Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

hessviky666

2016. február 7.

Sikerült kedvező áron hozzájutnom egy 3 havi adaghoz. Sajnos azt kell hogy mondjam, nagy változást a körmeimen kívül nem tapasztalok (hozzáteszem eddig egyetlenegy szépségvitamminnál sem). Szedem, napi kétszer, a körmeim gyorsabban nőlnek, de a bőröm az omega 3 zsírsavkapszula nélkül és a hidegen sajtolt olajok fogyasztása nélkül ugyanolyan száraz, a hajam pedig gondosan összeállított natúr ápolás ellenére sem szeretne nőlni. Nálam igazábol számottevő változás nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

brygy

2016. február 7.

3 hónapig teszteltem a terméket. Sajnos nekem a többiekkel ellentétben nincsenek pozitív tapasztalataim. A tesztelés előtt a bőröm kicsit száza volt néha de nem okozott gondot, a körmeimet mindenki megcsodálta, a hajam volt a legproblémásabb nagyon hullott. A termék nekem nagyon nagy étvágyat csinált ami eléggé megviselte a napjaimat. A körmöm sajnos elkezdett töredezni és a kezem is jobban száradt naponta többször kellett krémeznem. A hajam kevésbé hullott arra talán jó hatással volt. Minden ember más és más másképp reagálunk dolgokra, nekem nem vált be, de örülök hogy sok tesztelőtársamnak igen! Ettől függetlenül mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Dike01

2016. február 6.

3 hónapos kúrám végére érek lassan . Kétkedve kezdtem szedni , sőt az első időkbe szedése során előtört belőlem a farkaséhség érzete ami előtte nem volt rám jellemző. Ennek hatására megfordult a fejemben ,hogy abbahagyom szedését de aztán győzött a kíváncsiságom és 1-2 héten belül helyre állt a rend nem voltam tőle éhesebb mint azelőtt és megjelentek a pozitív hatások is. Először a körömágybőröm volt szembetűnő ,nem szakadt a bőr cafatokban sokkal emberibb látványt mutat azóta is és a körmöm is növésnek indult bár annak erősségét illetőleg nem történt változás mert megnő szép hosszúra de be is /le is törik azonnal :( . Az első doboz beszedése után már megjelentek a babahajak is szép számmal és mintha kevesebb is hullana mosásnál bár ezt lehet csak beképzelem előtte sem volt számottevő a hajhullásom. A bőrömmel nem voltak nagy problémáim viszont ami feltűnt ,hogy nincs kiszáradva sehol és öröm rá sminkelni és szebb is az összkép. Így a második doboz vége felé, úgy érzem megérte belevágni a kúrába. Mostanra a kétnaponta való hajmosásom lecsökkent heti kettőre, és rengeteg babahajam van ,szó szerint egy fél üveg hajlakk kell ,ha felszeretném tűzni ,hogy ne álljanak égnek :D Plusz pont amiért kihúztam a téli időszakot komolyabb megfázás és mindenféle nyavaja nélkül, pedig aztán én hajlamos vagyok mindent összeszedni és idén csak egy 2 napos "folyik az orrom de rosszul vagyokat" írhatok a számlámra. Tőlem 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

beeszti90

2016. február 5.

Tesztelésre kaptam én is 3 hónapos kúrára elég vitamint. A hajam sokkal gyorsabban nőtt, és érezhetően kevesebb hajam hulott ki. Viszont nem érzem, hogy annyival fényesebb, egészségesebb lenne. DE amit a legjobban vártam tőle, azt nem tartotta be. A körmeim állapotán egyátalán nem javított sajnos, ugyanúgy törik és repedezik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

m.adri

2016. február 5.

Korábban is szedtem hajvitamint így nem tudom melyiknek a hatása ért be mostanra, de nőnek a babahajaim, és a hajhullásom is csökkent. A körmömmel nem volt problémám, így ez ügyben nem tudok nyilatkozni, viszont a bőrömre határozottan jó hatással van. Az egyetlen hátrányának az árát tudom felróni, igen borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

tulipgirl

2016. február 5.

3 hónapos kúra befejeztével azt tudom mondani, hogy elégedett vagyok a termékkel. Kivételesen odafigyeltem rá, hogy minden nap bevegyem a vitaminokat, és így meg is lett az eredménye. A legnagyobb változást a körmeimen érzem, sokkal erősebbek lettek. Korábban folyton szétnyílt rétegenként a körmön, és elég gyenge volt. Ez a probléma megszűnt és gyorsabban is nő. Azt szerettem volna, ha a hajamra van igazán jó hatással a Biovanne, bíztam az igazán látványos eredményekben. Sajnos olyan nagyon feltűnő változást nem észlelek, talán annyit, hogy több babahajam nőtt és valamennyivel erősebb is lett a vékony szálú hajam. A bőröm nagyon száraz, főleg így a téli hidegben, ezen a téren nem igazán vettem észre javulást. Összességében elégedett vagyok vele, tavasz közeledtével bátran ajánlom másnak is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

mszandra

2016. február 3.

Lassan 3 hònapos kúràm végéhez érve a véleményem egész pozitìv a kapszulàt illetően. Igaz, a bőrömön nem tapasztaltam vàltozàst, sajnos ugyanolyan szàraz, amilyen mindig is lenni szokott, de a hajamon és a körmöm àllapotàn làthatòan javìtott a napi két bogyò. A hajam még hullik, (szülés utàni àllapot..) de fényesebb és selymes, könnyen kezelhető. A körmömről pedig màr szinte teljesen lenőttek a fehér vitaminhiànyos foltok és erősebb, fényesebb lett. Bàtran ajànlom mindenkinek, egy pròbàt mindenképp megér, de csak rendszeres szedés (minimum 2-3 hònap)mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Kinga79

2016. február 1.

Tesztelőként szedem a biovanne plus tablettát, lassan elfogy az első dobozzal. Ami feltűnt, hogy nem zsírosodik annyira a hajam, valamint nőnek a babahajaim.. Sajnos, vashiánnyal küzdök valószínűleg a körmeim ezért törnek, repednek továbbra is. A bőrömön semmi változás.

UPDATE: Elkezdtem a második dobozzal, és a körmöm egyáltalán nem repedt be annyira, 85 %-kal jobb! :)Enyhén berepedezett, de már nem tört le. Ezért egy *-gal több. 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

ovica

2016. január 27.

Tesztelésre kaptam a vitamint, 3 hónapos kúrára. Amiért szedtem: gyenge, fénytelen haj, zsírosodásra és hullásra erősen hajlamos, bőröm zsírosodik. Amin segített: kevesebb hajam hullik el, és talán nem annyira zsírosodik a bőröm. Őszintén többet vártam, viszont elégedetlen sem vagyok, hiszen 1-2 területen látom pozitív hatását! Hozzá kell tenni, hogy rázós 4 év (2 várandóság, 2 szülés, 2 szoptatási idő) után a szervezetem igen csak "elhasználódott", szóval a "feltöltést" folytatni kell!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

klarifekete

2016. január 27.

Általában minden tavasszal csinálok vele egy kúrát a hajam és a körmök miatt, mert nagyon sok babahajat növesztek hatására és a körmeim is megerősödnek. Szeretem, bár tény, hogy mellette több vitamint is fogyasztok egész évben, minden nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology