ki ne akarna dús hajkoronát, gyönyörű bőrt és egészséges körmöket, és ez a készítmény mindezt ígérte. Levágattam a kissé töredezett hajvégeimet is a kúra elején, hogy minden szempontból megújulhassak. Az első pár hétben semmi hatását nem éreztem, aztán másfél hónap elteltével, a kúra közepén úgy éreztem, igen... ez be fog jönni! A körmeim nőttek, mint a gomba, aminek bár kevésbé örültem a műkörmeim miatt, azért mégiscsak a hatásosságot igazolta. A hajam már nem hullott annyira, bár ebben az időszakban vigyáztam arra, hogy frissen mosott hajjal véletlen se menjek ki, illetve pakolásokkal is ápoltam. Festett szőke hajam van és évekig napi szinten vasaltam, így nem mondom, hogy a legjobb állapotú, és ráadásul hullott/töredezett is. Tehát a kúra közepén úgy éreztem, hogy be fog válni a termék, a bőrömön semmi változást nem éreztem. Aztán egyszercsak ismét elkezdtem több hajszállal találkozni a ruháimon, aztán itthon az ágyban, padlón, hajmosásnál a fésűn... Elég gyakran mosom a hajam, kb. kétnaponta, így elég gyakran is látom, hogy mennyi hajszáltól szabadulok meg... Persze lehet, hogy megfázott a fejbőröm, mert előfordult, hogy egy hajnali hajmosás után mentem ki az utcára, de valami történt... ismét nagyon elkezdett hullani a hajam és egyáltalán nem zsírosodott kevésbé, állapota nem jobb. Szedtem tovább a kapszulát, hogy majd biztosan elmúlik, de sajnos nem így történt. A tesztidőszak alatt kedvezményes kuponokhoz jutottam, így +2 terméket vettem is magamnak, kérdés, hogy megérte-e. Egyelőre nem mertem tovább szedni a kapszulát, félek, hogy ettől hullik a hajam, illetve semmit sem használ a megállításában. Összességében sajnos én nem vagyok elégedett, bár milyen jó lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Harmony29

2016. február 17.

Három hónapig szedtem, így azt hiszem volt ideje "bizonyítani", de sajnos nem vált be. Az egyetlen hatás,amit tapasztaltam, az az,hogy gyorsabban nőtt tőle hajam. Egyébként sem a bőröm, sem a körmöm állapota nem javult tőle, és a gyorsabb növekedést leszámítva a hajamon sem vettem észre pozitív változást. Azt nem tudom,hogy összefüggésben van-e a dolog ezzel a vitaminnal, de az mondjuk tény,hogy kihúztam a telet betegség nélkül és más vitamint nem szedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

koli

2016. február 17.

Nekem nem vált be, nem éreztem változást, ráadásul drágállom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Nekem nem vált be, nem éreztem változást, ráadásul drágállom is.

beautysecretsfromnora

2016. február 16.

Elsőként a körmeimen láttam a változást, erősödtek, kevésbé törtek. A hajamnak több idő kellett, de sokan dicsérték a kúra alatt, hogy milyen szép fényes, egészséges kinézetű, egy idő után pedig gyorsabban is nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

szmarti

2016. február 12.

Megvagyok elégedve ezen termékkel, a körmöm gyorsabban nő és erősebb. A hajam pedig kevésbé hullik ( a férjem is észrevette)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Nellicke

2016. február 11.

Lassan véget ér a három hónapos kúra. A hajam miatt szerettem volna főként kipróbálni, mert eléggé töredezett, száraz és lassan nő.
A végéhez közeledve elmondhatom, hogy megtartotta azt, amit ígért.
A hajam gyorsabban nő (festem, és látszódik a lenövésnél), a tövénél egészségesebbnek tűnik. Sajnos a töredezettség nem csökkent (mondjuk nem is számítottam rá hogy ezen segít), a fodrászom tanácsára hajvégápolóval kenegetem.
A körmeimmel alapvetően nem volt baj, A növés itt is felgyorsult, és nagyjából ugyanolyan erős, mint volt.
A bőrömnél különösebb változás nem vettem észre, talán csak annyit, hogy menstruáció alatt kevésbé pattog ki.
Az egyetlen negatívum amit meg tudok említeni, hogy a szedése folyamán jobban megéheztem, és elkezdtem nassolni. Erre nagyon oda kellett figyeljek, mert gyorsan feljött egy-két kiló.
Összességében korrekt vitaminnak tartom, megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

A végéhez közeledve elmondhatom, hogy megtartotta azt, amit ígért.
Összességében korrekt vitaminnak tartom, megéri kipróbálni!

EmesePiller

2016. február 11.

Nagyon sokat segített a bőröm és a körmöm állapotán. A körmöm töredezett, lapokban törő, élettelen volt, de a biovannetól erős lett és nőtt is folyamatosan :) a bőröm is jobb lett, a száraz és a zsíros részek egységesebbé váltak. A hajam viszont sajnos közepesen hullani kezdett tőle, ezért abbahagytam, de biztos fogom majd még szedni, csak kúraszerűen. A tabletta mérete is pluszpont, sok olyan szépségvitamin van, amit lenyelni sem lehet, olyan bazinagy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Angel81

2016. február 11.

Tesztelőként kaptam meg 3 havi adagot. A hajamon pozitív változást tapasztaltam, kevésbé hullik, és elég sok babahajam nőtt. A körmeim állapotán nem sokat javított. Igaz, hogy gyorsabban nőnek, de sajnos nem igazán erősödtek meg, úgyhogy nem tudom szép hosszúra megnöveszteni, mert mindig letörnek. A bőröm kissé vízhiányos, ezen a téren nem tapasztaltam változást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

dialadanyi

2016. február 11.

Lelkesen vágtam bele egy 3 hónapos tesztelésben, de ha őszinte akarok lenni, nem tapasztaltam a termék reklámokban leírt/hangoztatott pozitív tulajdonságait magamon. Mondhatnám, hogy csodátt tett a bőrömmel, a hajam hosszú centimétereket nőtt, és a körmön erős és egészséges, de nem így történt. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy valami apró pozitív változást érzek a bőrömön, de számmottevőt semmiképpen.
A termék engem nem győzött, nem venném újra, megpróbáltam, hátha beválik, de nem, így maradok a természetes praktiáknál, azok viszont tényleg működnek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

dsstr1

2016. február 10.

Nem sokára véget érek egy 3 hónapos kúrának. Azt mondhatom, hogy nekem bevált a termék. A hajam fényesebb lett, egészségesebb, erősebb. A körmöm most már egyáltalán nem töredezik. A bőrömön látszik viszonylag a legkevesebb változás, de azért én így is látom/érzem a különbséget. Szerintem mindenképp megér egy próbát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology