Best of Beauty 2019

Blanx

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexa369, Módosítva: 2012. július 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A BlanX Folteltávolító sarki zuzmó kivonatot és bambusz mikroszemcsét tartalmazó összetételének köszönhetően eltünteti a fogzománcról a dohányzás, az étel és ital lerakódások okozta foltokat és elszíneződéseket.

kantor.p

2013. október 9.

Egy hétig használtam ezt a fogkrémet, de sajnos annyira bántotta az ínyemet hogy tovább nem bírtam. Az ínyem érzékennyé vált, kezdetben csak a bölcsességfogaknál, majd később előrébb is, próbáltam sensitive fogkefére váltani, de végül már ha csak hozzáért a fogkefe az ínyhemhez már fájt szinte mindenhol. Ezzel együtt az ajkaim kiszáradtak, a szám kicsattant. Naponta kétszer használtam, reggel és este.
4 napja hagytam abba a fogkrém használatát, visszatértem a megszokott normál fogkrémemhez. Most már nem fáj a fogmosás, az ínyem is helyrejött és az ajkam is normális. Lehet a parabén miatt nem bírta a szám, nem tudom. Eddig nem tapasztaltam ilyet más fogkrémmel.
Ami viszont a fogkrém fehérítő hatását illeti, az egy hét alatt kb. egy árnyalattal lettek világosabbak a fogaim.
Összességében 2 pontot adok a fogkrémre, mert hatásos ugyan, de hosszú távon használhatatlan számomra és ugyanakkor drága. Lehet időnként egy-egy fogmosást megejtek még vele hogy elhasználjam a tubust, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

Aylawitch

2013. október 8.

Néhány évvel ezelőtt úgy voltam vele hogy kipróbálom, hátha fehérednek tőle a fogaim. Jó vétel volt, tényleg hatásos. Nem is tudom azóta miért nem vásároltam belőle. Na majd pótolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

babyface

2013. augusztus 30.

szerintem a nagyon makacs elszíneződésen már csak a fogdoki "homokfúvója" segíthet, de fenntartásnak nem rossz ez a fogkrém sem. régebben használtam az íze és a minősége kiváló mint általában a blanx összes terméke. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Rege

2013. június 29.

3x annyiba kerül, mint az előtte használt fogkrémeim, de megéri (minden nézőpont kérdése ugyebár, ennyit kb. kétnaponta elköltök cigarettára is sajnos). Kávé, bor, cigaretta -szóval mindhárommal élek, s ez a fogaimon is meglátszott. Nem túlzok, pár használat után már látható volt az eredmény, páromnak is feltűnt már az első napokban a hatás. Rég nem voltak ilyen szépek a fogaim, biztosan nem fogom sajnálni rá a pénzt és újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

NiDDA

2013. június 11.

Kávé, cigi mellett használom, és majdnem 2 hét után már fehéredtek a fogaim. Nem olyan extra látványosan, de én észreveszem. A kis papírcsík szuper ötlet volt, eddig egyedül egy fogkrémnél láttam ilyesmit, de ott a dobozon volt rajta, nem lehetett leszedni.
Köszi a fogfehérítős posztot, utána rohantam megvenni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Köszi a fogfehérítős posztot, utána rohantam megvenni.. :)

wishes

2013. május 2.

A kávé a gyengém, naponta többet is megiszok, szóval hiába fehér a fogam, nagyon el tud színeződni, ezért körbenéztem a fogfehérítő fogkrémek között, és megvettem az egyik legdrágábbat (Krémmánia-híján általában így rangsorolok az olcsóbb kategóriájú drogériás termékek között).
Én naponta 2x használom, kb. a tubus felénél járva vettem észre a hatását. Kicsit mondjuk jobb eredményre számítottam, de szerencsétlen csak egy egyszerű fogkrém, nem 50.000 Ft-os kezelés, szóval semmiképp nem szeretném lepontozni.
Alapvetően elégedett vagyok vele, de legközelebb szerintem kipróbálok valami mást is.

Update:
2013.júl.23: Húha, lehet mégiscsak szerelem volt ez a fogkrém, mert épp most vettem újra, a párommal közösen használjuk. Kíváncsi vagyok nekem második, neki első körben h teljesít majd :) Amúgy mégiscsak megadom neki a max pontot, megérdemli :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Update:

dorottyaa

2013. január 1.

Rengeteg teát iszok így télen, ami sajnos egy idő után meglátszik a fogaimon. Úgyhogy direkt valami erősebb fogfehérítő hatású fogkrémet kerestem, erre esett a választásom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, már pár használat után is szembetűnő volt az eredmény, csak úgy csillognak-villognak a fogaim. Amit még kifejezetten nagyon szeretek benne, hogy nem ez a szemet csípő mentolos íze van, hanem nagyon kellemes és szolid.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

bogibooo

2012. november 12.

nekem szuperül bevált. amit először megnézek egy emberen az a fogsora. és beszélgetés közben i sokszor a fogát nézem nem a szemét. sajnos.
ELmexet használok este és ebéd után délben,ezt pedig reggelente szoktam, mert nálam a gyógynövényes teák és a zöld te (no cigi, no kávé, no bor) alaphangon literszámra fogy, főleg így tél felé közeledve. Egyébként fehér fogaimat segít megőrizni olyannak amilyennek a rendelői fehérítés megteremtette és nekem ennyi elég is. Nem érzékenyek (ezt az elmexnek köszönhetem szerintem) és nem sárgulnak-barnulnak (amire ennyi tea mellett hajlamosak lennének a kicsikék). Megéri az árát. Legalábbis nekem, mert sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

marshmallow

2012. augusztus 26.

Többször használtam már, most legutóbb nem volt látványos a fogfehérítő hatása, korábban jobban működött. Ha folyamatosan ezt használom érzékenyek lesznek a fogaim. Túl is van árazva, a magasabb árhoz képest nem nyújtja azt a többletet amiért megérné. Másrészt egy fogkrémbe ne tegyenek már parabént... nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.