Best of Beauty 2019

Blanx

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexa369, Módosítva: 2012. július 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A BlanX Folteltávolító sarki zuzmó kivonatot és bambusz mikroszemcsét tartalmazó összetételének köszönhetően eltünteti a fogzománcról a dohányzás, az étel és ital lerakódások okozta foltokat és elszíneződéseket.

Rure90

2014. szeptember 10.

Hát az ínyem sokkal érzékenyebb lett, mint egy olcsóbb fogkrémtől. A fehérítést nem tudom, 1 hónap alatt nem ért el látványos változást, de mondjuk felváltva használtam ezt és a Parodontaxot. Ízre furcsa, és nem is frissített annyira. Sajnos többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

cinoci

2014. július 15.

Az egyik legjobb fogfehérítő hatású fogkrém! Pár fogmosás után látványosan elkezd fehéríteni! Nekem eleve nem voltak, de nem is lettek érzékenyebbek a fogaim tőle.

Update :
2014.07.15. Most voltam fogorvosnál féléves rutinvizsgálaton, és megdícsért, hogy milyen szépek a fogaim, és emellett látványosan kevesebb a fogkövem is a szokásosnál. Most már tuti, hogy nem váltok fogkrémet...
Ha lehetne, még egy csillagot adnék!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Update :
Ha lehetne, még egy csillagot adnék!!!!!

kkkriszta

2014. július 3.

Az itteni vélemények hatására próbáltuk ki. Jó fogkrém, szépen fehérít, és nem lett tőle érzékeny a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

pofi89

2014. május 26.

Nagyon érzékenyek a fogaim, lefekvés elott használom, nem elképeszto, de érezhetoen segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Ency

2014. április 28.

Nekem semmilyen fogérzékenységet nem okozott ,szépen fehérít !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Nekem semmilyen fogérzékenységet nem okozott ,szépen fehérít !:)

kockaorchidea

2014. február 17.

Nekem nagyon rossz állapotban voltak a fogaim, gyerekkoromban nagyon el lett hanyagolva. Több fogam is ki lett húzva, azóta pótolva vannak, már csak töméscserére fogok időpontot kérni a dokitól. Ezt a Blanx-ot már lassan elhasználtam, újra fogom vásárolni, mellette szódabikarbónázom mondjuk 10 naponta ha nem túlzás (8-án használtam először, ma vagy holnap fogok újra). A dokitól megkérdeztem van egy fogkrémem ami triclosant tartalmaz, használjam e folyamatosan vagy csak egyszer-egyszer mire azt válaszolt, "vedd meg akár a legolcsóbbat csak mossad-mossad-mossad!". Hát kíváncsi vagyok észre veszi e, hogy fehéredtek a fogaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

krekuci

2014. február 1.

Sokat teázom és kávézom így télen és látványosan sárgábbak lettek a fogaim. Kipróbáltam, és már a 2. napon látható volt a hatása, azóta is használom naponta 2x, Listerine-nel karöltve. Én ajánlom a borsos ára ellenére is, úgy döntöttem állandó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

aranyhaaaj

2014. január 2.

Régebben már használtam a kék színű Blanxot, az sajnos nekem nem vált be. Így kicsit tartottam tőle, hogy ez is pénzkidobás lesz. Ugyan nem kávézom és nem dohányzom, de ezúttal ezt a fajtát választottam hátha jobban beválik. És bevált! Nagyon meg vagyok vele elégedve! 5 napja használom, de már látszik az eredménye. Szép fehérek lettek a fogaim. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

antonelly

2013. december 15.

.. nekem már a 2. fogmosás után látszott a hatás.. kezd a fogkő eltűnni a fogaim tövénél és sokkal szebb már most a fogam .. bízom benne, a hosszabb használat eredményes lesz .. azt ne feledje senki, hogy a fogak eredeti színét állítja vissza, és nem amerikai fehérített fogakat produkál ;) ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

olee818

2013. december 3.

Egy hónapig használtam, nem mondom, hogy nem fehérített, viszont az érzékenység, amt maga után hagyott, az észrevehetőbb. Hihetetlenül érzékenyek lettek a fogaim, pedig előtte nem nagyon volt ilyen jellegű problémám. Úgyhogy most a fehérítős Sensodyne jön... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.