Blend-a-med

Ár:   474 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 454 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. október 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 454 Ft

Ár: 454 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

marryjane

2016. július 10.

Féláron vettem Glamour napon. Jól tisztít, jól habzik és az ára tényleg jó. Használni nem fogom többet, mert az ínyem mindig feldagad a használata után. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

dorii25

2016. június 28.

Az Oral-B 3D White elektromos fogkefével használom és szerintem nagyon jó párosítás együtt! Sőt még olcsón is jutottam hozzá, plusz sokáig bírja és még sokáig érzem a mentolosságát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Titvog

2016. május 3.

Nagyon szeretem! tartós a mentolossága, nem tűnik el este a számból pár perc múlva, ami nekem nagyon kellemetlen volt a legtöbb fogkrémnél. Ahogy észrevettem, azonnal fehéríti a fogaimat, és nagyon hűsítő. Lepedék sokkal kevesebb képződik a fogaimon amióta használom!
A többi fehérítős társa mellett a piacon szerintem ennek van a legjobb ára, mivel még csak meg se közelíti az 1000 Ft-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

kkkrisztina

2016. április 6.

Az új kiszerelésű kiadást használom már lassan egy éve! ez az eddigi legjobb fogkrémem, mivel olcsó, valójában fehérít valamennyit, és jól tisztít! :) Glamour napok alkalmával mindig bespájzolok belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

rizspufi

2015. július 10.

Szépen fehérít, jól tisztít. Hosszantartó a frissessége és kellemesen mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Szépen fehérít, jól tisztít. Hosszantartó a frissessége és kellemesen mentolos.

Jelizz

2015. május 31.

jól frissíti a számat, és ezek a kis golyócskák v szemcsék jól bizsergetnek :)) de nekem nem fehérítette eléggé a fogaimat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

Molly1

2015. május 20.

Szeretjük, szépen fehérít, ami a dobozon van az a valóságnak megfelel. Árban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Nicolett022

2015. május 3.

Jók az összetevői, olcsó, kellemes, frissítően mentolos, és mintha tényleg kicsit fehérebb lenne a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 3.

agi.greendaygirl

2015. január 11.

bár más a csomagolása kicsit, de ez az a fogkrém amit jelenleg használunk, nekem tetszett, újra is vettem. Nagyon jól tisztít, nem túl mentolos de frissítő, valamennyire mintha tényleg fehérítene is, szóval tök jó. Az ára is jó, 4-500 Ft körül van eurós boltban, háztartási boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

kismadár

2014. szeptember 11.

Nem rossz kis fogkrém, jól tisztít, kellemes az íze és egy kis fehérítő hatást is észrevettem. Jó az ára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak