Best of Beauty 2019

Blanx

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexa369, Módosítva: 2012. július 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A BlanX Folteltávolító sarki zuzmó kivonatot és bambusz mikroszemcsét tartalmazó összetételének köszönhetően eltünteti a fogzománcról a dohányzás, az étel és ital lerakódások okozta foltokat és elszíneződéseket.

ditta2016

2017. március 28.

Átlagos fogkrém nekem :/ pedig mielőtt elkezdtem használni még a cigiről is leszoktam. de nem vettem észre h fehérítene vagy bármit extrát csinálna. ja deee 3x annyiba került mint egy átlag fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. március 28.

Nagyon sokféle fehérítős fogkrémet próbáltam már, de ez az első amire azt tudom mondani, hogy működik. Már az első használat után észrevettem, hogy működik, de egy teljes hét ezt teljesen bebizonyította. A csomagolása eléggé fura, de ezért nem fogok csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 28.

cherrygirll

2016. november 12.

Elégedett vagyok a termékkel, elektromos fogkefével használva látványos eredmény érhető el. Pár alkalom után már látható a változás, hozzáteszem én csak kávézok, nem dohányzok. Az íze kellemes, viszont a csomagolása rémes! Kész kínszenvedés kinyomkodni belőle egy fogmosásnyi adagot.. Ennek ellenére biztosan újraveszem, fogfehérítő hatása nálam verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

rata.sum

2016. július 7.

Kb. egy hónapja használom. Fehérítést nem vettem észre, de mint fogkrém tulajdonképpen jól teljesít.
Amiért nem fogom újravenni és csillagmegvonás jár:
- az íze szerintem módfelett pocsék
- a csomagolástól begolyózok, megfájdul az ujjam, mire kiimádkozok belőle egy centis adagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Amiért nem fogom újravenni és csillagmegvonás jár:
- az íze szerintem módfelett pocsék

scisneros

2016. június 13.

Megelőzés céljából vettem, egyik kedvenc fogkrémem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Megelőzés céljából vettem, egyik kedvenc fogkrémem.

Colette221

2015. december 30.

Már több mint két hónapja használom. Láthatóan fehérített a fogaimon. Megadom neki az 5 csillagot, mert látható eredményt eddig nem nagyon produkált egyik sem. ( nem dohányzom, kávézom )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

mano

2015. augusztus 2.

Nagyon picit fehérített, de erre más fogkrém is képes. Az állagát nem szerettem, pillanatok alatt vízszerűvé változott, nem habzott ezért nem tudtam vele rendesen fogat mosni. Az ára pedig ehhez képest egy vicc, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

CsZsuzsi

2015. június 17.

Én tényleg már a világon az összes létező fogfehérítő fogkrémet kipróbáltam már. Egyik sem használt az ég világon semmit sem. Ezért így megedződve, eléggé szkeptikusan álltam hozzá, de már pár alkalom után láttam a változást, pedig húztam a számat, amikor megvettem, hogy elég drága, de teljesen megérte. Íze is rendben van, nem marja szét a szám, nem túl erős, ellenben nagyon hatásos. El sem hiszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

umpalumpa

2015. február 16.

Nem igaz, hogy ezt sem véleményeztem...
A fogszabi levétele után vettem először, mert oltári sárgának láttam a fogaimat (kb. 2 éve). Valóban azok voltak, elég nehéz olyankor megfelelően tisztítani a tappancsok körül. Akkor 1 havi használat után nagyon sokat segített, imádtam, hogy nem szedte szét az ínyemet és nem marta ki a számat a túl sok mentol.
Nemrég voltam fogkőeltávolításon, akkor kicsit megint jó volt a polírozás miatt.
Most újra vettem, mert egész télen csipke-hibiszkusz teát ittam (próbálok leszokni, mert csak cukorral tudom inni) napi 2 litert. Szépen elszíneződtek megint a fogacskáim (ui. piros a tea, oltárira fog mindent). Még csak 2 napja használom, de már látható a különbség. Szerencse, h ez a tea-szín ilyen könnyen lesúrolható. Állandóan nem merem használni, csak kúraszerűen, mert a zománcot csak súrolja picit.
Ennél jobb fehérítő fogkrémet még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Nem igaz, hogy ezt sem véleményeztem...
Ennél jobb fehérítő fogkrémet még nem találtam.

thalion3

2014. december 3.

Pár hét elektromos fogkefével való használat után több árnyalatnyit fehéredtek a fogaim. És mintha a fogkövemmel is küzdene... Sajnos az érzékenységet én is tapasztalom. Ha elérem az áhítozott fehérséget, felváltva fogom használni vmilyen más fogkrémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.